hvac

5 روند در افق نوسازی صنعت تجاری HVAC

کسب و کار HVAC به طور مداوم در حال توسعه است. با حرکت به سمت آینده، مهندسان همچنان رویکردهایی را برای ایجاد اقلام و تجهیزاتی مشاهده می کنند که می توانند استفاده از گرمایش و سرمایش را کاهش دهند و در عین حال برای چرخه اکوسیستم بی ضررتر شوند.

کارشناسان تهویه مطبوع در خارج از کشور در حال آماده سازی ساخت ها و مدل های جدید سخت افزار HVAC هستند تا در خط مقدم صنعت دائما در حال توسعه باقی بمانند. آنها برای پیشرفت هایی که اخیراً در تجارت و بازار HVAC انجام شده است بسیار تقویت شده اند! در سال 2021، پیشرفت ها و ترتیبات متعددی وجود دارد که صنعت گرمایش و سرمایش را هدایت می کند که می تواند شما را به عنوان خریدار تحت تأثیر قرار دهد. در این وبلاگ، خلاصه‌ای از الگوها و روندهای صنعت تهویه مطبوع را گردآوری کرده‌ایم تا زمانی که زمان بهبود یا جایگزینی چارچوب فعلی HVAC شما فرا می‌رسد، در نظر بگیرید.

اقامت در محیط زیست و رفتن به ژئوترمال

چارچوب‌های تهویه مطبوع سازگار با محیط زیست محبوب هستند، و با توجه به اجرای دقیق‌تر چارچوب‌های گرمایش و سرمایش، چارچوب‌های زمین گرمایی بهترین انتخاب هستند. طبق اعلام Energy.gov، چارچوب‌های HVAC سازگار با محیط زیست تقریباً 65٪ بیشتر از چارچوب‌های HVAC معمولی مهارت دارند. با وجود این واقعیت که خرید آنها چند برابر بیشتر از سایر چارچوب های تهویه مطبوع است، دارندگان ملک می توانند این هزینه ها را در کمتر از 10 سال با وجوه ذخیره انرژی عملی که بازیابی خواهند کرد، جبران کنند.

چارچوب های زمین گرمایی از انرژی گرمای منظم زمین به عنوان دارایی برای گرم شدن و خنک شدن استفاده می کنند. انرژی مورد استفاده توسط واحدهای زمین گرمایی امکان پذیر و قدرتمند است. یک سیفون گرمای زمین گرمایی از سازمانی از خطوط پر از مایع که در زیر زمین پوشانده شده اند به نام نمای زمین استفاده می کند. با استفاده از این چارچوب ها، می توانید از ترمودینامیک برای ارائه گرما به خانه خود بهره برداری کنید.

مطلب پیشنهادی  کاربرد اینترنت اشیا در تهویه مطبوع، روشنایی و پریزهای خانه

سیستم های HVAC هوشمند

سازندگان هوای مرکزی شروع به استفاده از اینترنت اشیا برای قرار دادن حسگرها و پیشرفت‌های مختلف در تجهیزات گرمایشی و خنک‌کننده برای نمایش و جمع‌آوری اطلاعات در مورد نحوه ارائه و شرایط چارچوب کرده‌اند. چشم انداز پایان ناپذیر است. برای مثال، ممکن است مدت زیادی طول نکشد تا بخاری شما بتواند در مورد تعمیرات یا تعمیرات مورد نیاز با شما صحبت کند.

ترکیب نوآوری IoT HVAC در چارچوب های HVAC می تواند مهارت را بهبود بخشد،

راحتی را افزایش دهید، به طور مداوم چارچوب ها را مشاهده کنید، و پشتیبانی پیش بینی را هدایت کنید. چارچوب هوشمند HVAC شما در واقع می‌خواهد با استفاده از افراد مسن، سطوح دما و رطوبت را نظارت و کنترل کند.

انتخاب های داده محور

کارشناسان گرمایش و سرمایش به جای اعتماد به تکانه ها، اکنون می توانند از اندازه گیری ها و اطلاعات واقعی برای تصمیم گیری استفاده کنند. در زمانی که از پیشرفت‌های جدید استفاده می‌کنید، متخصصان HVAC در واقع می‌خواهند پشتیبانی خود را از چارچوب و شرایط خاص شما تنظیم کنند. این نوآوری های جدید اطلاعات باورنکردنی برای افرادی است که در محیط های شدید زندگی می کنند یا درخواست های خارق العاده ای دارند.

مطلب پیشنهادی  Array

ترموستات های هوشمند

علیرغم این واقعیت که آنها مدت زیادی است که وجود دارند، تنظیم کننده های داخلی مشتاق در حال پیشرفت به سمت استاندارد هستند. اگر در نوآوری تهویه مطبوع تازه وارد هستید، یک رگولاتور عالی فضای داخلی ابزاری است که با Wi-Fi ارتباط برقرار می کند، بنابراین می توانید به طور طبیعی با چارچوب HVAC خود ارتباط برقرار کنید تا در هر صورت، دمای خانه را به گرما تغییر دهید و خنک کنید. از خانه دور هستند این تغییر مداوم به افزایش اثربخشی انرژی و کاهش میزان مصرف انرژی در خانه کمک می کند و به سرمایه گذاری عمومی انرژی شما اضافه می کند.

مطلب پیشنهادی  در این تابستان صرفه جویی کنید و خنک بمانید

گرمایش و هوا مبتنی بر منطقه

چارچوب های پیش نویس HVAC به دلیل بهره وری و پتانسیل صرفه جویی در پول خود شهرت پیدا می کنند. دلیل گرمایش و سرمایش پیش‌نویس این است که اتاق‌های کم استفاده در خانه شما انرژی ارزشمندی را صرفاً برای رسیدن به دمای انتخابی شما نمی‌گیرد. در حالی که سیستم های تهویه مطبوع پیش نویس شده می توانند بسیار پیچیده باشند، در هر صورت می توانند در یک چارچوب متداول تهویه مطبوع معرفی شوند تا نیازهای خاص شما را برآورده کنند و دما را به صورت موردی کنترل کنند. طبق HVAC.com، استراتژی‌های تهیه پیش‌نویس معمولی می‌توانند 33 درصد در مصرف انرژی سالانه برای دارندگان وام مسکن صرفه‌جویی کنند. کاهش مصرف انرژی خانه شما می تواند مزایای فوق العاده ای را برای صندوق های سرمایه گذاری عمومی شما در قبض انرژی شما نشان دهد.Source by Mike Petty

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *