tasisplus

انتخاب شرکت مناسب برای تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع

هنگامی که کولر یا کوره شما خراب می شود، خانه شما بلافاصله از یک محیط راحت به خیلی گرم یا خیلی سرد تبدیل می شود. در نتیجه، بسیاری از افراد دفترچه تلفن را باز می‌کنند و با یک شرکت تعمیرات HVAC تماس می‌گیرند، بدون انجام برخی تحقیقات اساسی که می‌تواند تعیین کند که آیا وضعیت گرمایش یا سرمایش آنها به شیوه‌ای مناسب پاسخ داده می‌شود یا خیر. در حالی که هر سرویس تعمیر گرمایش و تهویه مطبوع خانگی برای رفع مشکل شما پیشنهاد می شود، انتخاب سرویسی که آن را به روشی بهینه برطرف کند، نیازمند ملاحظات زیر است.

آیا یک سرویس در تعمیرات تخصص دارد؟

در حالی که همه شرکت های گرمایش و سرمایش می توانند مشکل شما را تشخیص دهند، شما می خواهید مطمئن شوید که یک شرکت متخصص در تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع است. اگرچه اکثر متخصصان HVAC تعمیر سیستم‌های گرمایش و تهویه مطبوع را ارائه می‌دهند، اما برخی از شرکت‌ها بیشترین سود خود را از تعویض عناصر گرمایشی و سرمایشی معیوب به دست می‌آورند، که می‌تواند به این معنی باشد که اولین تمایل آنها به جای تعمیر کولر یا کوره شما تعویض آن است. با توجه به قیمت قابل توجه جایگزینی سیستم های گرمایش و سرمایش، تمرکز اصلی باید بر ارزیابی این باشد که آیا کوره یا تهویه مطبوع شما از قطعه بدی رنج نمی برد یا سیستمی از قطعات که به نظر می رسد برای کاهش بیشتر منقار آماده هستند.

مطلب پیشنهادی  انواع رایانه و کاربرد آنها

کیفیت تکنسین های یک سرویس

وقتی نکاتی را برای استخدام بهترین تکنسین های تعمیر تهویه مطبوع می خوانید، با هزاران احتیاط مواجه می شوید که از معقول بودن تا عجیب شخصی متغیر است، مانند این ایده که باید تعیین کنید که آیا یک تکنسین الکلی است یا نه. اما مگر اینکه تمایل به استخدام یک محقق خصوصی داشته باشید، بهترین راه برای استخدام یک تکنسین تهویه مطبوع با کیفیت این است که مطمئن شوید که او دارای مجوز، باند و بیمه شده و دارای گواهینامه NATE است. تکنسین هایی که دارای مجوز، باند و بیمه شده اند نشان می دهند که در آزمون گواهینامه HVAC گذرانده اند و در صورتی که در نتیجه کار HVAC به شخص یا اموال شما آسیبی وارد شود، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. گواهی NATE نشان می دهد که یک تکنسین دارای دانش به روز از بهترین شیوه های HVAC است.

مطلب پیشنهادی  اطمینان از عملکرد کارآمد تهویه مطبوع – نکاتی برای نصب مقرون به صرفه

قراردادهای خدمات حساس به زمان

بسته به مشکل تعمیر تهویه مطبوع یا کوره شما، ممکن است تکنسین نتواند آن را در همان روزی که مشکل تشخیص داده می شود تعمیر کند، در این صورت باید قبل از پرداخت بر روی توافق نامه حساس به زمان پافشاری کنید. یک قرارداد خدمات حساس به زمان باید بیان کند که، مگر اینکه تعمیر تا تاریخ معینی تکمیل شود، بدون توجه به وضعیت تکمیل پروژه، از مسئولیت پرداخت هزینه‌های پروژه مبرا هستید. اکثر ارائه دهندگان خدمات تهویه مطبوع تعمیرات را حتی بدون توافق حساس به زمان به موقع انجام می دهند. اما مواردی نیز وجود دارد که شرکت‌های تهویه مطبوع هفته‌ها یا حتی ماه‌ها بیشتر از حد پیش‌بینی شده برای رفع مشکل زمان می‌برند، چیزی که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان نمی‌توانید از عهده آن برآیید.

مطلب پیشنهادی  پنج مزیت اصلی تمیز کردن کانال هوا

Source by Brian Figlioli

The post انتخاب شرکت مناسب برای تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *