zip2link

دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید

دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید

  • ۱۱ فروردین ۱۴۰۱

4.6 16095

اطلاعات اپلیکیشن

نام Prison Empire Tycoon – Idle Game
ورژن 2.5
آخرین بروزرسانی ۱۱ فروردین ۱۴۰۱
نسخه اندروید مورد نیاز 5.0
نیاز به روت ندارد
نیاز به دیتا ندارد

Prison Empire Tycoon – Idle Game بازی مدیریتی تفننی و کلیکر است که توانسته با استفاده از یک سوژه اجتماعی و منحصر به فرد از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. در این بازی شما در نقش مدیر یک زندان آشفته و خطرناک هستید که تلاش می کنید تا زندگی را برای این زندانیان شاد تر کنید. بسیاری از این زندانی ها محکوم به حبس ابد هستند یا بعد از چند سال قادر است آزاد شود. در صورتی که زندانی های شما محکوم به حبس ابد نباشند و بعد از مدتی قرار به آزادی آن ها باشد، شما باید تلاش کنید تا آن ها را به سوی یک زندگی سالم سوق دهید و از سلامت روحی و جسمانی شان اطمینان حاصل کنید. اما در صورتی که زندانی شما محوم به حبس ابد باشد باید برای او سرگرمی های مهیج درست کنید.

مطلب پیشنهادی  The Secret Society 1.45.7100 – بازی ماجراجویی “انجمن سری” اندروید + مود

دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید

دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید

شما باید سعی کنید برای تمامی زندانیان یک زندگی مفرح و شاد درست کنید. اگر یک نارضایتی وجود داشته باشد، میتواند باعث شورش های مرگبار یا فرار های زندان شود. هرچه شما زندانی هایی سالم و شادی را بتوانید به جامعه تحویل دهید، از سوی دولت هدیاای و امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. و با این امتیازات زندگی بهتری را برای دیگر زندانی ها خواهید ساخت. انسانیت، همدردی و از طرفی مدریت، نظم و مسئولیت پذیری، محور اصلی داستان این بازی کلیکر تفننی ست. در صورتی که از بازی های تفننی معمولی و با سوژه های یکسان خسته شدید قطعا این بازی میتوانید بهترین انتخاب برای شما باشد.

مطلب پیشنهادی  دانلود Cooking Team 8.4.3 – بازی تیم آشپزی – رستوران سرآشپز راجر + مود

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Prison Empire Tycoon – Idle Game را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.

دانلود

برخی از ویژگی های Prison Empire Tycoon – Idle Game

  • بدون نیاز اتصال به اینترنت
  • تلفیق بازی های کلیکی و مدیریتی
  • اداره کامل یک زندان و مدیریت آن
  • بهبود تشک و تخت و مدرن کردن آشپزخانه
مطلب پیشنهادی  دانلود Animation Throwdown 1.121.3 – بازی کارتی نمایش انیمیشنی اندروید!

لینک های اصلی دانلود

  • دانلود فایل اصلی نصبحجم فایل 184 مگابایت
  • دانلود نسخه مود شدهحجم نسخه مود شده 104 مگابایت

مقاله اصلی

The post دانلود Prison Empire Tycoon – Idle Game 2.5 – بازی کلیکی امپراطوری زندان اندروید appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *