hvac

5 دلیل برای اینکه اسپاهای شنا بهترین استخرهای کوچک زیرزمینی را می سازند

به استخرهای کوچک درون زمینی نگاه می کنید؟ با گزینه های بسیار زیاد استخر در بازار، در اینجا 5 دلیل وجود دارد که چرا اسپاهای شنا بهترین انتخاب هستند.

1. عملکرد شدید

اجازه ندهید اندازه کوچک آنها شما را فریب دهد. شما می توانید در این استخر کوچک به همان فعالیت هایی دست پیدا کنید که در یک استخر بزرگ می توانید. در واقع، برخی از اسپاهای شنا تطبیق پذیری بیشتری نسبت به استخرهای بزرگ دارند. این عمدتا به دلیل ویژگی جریان آب آنها است. اگر استخری با جریان آب قوی انتخاب کنید، می توانید به راحتی شنا کنید، ورزش کنید، تمرین کامل بدن داشته باشید، توانبخشی کنید، استراحت کنید و همچنان سرگرمی زیادی داشته باشید. همه چیز به نحوه تولید جریان بستگی دارد – چرخ دستی، جت یا پروانه. به دنبال استخرهایی باشید که جریان قوی و قابل تنظیمی ارائه می دهند تا بتوانید آب را از سرعت کم برای تمرینات آسان و توانبخشی به سرعت های بالاتر برای شنای شدید یا تمرینات تناسب اندام تغییر دهید.

اسپاهای شنا در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارد. مطمئن شوید که اندازه مناسب را برای نیاز خود انتخاب کنید. برخی از آنها یک یا دو نفر را در خود جای می دهند در حالی که برخی دیگر می توانند به راحتی 8 تا 10 نفر را در خود جای دهند. اگر استخر فایبرگلاس را انتخاب کنید، حتی می توانید چیدمان داخلی را سفارشی کنید. نیمکت‌ها، پله‌ها، تردمیل‌های آبی و عمق‌های مختلف بسازید تا استخر عالی خود را ایجاد کنید.

مطلب پیشنهادی  چک لیست تعمیر و نگهداری ژنراتور برای ژنراتورهای دیزلی

هنگامی که هدف نهایی خود را شناختید، استخری را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. قبل از اینکه متوجه شوید، در مسیر خود به سمت فضای کوچک عالی خواهید بود

استخر زمینی

2. آسان برای نگهداری

آبگرم های شنا کوچکتر از استخرهای معمولی هستند و این امر تخلیه آنها را برای تمیز کردن و نگهداری آسان تر می کند. علاوه بر این، برخی از تولیدکنندگان استخرهایی با سطح Gelcoat که به راحتی تمیز می شود ارائه می دهند که به کاهش تجمع جلبک ها کمک می کند و مانعی در برابر جذب رطوبت ایجاد می کند.

آیا می دانستید که اسپاهای شنا کمترین بوی شیمیایی را منتشر می کنند؟ حجم کوچکتر آب آنها به این معنی است که شما از مقادیر کمتری از مواد شیمیایی استفاده می کنید که منجر به بوی کمتری می شود. اگر می خواهید استخر خود را در داخل آن نصب کنید، این عالی است. همه اینها به استخری تبدیل می شود که نگهداری آن آسان تر و برای محیط زیست بهتر است.

3. هزینه کمتر برای عملیات

همه ما از میزان مصرف آب در زندگی روزمره خود آگاه هستیم. اندازه کوچک این استخر به معنای آب کمتر و آب کمتر به معنای هزینه های گرمایش کمتر و مواد شیمیایی کمتر است – صرفه جویی در زمان و هزینه. به دنبال اسپاهای شنا عایق شده مانند واحدهای فایبرگلاس با هسته چوبی باشید. آنها حفظ دما را افزایش می دهند تا حتی بیشتر صرفه جویی شود.

مطلب پیشنهادی  اهمیت خدمات گرمایش و تهویه مطبوع

حتی بهتر از آن، اگر استخر آبگرم خود را با یک پتوی حرارتی یا روکش سخت پوشانده باشید، حداقل تبخیر وجود دارد، بنابراین نیازی به پر کردن آن به دفعات ندارید. پوشش استخر همچنین باعث حداقل رطوبت و حتی حفظ حرارت بیشتر می شود. یک برد-برد در همه جا!

4. آن را برای تکمیل خانه خود طراحی کنید

استخرهای زیادی را می توان برای مطابقت با دکوراسیون منزل شما سفارش داد. کاشی ها را متناسب با کف، دیوارها، کل اتاق یا فضای حیاط خلوت خود انتخاب کنید. برخی از تولیدکنندگان استخر، بسته به متریال ساخت، به شما اجازه می دهند رنگ استخر را انتخاب کنید. در اینجا یک ابزار تعاملی عالی برای بازی با رنگ های کاشی و استخر وجود دارد. یک استخر سفید انتخاب کنید که با فضای داخلی استخر آبی کنار بیاید. شاید شما یک رنگ مشکی یا خاکستری تسکین دهنده بخواهید. تنها به تخیل شما نیاز دارد تا بهترین واحه آبگرم شنا را بسازید.

مطلب پیشنهادی  اشتباهات پرهزینه ای که می تواند ATV شما را خراب کند

5. نصب استخرهای کوچک آسانتر است

بیشتر اسپاهای شنا فضای کمتری را نسبت به استخرهای سنتی کوچک درون زمینی اشغال می کنند. اندازه ردپای آن‌ها می‌تواند به اندازه 20×8 یا 10×22 باشد تا بتواند چندین کاربر را در خود جای دهد. بسته به مصالح ساختمانی، آنها را در زمین یا بالای زمین نصب کنید. یکی را در یک عرشه بسازید، آن را در گوشه اتاق قرار دهید، یک سولاریوم در اتاق آفتاب بگیرید یا یک خلوت زیبا در حیاط خلوت ایجاد کنید.

ردپای کوچکتر استخر نیز به معنای ساخت و ساز کمتر است. پس از آماده شدن فضا، نصب آن زمان زیادی نمی برد. اگر دسترسی مشکل است، به دنبال استخرهایی بگردید که می‌توانند در بخش‌ها ارائه شوند. این باعث می شود که آنها را در فضاهای کوچک راحت تر قرار دهید. چه در حال ساختن یک اتاق جدید باشید و چه بخواهید استخر مناسب خود را در فضای موجود قرار دهید، ساخت و ساز کمتر به معنای پول کمتر است.

زیبایی یک آبگرم شنا در این است که شما عملکرد یک استخر بزرگ را در بسته نهایی استخر کوچک به دست می آورید. وقتی اسپاهای شنا استخرهای کوچک درون زمینی هستند، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید به دست آورید وجود ندارد.Source by Deborah Cox

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *