tasisplus

اصول نحوه خارج کردن اسپری فلفل از هوا در آپارتمان شما

سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن یک بطری اسپری می تواند دردسرساز باشد. اگر یک بطری اسپری فلفل یا گرز در بیرون آپارتمان شما پاره شود چه؟ یا شاید یک بطری اسپری به طور تصادفی در داخل آپارتمان شما ریخته شده است. حتی اگر مقدار کمی روی زمین ریخته شود، می تواند برای چشم ها و سیستم تنفسی تحریک کننده باشد. کمی سرفه را تجربه خواهید کرد. شاید بپرسید چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید.

هنگامی که این اتفاق می افتد، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تمام پنجره های آپارتمان خود را باز کنید و سیستم های تهویه خود مانند پنکه یا کولر خود را روشن کنید. این فرآیند باعث می شود که بو توسط هوا یا باد به خارج از آپارتمان شما از طریق پنجره منتقل شود. بهتر است سیستم های تهویه خود را در حداکثر ظرفیت قرار دهید تا این فرآیند بتواند سریعتر به نتیجه برسد.

مطلب پیشنهادی  پمپ حرارتی چیست؟ چگونگی استفاده از پمپ های حرارتی

مهم است که توجه داشته باشید که کل کار ممکن است مدتی طول بکشد تا پیشرفت کند. ممکن است تمام پنجره های آپارتمان خود را باز کرده باشید و سیستم های تهویه را در حداکثر ظرفیت خود تنظیم کرده باشید و همچنان سوزش را در چشم ها و سیستم تنفسی خود احساس کنید. به یاد داشته باشید که محتویات اسپری فلفل به اندازه ای قوی بوده که باعث تحریک این چنینی شود.

بهترین کاری که در این شرایط می توانید انجام دهید این است که صبر کنید تا هوا خنثی شود. برخلاف مواد جامد، هوا چیزی نیست که بتوانید مانند زباله آن را جارو کنید. هوا بسیار متراکم است و بنابراین می تواند هر از چند گاهی به داخل آپارتمان شما بیاید و برود. فقط پنجره های خود را باز نگه دارید و تهویه خود را روشن نگه دارید و منتظر باشید تا هوای بد به طور کامل از بین برود.

مطلب پیشنهادی  انواع کولر گازی برای صاحبان خانه

در این زمان شما آنچه را که می توانید انجام داده اید و آپارتمان شما باید همانگونه باشد که هست. اما هنوز یک کار وجود دارد که باید انجام دهید. اگر از شر منبع خلاص نشوید، هوای کثیف برمی‌گردد. اطمینان حاصل کنید که از بطری اسپری فلفل نشتی در هر کجا که باشد مراقبت کرده اید. ممکن است هنوز نشت داشته باشد و انجام کل فرآیند خنثی کردن مجدد هوا اتلاف وقت زیادی خواهد بود.

وقتی همه این کارها را انجام دادید، می توانید کارهای نهایی را انجام دهید. ممکن است هوا از قبل به نظر شما خنثی شده باشد، اما ممکن است هنوز در جایی در آپارتمان شما باقیمانده هایی از هوای آلوده وجود داشته باشد که شما از آن بی خبر باشید. برای اطمینان، می توانید از خوشبو کننده هوا به آپارتمان خود استفاده کنید تا آن را برای شما خوشبو و راحت تر کند.

مطلب پیشنهادی  توضیحی در مورد نحوه عملکرد پمپ های حرارتی

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی، توصیه می شود بطری های اسپری فلفل را در مناطقی که به راحتی نمی توانند سقوط کنند، نگهداری کنید. محفوظ نگه داشتن آن در غلاف یا محکم قفل شده در داخل کشو از استفاده ناخواسته آن جلوگیری می کند. بهتر است آن را به درستی نگهداری کنید تا از بوی تحریک کننده آن آسیبی نبینید.

پشت سر گذاشتن این نوع حادثه واقعا ناراحت کننده است. اگر این شرایط در آپارتمان شما رخ دهد، می توانید با انجام کارهایی که در بالا ذکر شد، کاری انجام دهید و آسایش خانه خود را احیا کنید.

Source by Joseph Pressley

The post اصول نحوه خارج کردن اسپری فلفل از هوا در آپارتمان شما appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *