tasisplus

راه اندازی ماشین آلات با واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل

حتی داخل یک ماشین‌فروشی کوچک به دلیل کارکرد ابزارهای صنعتی و اصطکاک ایجاد شده در هنگام کار با فلز می‌تواند به سرعت گرم شود. سرمایش مناسب یک ماشین‌فروشی برای عملکرد یک کسب‌وکار حیاتی است، زیرا یک فضای بدون تهویه می‌تواند برای کارگران، ابزار و خود ساختمان خطرناک باشد. واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل که این نوع فضاهای صنعتی را اداره می کنند، یکی از راه حل های کارگاه ماشین آلات هستند. گاهی اوقات ممکن است چهار یا چند واحد خنک کننده برای حفظ دمای خوب در داخل ساختمان لازم باشد. چندین عنصر در یک مغازه وجود دارد که می تواند به میزان گرمایی که باید مدیریت شود کمک می کند.

دستگاه

مغازه‌های بزرگ اغلب باید با ده‌ها یا حتی صدها دستگاهی سروکار داشته باشند که هر کدام در افزایش دما نقش دارند. این می تواند ناشی از چندین مرکز چرخش یا ابزارهای دیگری باشد که از هیدرولیک و موتورهای قدرتمند استفاده می کنند. تعدادی از این موتورها که به طور همزمان کار می کنند می توانند به سرعت باعث افزایش دما صدها یا هزاران گالن روغن شوند. این گرما در هوا پخش می شود و می تواند بر عملکرد سایر ماشین آلات تأثیر بگذارد. مغازه‌هایی که دمای اطراف ماشین‌آلات را مدیریت نمی‌کنند، به‌طور بالقوه می‌توانند به دلیل گرمای بیش از حد، وقفه‌هایی را در کار مشاهده کنند که باعث قفل شدن ابزارها می‌شود تا منطقه خنک شود. تهویه مطبوع قابل حمل را می توان به عنوان یک راه حل خنک کننده در مناطق مورد نظر استفاده کرد که ممکن است حاوی غلظت بالایی از ماشین آلات باشد که در حین استفاده بسیار داغ می شوند.

مطلب پیشنهادی  AC Maintenance – RFQ در مورد خدمات تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع

بخار و رطوبت

ابزارهای کنترل عددی کامپیوتری (CNC) در طرح های متفاوتی وجود دارند. برخی از اینها از خنک کننده های مبتنی بر آب برای کمک به خنک نگه داشتن سرهای برش و سایر اجزاء در حین اجرای برنامه استفاده می کنند. نتیجه این است که اجزای داغ باعث می شوند که آب در مایع خنک کننده به بخار تبدیل شود. سپس این بخار در هوا آزاد می شود و می تواند باعث افزایش دما در ماشین سازی شود. سیستم های خاصی وجود دارند که می توانند نصب شوند که می توانند به کاهش مقداری از این انتشار بخار کمک کنند. واحدهای تهویه مطبوع پرتابل می توانند به عنوان راه حل دائمی یا موقتی برای رفع این مشکل با ارائه قابلیت کاهش میزان رطوبت ایجاد شده در عین خنک سازی همزمان کل منطقه مورد استفاده قرار گیرند.

مطلب پیشنهادی  نحوه استفاده ایمن از بخاری برقی

عایق بندی نامناسب

تقریباً همه ماشین آلات به نوعی عایق نیاز دارند تا فضا را در زمستان گرم و در تابستان خنک تر نگه دارد. عایق هایی که به درستی نصب نشده اند یا ساختمان هایی که فاقد عایق هستند می توانند در تابستان زمانی که خورشید به دیوارهای بیرونی برخورد می کند مانند کوره عمل کنند. از تهویه مطبوع قابل حمل می توان برای خنثی کردن این افزایش دما استفاده کرد تا مغازه در سطحی راحت قرار گیرد که در آن کارکنان و تجهیزات بتوانند بدون مشکل کار کنند.

Source by Jeremy P Stanfords

The post راه اندازی ماشین آلات با واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

مطلب پیشنهادی  چه چیزی تهویه مطبوع پاناسونیک را کارآمد و قابل اعتماد می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *