tasisplus

آشنایی با نصب کولر گازی

شما تصمیم گرفته اید که می خواهید خانه خود را تهویه مطبوع کنید، اما مطمئن نیستید که آیا این شغلی است که می خواهید انجام دهید یا بهتر است به یک حرفه ای سپرده شود. مطمئن شوید که گارانتی همراه کولر گازی را بررسی کنید زیرا در صورت نصب کولر گازی ممکن است گارانتی باطل شود. در اکثر حوزه‌های قضایی، تنها فردی که مجاز به نصب مبرد در کولر گازی است، یک متخصص مجاز کولر گازی است که به عنوان پیمانکار AC شناخته می‌شود.

مهم است که بدانید نصب AC برای یک دست‌کار آخر هفته کاری نیست. نصب کولر گازی همراه با نیاز به مهارت های اکتسابی در کار با کانال کشی، نجاری، لوله های مسی و لوله کشی کار بسیار زیادی است. حتی قبل از خرید کولر گازی خود باید بدانید که مساحت کل خانه خود را که قرار است خنک شود، جایی که قرار است هر دو قسمت کولر گازی خود را در آن قرار دهید، و اندازه واحدی که برای خنک کردن آن منطقه نیاز دارید، بدانید. شما می خواهید خنک شود همچنین باید یک ماشین حساب آنلاین ظرفیت تهویه مطبوع را پیدا کنید تا به شما کمک کند تعیین کنید چه چیزی برای نصب AC خاص مورد نیاز است.

مطلب پیشنهادی  واحدهای انتقال هوا و اجزای مهم آن

برخی از ابزارهایی که به آنها نیاز دارید عبارتند از پمپ خلاء، مجموعه شلنگ، برش لوله و گیج منیفولد مبرد. شما همچنین به یک پد ثابت جامد نیاز دارید که واحد بیرونی را روی آن قرار دهید. این پد از بتن، چوب مقاوم در برابر آب و هوا یا هر ماده کامپوزیت دیگری که برای استفاده طولانی مدت در فضای باز مناسب است ساخته شده است. همچنین باید دور از دیوار بیرونی قرار گیرد تا لرزش به خانه شما منتقل نشود و به شما امکان دسترسی آسان برای تعمیر و نگهداری را بدهد.

همچنین باید یک مکان مرکزی برای واحد تهویه مطبوع که داخل آن قرار می گیرد انتخاب کنید. بهترین مکان باعث می شود هوا در سرتاسر خانه شما پخش شود. همچنین دسترسی آسان به دیوار خارجی که در آن لوله زهکشی، سیم کشی برق و پای های مسی به واحد بیرون نصب شده است را فراهم می کند. شما باید مطمئن شوید که به محل نصب لوله زهکشی توجه زیادی داشته باشید زیرا باید در جایی که آب جمع نمی شود تخلیه شود. اگر تجربه کمی در خم کردن و شعله ور شدن لوله های مسی دارید یا اصلاً تجربه ندارید، باید نحوه انجام این کار را قبل از نصب یا برش لوله یاد بگیرید.

مطلب پیشنهادی  چگونه یک استخر بسازیم

همانطور که می بینید، نصب AC به تجربه و ابزارهای مختلف زیادی نیاز دارد که یک صنعتگر صاحب خانه به طور کلی در جعبه ابزار خود ندارد یا تجربه ای در مورد آنها ندارد، بنابراین باید یک پیمانکار AC برای نصب AC استخدام کنید.

Source by Lora Davis

The post آشنایی با نصب کولر گازی appeared first on فروشگاه اینترنتی تاسیس پلاس.

The post آشنایی با نصب کولر گازی appeared first on هاشور دیزاین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *