hvac

NewAir AC-1600H قابل حمل AC – قدرتمندترین AC قابل حمل موجود در بازار!

اگر در آپارتمان یا کاندومینیوم زندگی می کنید، ممکن است مجبور شوید برای راحتی در طول گرمای سوزان تابستان به سیستم خنک کننده مرکزی ساختمان خود تکیه کنید. با این حال، اگر ثابت شود که این کار ناکارآمد است یا اگر نگران افزایش هزینه‌های انرژی هستید، ممکن است مجبور شوید به روش‌های خنک‌کننده کمتر کارآمد مانند پنکه‌های برقی سقفی یا قابل حمل متوسل شوید تا از افزایش دما خلاص شوید. خوشبختانه، تهویه مطبوع قابل حمل بهترین راه حل خنک کننده قابل حمل برای مناطقی است که نمی توانند واحدهای پنجره سنتی مانند آپارتمان ها یا حتی اتاق های سرور کامپیوتر را در خود جای دهند.

سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل مانند سیستم های تهویه مطبوع مرکزی یا پنجره ای سنتی عمل می کنند زیرا از چرخه تبرید و خنک کننده برای خنک کردن یک اتاق یا منطقه استفاده می کنند. با این حال، آنها قابل حمل، متحرک هستند و به هیچ نوع نصب دائمی نیاز ندارند. در عوض، آنها از یک قاب جعبه مانند تشکیل شده اند که هر دو طرف سرد و گرم AC را به همراه شیلنگ اگزوز برای دفع گرما نگه می دارد. آب از هوا خارج می شود و این میعانات یا در سینی یا سطل واقع در داخل واحد یا در مدل های پیشرفته تر، حتی به صورت خود تبخیر شده جمع آوری می شود.

مطلب پیشنهادی  چند نکته برای نصب AC در Noida

هنگام خرید یک کولر گازی قابل حمل، یکی از رایج ترین اصطلاحاتی که در تبلیغات مشاهده می کنید، رتبه BTU یک واحد است. به عنوان مخفف واحدهای حرارتی بریتانیا، BTU به ظرفیت خنک کننده یک کولر گازی قابل حمل اشاره دارد و این می تواند از 5000 BTU تا 18000 BTU متغیر باشد. هر چه مقدار BTU بالاتر باشد، تهویه مطبوع قوی تر است. برای به دست آوردن تخمینی از مقدار BTU که برای اتاق خود نیاز دارید، کافی است متراژ مربع اتاق را پیدا کنید و این عدد را در 35 ضرب کنید.

با این حال، به خاطر داشته باشید که در حالی که BTU یکی از مهم ترین عواملی است که باید در یک کولر گازی به دنبال آن باشید، توجه داشته باشید که بسیاری از تولیدکنندگان AC قابل حمل معمولاً رتبه BTU واحدهای خود را به عنوان راهی برای بازاریابی محصولات خود اغراق می کنند. خوشبختانه، در جستجوی ما برای یافتن بهترین تهویه مطبوع قابل حمل موجود در بازار، NewAir AC-1600H را یکی از قدرتمندترین AC های قابل حمل موجود در بازار یافتیم.

مطلب پیشنهادی  مشکلات مختلف گیربکس و علت بروز آنها

در یک نگاه:

وقتی برای اولین بار NewAir AC-1600H را از بسته بندی آن حذف کردیم، کاملاً تحت تأثیر طراحی آن قرار گرفتیم. روکش نقره ای براق آن، دکوراسیون اتاق نشیمن 400 فوت مربعی ما را تکمیل می کرد و خود واحد تقریباً 75 پوند وزن داشت. چرخ‌های غلتکی مانورپذیری را به سرعت تبدیل کردند، در حالی که صفحه نمایش LCD بزرگ و خوانا با کنترل از راه دور کار را ساده و بدون دردسر کرد.

قابلیت های خنک کننده:

همانطور که در بالا ذکر شد، رتبه بندی BTU یکی از مهم ترین عواملی است که هنگام خرید AC قابل حمل باید در نظر گرفته شود. NewAir AC-1600H 16000 BTU قدرت خنک کننده ارائه می دهد – بیشتر از بسیاری از واحدهایی که ما آزمایش کردیم. NewAir توصیه می کند که این دستگاه در مناطق 400 مربع یا کوچکتر استفاده شود، اما ما متوجه شدیم که ممکن است حتی ظرفیت خنک کردن مناطق کمی بزرگتر در شرایط ایده آل (64 درجه تا 90 درجه فارنهایت) را داشته باشد.

حذف رطوبت:

استفاده از سیستم تهویه مطبوع قابل حمل از چرخه تبرید همچنین به آن اجازه می دهد تا رطوبت هوا را از بین ببرد و به ویژه برای مناطق مرطوب عالی است. کولر گازی پرتابل NewAir AC-1600H علاوه بر خنک کنندگی، توانایی حذف 80 پیمانه آب در روز را نیز داشت. علاوه بر این، از آنجایی که از فناوری تبخیر خودکار پیشرفته استفاده می‌کرد، نیاز به خالی کردن مخازن آب را از بین برد (با فرض اینکه آب و هوای شما خیلی مرطوب نیست).

مطلب پیشنهادی  انواع کولر گازی برای صاحبان خانه

چند کارکردی:

NewAir AC-1600H همچنین دارای یک بخاری داخلی است که 16000 BTU قدرت گرمایشی را ارائه می دهد. علاوه بر این، گنجاندن فیلتر 3M Filtrete گرد و غبار، گرده، باکتری ها و شوره حیوانات را از هوا حذف کرد، در حالی که فیلتر کربن فعال قادر به جذب بوهایی مانند دود بود.

به طور کلی، ما دریافتیم که NewAir AC-1600H یک AC قابل حمل عالی است که شامل بسیاری از ویژگی های پیشرفته است. بهتر از همه، BTU های بیشتری نسبت به اکثر AC های قابل حمل موجود در بازار ارائه می دهد، و طراحی شیک و اروپایی آن مطمئناً مکمل هر نوع دکوراسیون خانه شما خواهد بود.Source by Jeanie Wong

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *