tasisplus

پنج دلیل رایج تماس های تعمیر تهویه مطبوع

دستگاه های تهویه مطبوع دمای داخل خانه را در روزهای گرم تنظیم می کنند، آلاینده ها و آلاینده ها را دور نگه می دارند و سطح رطوبت را در خانه حفظ می کنند. علیرغم میزان استفاده از واحدهای AC، بسیاری از صاحبان خانه منتظر می مانند تا مشکلات کوچک به مشکلات بزرگ تبدیل شود تا خدمات تعمیر تهویه مطبوع را برنامه ریزی کنند. در اینجا چند دلیل متداول برای تماس های تعمیر وجود دارد.

عدم نگهداری

هنگامی که صحبت از نگهداری یک واحد HVAC در شرایط کار خوب می شود، تعمیر و نگهداری منظم کلیدی است. تنظیم منظم می تواند به کارکرد واحدها در تمام تابستان کمک کند. وقتی صاحبان خانه از نگهداری منظم غافل می شوند، مسائل کوچک می توانند به سردردهای پرهزینه تبدیل شوند. به یاد داشته باشید، تکنسین ها می توانند آسیب را قبل از ایجاد یک مشکل بزرگ تشخیص دهند.

رطوبت داخل سیستم

واحدهای تهویه مطبوع برای کاهش خطر تجمع رطوبت در سیستم طراحی شده اند. یک خط تخلیه مرکزی رطوبت اضافی را به بیرون هدایت می کند، جایی که نمی تواند به خانه آسیب برساند. با این حال، اگر خط تخلیه مسدود شود، آب می تواند در داخل سیستم جمع شود و منجر به خوردگی، قالب و حتی مشکلات الکتریکی شود. علاوه بر این، تجمع رطوبت می تواند آفاتی را جذب کند که می تواند به سایر قسمت های خانه آسیب برساند. این تعمیرات نیاز به یک متخصص با تجربه دارد و نباید توسط صاحب خانه انجام شود.

مطلب پیشنهادی  نحوه سرویس کولر گازی

واحدهای AC بیش از حد استفاده شده و بیش از حد کار می کنند

در گرم ترین روزهای تابستان، بسیاری از صاحبان خانه سیستم های خود را به طور مداوم اجرا می کنند. در حالی که این کار خانه ها را خنک تر نگه می دارد، می تواند به واحد تهویه مطبوع نیز آسیب برساند. استفاده مداوم فشار زیادی بر روی سیستم وارد می کند و در صورت عدم نگهداری صحیح می تواند باعث آسیب شدید شود. حتی ممکن است واحدی که بیش از حد مورد استفاده قرار گرفته باشد، کار خود را متوقف کند، که منجر به تعمیر گران قیمت تهویه مطبوع شود که احتمالاً با یک قرار ملاقات معمولی تعمیر و نگهداری از آن جلوگیری می شود.

مطلب پیشنهادی  تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع و نکات

واحدهای AC با اندازه نامناسب

وقتی یک تکنسین یک واحد را نصب می‌کند، همیشه به اندازه خانه نگاه می‌کند تا مشخص کند کدام واحد بهتر کار می‌کند. اگر یک واحد کوچکتر از آن باشد که بتواند خانه را به خوبی خنک کند، ممکن است کولر گازی خراب شود و صاحب خانه مجبور شود برای ارزیابی مشکل با یک تکنسین تعمیر تهویه مطبوع تماس بگیرد. توجه به این نکته مهم است که مگر اینکه واحد ارتقا یابد یا توسط واحدهای اضافی پشتیبانی شود، یک AC کم اندازه احتمالاً پس از تعمیر دوباره خراب می شود.

سیم کشی معیوب

هنگامی که یک پیمانکار یا کاردان بدون مجوز یک واحد AC را نصب می کند، ممکن است با پروتکل های ایمنی مناسب برای نصب آشنا نباشد و ممکن است دستگاه را به اشتباه سیم کشی کند. در این صورت، کولر گازی به خوبی کار نمی کند و حتی ممکن است خطر آتش سوزی باشد. صاحبان خانه هایی که متوجه می شوند واحد آنها بدون خنک کردن اتاق کار می کند یا دائماً مدار شکن را خاموش می کند باید فوراً برای مشاوره برنامه ریزی کنند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز درباره خدمات AirZone HVAC

با برنامه ریزی برای تعمیر و نگهداری معمول در هر سال از این مشکلات رایج تعمیر جلوگیری کنید. با یک متخصص تعمیر AC محلی تماس بگیرید تا برای تابستان قبل از رسیدن آن آماده شوید.

Source by Antoinette Ayana

The post پنج دلیل رایج تماس های تعمیر تهویه مطبوع appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *