hvac

RV Living: کمپینگ زمستانی در آب و هوای زمستانی

وقتی به زندگی RV در زمستان فکر می کنید… آیا پرنده های برفی را تصور نمی کنید که در زمستان برای زندگی در هوای معتدل به جنوب سفر می کنند؟

خوب، این ما نیستیم – ما کارها را کمی متفاوت از معمول انجام می دهیم – فقط از خانواده خود بپرسید!

انتخاب تمام وقت ما برای زندگی با RV ما را در سواحل رودخانه میسوری پیدا کرد، جایی که در حال حاضر به عنوان کمپینگ در یک کمپ خصوصی کار می کنیم و آماده می شویم تا سومین سال کمپینگ زمستانی خود را در میسوری سپری کنیم، جایی که آب و هوا می تواند یک روز آرام و روز بعد وحشیانه باشد. .

بسیاری از مردم فکر می‌کنند که ما دیوانه‌ایم… دیوانه‌مان برای این سبک زندگی با RV تمام وقت، اما دیوانه‌تر برای گذراندن زمستان در میسوری، زمانی که می‌توانیم در آریزونا یا فلوریدا یا تگزاس باشیم، جایی که زمستان‌های گرم و آفتابی است.

اوه خوب – ما به ابروهای بالا عادت کرده ایم!

ما همان مقاصد را در ذهن داشتیم تا اینکه صاحب کمپ ما را برای کار در تمام طول سال استخدام کرد و ما عاشق محیط زیبا در سواحل رودخانه میسوری شدیم.

ما تصمیم گرفتیم که کمپینگ زمستانی در سرما و برف تجربه جدیدی باشد تا به سفرهای پرماجرا و تمام وقت زندگی RV خود اضافه کنیم.

شاید این چالش بود که بفهمیم چگونه می‌توانیم به راحتی در زمستان زنده بمانیم، یا شاید این کیهان بود که به ما می‌گفت زمان آن رسیده است که تصورمان از زمستان را تغییر دهیم.

(ما از برف و سرما شاکی هستیم.)

در واقع هر دو بود!

ما نمی دانستیم که اولین تجربه ما از زندگی RV در هوای زمستانی در طول کولاک سال 2011 رخ می دهد!

ما نمی‌دانستیم که وقتی کل بارش برف برای زمستان رکورد جدیدی را برای منطقه ما به ثبت رساند چقدر دیدگاه ما آزمایش و آزمایش خواهد شد … دقیقاً 43 اینچ!

آماده سازی ما برای زندگی RV در هوای زمستان درس های ارزشمندی در بقا بود. تنها آماده‌سازی زمستانی ما قبل از این این بود که بیل برف و یخ را در کنار درب ورودی آب نگه داریم.

ما ساعت‌ها وقت گذاشتیم تا نکاتی را از RV های دیگر جستجو کنیم. برای یافتن اطلاعات صحیح نیاز به کاوش داشت، زیرا بیشتر نکات برای زمستانی کردن یک RV بر آماده سازی RV برای ذخیره سازی زمستانی متمرکز بود – نه RV که در زمستان زندگی می کرد.

مطلب پیشنهادی  ماشین های بیمار - میلیون ها نفر ممکن است در جاده باشند

ما سفرهای بی‌شماری را به Lowes، Westlakes و Bass Pro انجام دادیم تا از RV خود در پروژه زمستانی کمک بخواهیم. (دوباره ابروهای بالا انداخته از سوی کارمندانی که سعی کردند به ما کمک کنند!)

با ارزش ترین منبع از همه در یک تامین کننده خانه سیار محلی یافت شد. در آنجا بود که پاسخ همه سؤالات ما توسط افراد آگاه پاسخ داده شد که می دانستند چگونه و چه چیزی و کجا و چرا باید از کمپ کامیون ما برای زندگی RV در زمستان محافظت کنند. راه حل های آنها عملی و ساده بود… آنها به طور باورنکردنی مشتاق کمک به زوج دیوانه ای بودند که این تصور از RV را دارند که در هوای زمستانی زندگی می کنند!

برای شروع، تمام لوله‌ها، داخل و خارج که می‌توانستم به آنها برسم، در عایق لوله فوم پیچیده شده بودند. فضاهای خالی اطراف لوله ها و مخازن نگهدارنده با عایق پر شده بود. دریچه های داخلی سقف با پلاستیک پوشانده شده بودند تا هوای سرد را از بین ببرد. انجام آسان – کارهای آشنا برای هر صاحب خانه… و به ویژه برای زندگی RV در مناطقی که سرمای شدید و برف و یخ چندین ماه به شما حمله می کند ضروری است.

من چندین پیشنهاد برای پوشاندن پنجره‌ها را خواندم تا از سرما جلوگیری کنم، اما نمی‌توانستم جلوی دیدم را بگیرم، به خصوص که می‌توانم به بیرون از پنجره نگاه کنم و رودخانه را تماشا کنم – این لطف من است در حالی که در داخل خانه هستم. در حالی که برف می پرد و دما به شدت کاهش می یابد.

این نوع دیدگاه چیزی است که زندگی RV را بسیار ارزشمند می کند.

ما به سرعت متوجه شدیم که برای زندگی RV در آب و هوای زمستانی، محافظت از منبع آب و شیلنگ فاضلاب در برابر دمای انجماد ضروری است. با کمک کارکنان فروشگاه خانه متحرک، یک شلنگ آب از یک لوله پلاستیکی کوچک با اتصالات به پمپ آب محل کمپ و کمپر خود طراحی کردیم. این لوله در یک نوار حرارتی الکتریکی پیچیده شده بود که سپس در عایق لوله فوم پیچیده می شد.

شیلنگ فاضلاب منعطف ما برای عایق بیشتر در یک لوله PVC بزرگتر قرار داده شد. برای پیدا کردن زانوهای مناسب برای لوله، چند تغییر لازم بود، اما ما این کار را کردیم! اکنون شیلنگ های بیرونی محافظت شده بودند و ما یک منبع آب محافظت شده برای اولین تجربه زندگی RV خود با کمپینگ زمستانی داشتیم!

مطلب پیشنهادی  مفید بودن کرم ها برای تسکین درد عضلانی

این تعمیرات برای محافظت از شیلنگ منبع آب و فاضلاب ما عالی عمل کردند. اما، وقتی همه چیز را برای یک سفر جاده ای باز کردیم، به زودی متوجه شدیم که پارکینگ ما باید چقدر “دقیق” باشد وقتی به خانه برگشتیم. چندین تلاش برای پشتیبان گیری طول کشید – کمی نزدیکتر کشیدن – پشتیبان گیری – کشیدن به سمت راست کمی بیشتر – نه – آن را بیشتر به سمت چپ زاویه دهید… بارها و بارها تا زمانی که لوله ها درست برای اتصال مجدد ردیف شوند.

به طور معمول، کار مهمی برای انجام این کار نیست – اما آن روز به شدت سرد بود. فقط بخشی دیگر از فرآیند یادگیری هنر RV زندگی در هوای زمستانی.

همانطور که فصل دوم زندگی RV خود را در زمستان میسوری شروع کردیم، به دنبال راه حل های دیگری بودیم که به ما کمک کند به راحتی و سریع شیلنگ هایمان را دوباره وصل کنیم. باید انعطاف بیشتری پیدا می کردیم.

جستجوی گوگل دوباره شروع شد زیرا ما راه های بیشتری برای زنده ماندن در هوای زمستانی تحقیق کردیم. زمستان بعد، شلنگ آب ما در فویل آلومینیومی سنگین پیچیده شد، به دنبال آن نوار حرارتی و سپس لوله فوم قرار گرفت. ما همچنین یک شیلنگ فاضلاب بسیار سنگین خریداری کردیم که قادر به مقاومت در برابر دماهای سرد است. حالا ما انعطاف داشتیم! وقتی به محل کمپ برگشتیم، دیگر هیچ لوله سفت و سختی برای اتصال مجدد وجود ندارد.

یکی از ارزشمندترین اکتشافات در آماده سازی برای زندگی RV در زمستان، بخاری برقی رادیاتور بود. این بخاری ها به عنوان یک منبع گرمای مکمل در فضاهای کوچک به خوبی عمل می کنند و بدون استفاده از برق زیاد گرم می مانند. از آنجایی که همرفت طبیعی گرما را توزیع می‌کند، هیچ پنکه‌ای برای ایجاد صدا وجود ندارد و باعث می‌شود آن‌ها بی‌صدا شوند. ما مجبور نبودیم که کوره را دائماً روشن کنیم، هرگز نگران تمام شدن پروپان در نیمه شب و بیدار شدن با یک کمپر سرد نباشیم.

با وجود تمام این اصلاحات، تنها مشکل بزرگی که برای زنده ماندن RV در زمستان با آن مواجه شدیم، تراکم بود که در زیر تشک ما که در آن هوای سرد بیرون با بدن‌های گرم برخورد می‌کند، ایجاد شد. (تخت ما بالای کابین پیکاپ است)

مطلب پیشنهادی  BlitzWolf BW-F4: بلندگوی استفاده در فضای باز با بلوتوث CSR 4.0

راه حل؟

یک فضای هوایی بین تشک و کف تخت ایجاد کنید. با اندازه‌گیری در دست به سمت Lowes رفتم و برای کشف ایده دیوانه‌کننده‌ام کمک خواستم. خوشبختانه، کسی به من کمک کرد که دقیقاً می دانست ما به چه چیزی نیاز داریم –

تخته هایی برای استفاده به عنوان لت و تخته فوم 1/2 اینچی برای قرار دادن در بالای لت ها و زیر تشک فوم.

اکنون هوا می تواند به گردش درآید … و بهترین بخش این است که فوم برد از کف سرد تخت محافظت می کند.

من یک کمپینگ شاد هستم… زندگی در زمستان یک کیک است!

دو سال پیش داشتیم غذا و فیلم و آب جمع می کردیم چون پیش بینی کولاک می کرد! ما انتظار ماجراجویی های جدید زیادی را با زندگی RV و کمپینگ زمستانی داشتیم، اما، کولاک چیزی بود که هرگز تجربه نکرده بودیم! نوزده اینچ برف بارید که با خیال راحت در کمپ خود غوطه ور شده بودیم.

روز بعد مثل بچه های کوچک بودیم. ما نمی‌توانستیم صبر کنیم تا بیرون بیاییم و در برف عمیق و عمیقی که چندین فوت عمق داشت، حرکت کنیم.

اگر تصمیم گرفته بودیم در آن زمستان بلند شویم و در RV زندگی در آفتابی فلوریدا مستقر شویم، مناظر جادویی مزارع پوشیده از برف را از دست می‌دادیم که مانند غبار پری در نور ماه کامل، احاطه شده در سکون، از دست می‌رفتیم.

اگر برای زمستان به جنوب می رفتیم – مطمئناً، می توانستیم در سواحل گرم و شنی بازی کنیم، اما حسرت فرو رفتن تا ران هایمان در برف را می خوردیم – درست مانند زمانی که سه ساله و سه فوت قد داشتیم!

آن صبح جادویی ژانویه را از دست می دادم، وقتی به سمت رودخانه می رفتم، در کیسه خواب زیر صفرم، دوربین و قهوه در دست… و رقص باشکوه مرغان دریایی را که با شکوه و عظمت می چرخیدند و می چرخیدند را تماشا می کردم.

زندگی تمام وقت RV زندگی و رویای ماست.

به ما آزادی می دهد. همچنین به ما فرصت هایی می دهد تا از هر موقعیتی بهترین استفاده را ببریم.

این چه می گوید – وقتی زندگی به شما لیمو می دهد، لیموناد درست کنید؟

خوب، برای زندگی RV در زمستان، زمانی که زندگی به شما 19 اینچ برف می دهد، شما دوباره یک بچه خواهید شد!Source by Trisha Barnes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *