hvac

AC خود را با کولرهای Arvin Swamp آسان برای نگهداری تعویض کنید

کولرهای باتلاقی ساده ترین گزینه موجود برای فرار از گرمای تابستان هستند. آنها آب را از هوا تبخیر می کنند، آن را ذخیره می کنند و هوا را از آن عبور می دهند. هنگامی که هوا خنک شد، به داخل اتاق رها می شود. کل این فرآیند کمتر از سه دقیقه طول می کشد تا هوا در کل اتاق به گردش در آید. از آنجایی که هوای تازه به داخل پمپاژ می شود، نیازی به بستن درها و پنجره های دفتر شما نیست. بهترین گزینه برای فضای اداری است که درها به طور منظم باز می شوند و تهویه مطبوع بدون هیچ اثری باقی می ماند.

مطلب پیشنهادی  تهویه مطبوع ویرپول - دستگاه هایی که به طور موثر دلایل تعریق را از بین می برند

واحدهای تولید شده توسط آروین ارزان هستند و در صورت نگهداری خوب می توانند در طول سال کار کنند. کولر تبخیری دارای فیلترهایی است که برای جمع آوری گرد و غبار و سایر آلودگی ها استفاده می شود که باید به طور مرتب در ماه های تابستان و یک بار در فصول دیگر تمیز شوند. مواد معدنی و سایر رسوبات در نزدیکی موتور جمع می شوند که در صورت تمیز نکردن منظم کولر، عملکرد آن را کاهش می دهد. دستگاه باید هر شش ماه یکبار ضد عفونی شود تا هوای بهداشتی و بدون بو در خانه یا محل کار به گردش درآید. کولرهای دست دوم مرداب آروین نیز در بازار موجود است. بهتر است قبل از خرید دستگاه، تعمیر و نگهداری انجام شده را بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی  بافت مو - هزینه واقعی یک بافت مو

اولین گام در نگهداری از خنک کننده های باتلاقی این است که لنت های فیلتر را از پوشش ضد آب و هوا بردارید و آنها را با آب بشویید. سیستم های سامپ و تخلیه باید به طور کامل تمیز شوند. قبل از اینکه لنت های فیلتر را در جای خود قرار دهید، تمام راه های آب باید تمیز شوند. پس از بسته شدن تمام دریچه های تخلیه، آن را با آب پر کنید. این مراحل ساده می تواند به عملکرد بهتر کولر کمک کند و عمر طولانی تری داشته باشد.Source by Yvonne Cote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.