tasisplus

لوازم خنک کننده شما نیز به خدمات حرفه ای نیاز دارند

میانگین دمای کره زمین به لطف گرمایش جهانی به بالاترین حد خود رسیده است. در چنین سناریویی، استفاده از وسایل خنک کننده در خانه اهمیت و مکرر می شود. وسایل خنک کننده مانند کولر و یخچال به طور گسترده در خانه ها برای مقابله با اثرات گرما بر بدن و مواد غذایی استفاده می شود.

دستگاه های تهویه مطبوع هوا را به گردش در می آورند و هوا را فیلتر می کنند و آلاینده ها و کپک ها را از هوا حذف می کنند. این مواد محرک و احتمال ابتلا به آلرژی را به حداقل می رساند. یخچال‌ها رشد باکتری‌ها را کند می‌کنند و دمای خنک به شما اجازه می‌دهد تا مواد غذایی را برای چند روز تا زمان مصرف نگهداری کنید. این دو لوازم خانگی بخش مهمی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهند و از این رو نگهداری از آنها از طریق تعمیر و سرویس منظم ضروری است.

مطلب پیشنهادی  رادیاتور :انواع آن ، مزایا و معایب و بهترین برند های رادیاتور

علائمی که نشان می دهد AC شما نیاز به تعمیر دارد:

• انتشار هوای گرم: این نشانگر جهانی خرابی کولر گازی است. اگر با روشن بودن AC در خانه احساس ناراحتی می کنید، وقت آن رسیده است که خدمات تعمیر لوازم خانگی را انجام دهید. ابتدا بررسی کنید که آیا ترموستات به طرف دیگر برگشته است یا خیر. در غیر این صورت، سیستم خنک کننده ممکن است نیاز به تعمیر و تعمیر کندانسور داشته باشد.

• روشن نشدن: یکی از دلایل اصلی این اتفاق، گرفتگی فیلترهای هوا است. سپس فیلترها با زباله و گرد و غبار آغشته می شوند و جریان هوا مسدود می شود. سپس قطرات آب منجمد می شوند و سیم پیچ ها را با یخ می پوشانند.

• افزایش قبوض آب و برق: افزایش غیرعادی هزینه مصرف برای یک سطح انرژی معین به معنی خرابی تهویه مطبوع است. استفاده از انرژی اضافی نه تنها برای جیب ها سخت است بلکه باعث ناراحتی نیز می شود. منبع خدمات تعمیر ac فورا.

مطلب پیشنهادی  انرژی خورشیدی و گرم کردن آب

• صداهای غیرمعمول: اکثر AC ها به طور طبیعی بدون توجه به محیط و شرایط، به محض روشن شدن، صدای چرخشی تولید می کنند. اگر دستگاه صدای خش خش یا جغجغه تولید کند، مطمئناً خراب شده است. چکه آب از سیستم یکی دیگر از شاخص ها است.

علائمی که نشان می دهد یخچال شما نیاز به تعمیر دارد:

• فساد مواد غذایی: کاهش سریع کیفیت غذا زمانی اتفاق می افتد که دمای خنک کننده پایدار نباشد. یخچالی که مانند گذشته سرد نیست، نشانه واضحی از عملکرد نامناسب است و باید توسط متخصص تعمیرات لوازم خانگی بررسی شود.

• نوسانات برق: وقتی دستگاه شما همچنان روشن و خاموش می شود، ممکن است به سمت خاموش شدن حرکت کند. این احتمالاً ناشی از کثیف یا مسدود بودن کویل های کندانسور است که در پشت یخچال قرار دارند.

• تشکیل یخ و یخبندان: تجمع یخ و یخبندان در هر دو بخش فریزر و یخچال واحد شما ممکن است به معنای چند چیز باشد. این مشکلات از ترموستات مشکل دار تا کویل کندانسور کثیف متغیر است. این مشکلات می تواند منجر به ورقه های یخ شود در حالی که واشر فرسوده باعث یخ زدگی می شود.

مطلب پیشنهادی  بررسی محصول NewAir AF-321 Swamp Cooler – پنج دلیل برای خرید

• دماهای معیوب: یخچالی که نتواند دمای مناسب را به طور موثر حفظ کند یک خطر جدی است. دلایل این امر ممکن است خرابی موتور، کندانسور خراب، ترموستات معیوب، شل شدن واشر یا سایر مشکلات مکانیکی باشد.

• نشتی یخچال: وقوع گودال های آب در کف آشپزخانه نشان دهنده نشتی در خط آب متصل به یخ ساز است. تا زمانی که یک متخصص تعمیر بتواند خط را بازیابی کند، به دنبال شیر خاموش کننده باشید.

Source by Jassica Joseph

The post لوازم خنک کننده شما نیز به خدمات حرفه ای نیاز دارند appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *