tasisplus

تهویه مطبوع ویرپول – دستگاه هایی که به طور موثر دلایل تعریق را از بین می برند

تهویه مطبوع دستگاهی است که در درجه اول درجه حرارت پایین را به منظور افزایش سطح راحتی فراهم می کند. این خط را می توان به عنوان واضح ترین توصیف از هدف یک تهویه مطبوع نامید.

با این حال، تحولات مدرن بسیاری وجود داشته است که در طول زمان اتفاق افتاده است و بیشتر آنها برای بهتر شدن بوده اند. بنابراین میزان رضایت مشتریان حاصل از استفاده از این دستگاه ها نیز بهبود قابل توجهی را به خود دیده است.

شرکت های زیادی در این دنیا وجود داشته اند که در مورد ساخت تهویه مطبوع فوق العاده شگفتی هایی انجام داده اند. با این حال، تنها تعداد کمی از افراد منتخب این تفاوت بسیار مهم را بین بخشی از بهترین ها و قرار گرفتن در موارد معمولی ایجاد کرده اند.

یکی از این شرکت ها ویرپول است و مطمئناً کولرهای گازی ویرپول در بازار تأثیر زیادی گذاشته است. این دستگاه‌ها مطمئناً در بازار کولر گازی بزرگ شده‌اند و بنابراین، به وضوح به چیزی جز «گاوهای نقدی» برای شرکت تبدیل نشده‌اند.

مطلب پیشنهادی  ایران رادیاتور : معرفی برند و محصولات پر فروش

این شرکت هم در زمینه تولید کولر گازی پنجره ای و هم کولر گازی اسپلیت فعالیت دارد. برخی از محصولاتی که در دسته AC های پنجره قرار می گیرند به شرح زیر است:

۱. WAWR09G20
۲. WAWR12G20
۳. WAWR18G10
۴. WAWR18G20

در حالی که برخی از محصولاتی که در رده کولر گازی اسپلیت قرار می گیرند به شرح زیر است:

۱. WASR12K30
۲. WASR18B28D0
۳. WASR12K20
۴. WASR09K20

کیفیت برتر محصولات تهویه مطبوع ویرپول زمانی قابل درک است که نگاهی به ویژگی های موجود در هر یک از این AC ها بیندازید. از این رو، پاراگراف‌های زیر ویژگی‌های موجود در WAWR09G20 و WASRI12K30 را شرح می‌دهند.

WAWR09G20 یک دستگاه تهویه مطبوع با ظرفیت ۰.۸ تن است و دارای بسیاری از فناوری ها و ویژگی های پیشرفته است. یکی از شگفتی های تکنولوژی که در این دستگاه وجود دارد، سیستم خنک کننده MPFI حس ششم است. این فناوری این تهویه مطبوع خاص را قادر می‌سازد تا با مصرف انرژی کم کار کند و در عین حال سطح خنک‌کننده‌ای را افزایش دهد.

مطلب پیشنهادی  راهنمای خرید دیگ چدنی شوفاژکار

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده ای که در این کولر گازی وجود دارد، مبدل حرارتی گسترده طیف است. این مبدل‌ها سطح را افزایش می‌دهند تا به طور موثر سطح توزیع هوا را افزایش دهند. این منجر به بهبود قابل توجهی در خنک کننده ای می شود که توسط این دستگاه داده می شود.

یکی دیگر از اعضای فوق العاده مجموعه چشمگیر تهویه مطبوع گردابی که امروزه در بازار وجود دارد، WASR12K30 است.

شاید این دستگاه چیزی جز بهترین در بخش محصولات تهویه مطبوع اسپلیت نباشد و دلیل آن توانایی آن در ارائه سطح فوق العاده خنک کننده با استفاده از فناوری هایی مانند:

۱. سیستم جریان هوا حس ۶
۲. خواب حس ششم
۳. ۶th Sense Quick Cool
۴. سیستم خنک کننده MPFI Sense 6

مطلب پیشنهادی  نحوه اندازه گیری نوار درزگیر

جدا از فناوری هایی که در لیست بالا ذکر شده است، این AC تقسیم شده توسط گرداب دارای فناوری های دیگری مانند ترموستات ضد انجماد نیز می باشد که از تشکیل یخ در اواپراتور جلوگیری می کند. تشکیل یخ در این قسمت AC برای سلامت کمپرسور که مهمترین بخش هر AC است کاملاً مضر است.

مطمئناً Whirlpool اقدام به استفاده از پلتفرم خرید آنلاین در هند به شیوه ای کاملاً مؤثر کرده است و این را می توان با نگاهی به تعداد AC های Whirlpool که امروزه فروخته می شود مشاهده کرد. این شرکت مطمئناً در شبه قاره هند حضور پررنگی دارد.

Source by Shefali Roy

The post تهویه مطبوع ویرپول – دستگاه هایی که به طور موثر دلایل تعریق را از بین می برند appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *