hvac

یافتن تسهیلات مناسب برای موقعیت مکانی کسب و کار شما

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ذخیره سرور شرکت شما در یک مرکز هم‌اکنون هزینه دارد. به عنوان مثال، با توجه به موضوع دائمی امنیت آنلاین، داشتن یک سرور متمرکز یک استراتژی موثر برای محافظت از کسب و کار شما در برابر افراد بی پروا و سایر مشکلات پیش بینی نشده است که می تواند جریان کاری شما را مختل کند. انعطاف‌پذیری که این استراتژی فناوری اطلاعات فراهم می‌کند، افزونگی شبکه را تضمین می‌کند که علاقه مشتریان شما را به کسب‌وکارتان افزایش می‌دهد و همچنین به شما و افرادتان اجازه می‌دهد زیرساخت فناوری اطلاعات کسب‌وکارتان را به درستی حفظ و مدیریت کنید. با داشتن تجهیزات ارتباطی و فناوری اطلاعات در دستان امن و مطمئن، شرکت شما آزادی بیشتری برای تمرکز بر کسب و کار اصلی شما خواهد داشت.

در یک دیدگاه غیر فنی، یک تسهیلات هم نشینی را می توان با یک ساختمان اداری معمولی که برای اجاره است مقایسه کرد. با این حال، جدا از اجاره یک فضا، پهنای باندی را که همراه با دفتر ارائه می شود نیز اجاره می کنید. یک فضای اجاره ای در چنین تأسیساتی از هزاران کابینت رک تشکیل شده است که در واحدهای رک اندازه گیری شده اند. برخی از امکانات وجود دارد که فضاهای قفس یا اتاق های خصوصی را به ویژه برای مشاغل ارائه می دهد که زیرساخت های فناوری بزرگی دارند و به آنها اجازه می دهد مناطق خود را سفارشی کنند.

مطلب پیشنهادی  قطعات و لوازم جانبی ATV

همانطور که جستجوی خود را برای یافتن یک مرکز برای سرور خود آغاز می کنید، برخی از ویژگی های اساسی وجود دارد که یک مرکز خوب باید به آنها مجهز شود که به حفظ زیرساخت فناوری اطلاعات شما کمک می کند. برای شروع، چنین تأسیساتی باید منبع تغذیه بدون وقفه داشته باشد زیرا برای تداوم کسب و کار، به ویژه در هنگام قطع برق و بلایای طبیعی، حیاتی است. به غیر از ژنراتورهایی که در صورت قطع برق به طور خودکار شروع به کار می کنند، تاسیسات همچنین باید دارای سیستم های پشتیبان باتری باشد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آنها منبع تغذیه نامحدودی خواهند داشت.

مطلب پیشنهادی  سبز شدن، سنت های زیادی را به همراه دارد

کنترل دما یا سیستم های خنک کننده نیز باید در این نوع تاسیسات وجود داشته باشد. از آنجایی که تجهیزات فناوری اطلاعات به دما حساس هستند، مهم است که تأسیساتی که انتخاب می‌کنید دارای سیستم‌های تهویه هوا/گرمایش مجهز به هشدار هشدار، گزارش‌های نگهداری، گزارش‌های نظارت بر دما و دارای درجه خاصی از افزونگی باشد. علاوه بر سیستم های خنک کننده، باید سیستم های اطفاء حریق نیز وجود داشته باشد که ایمنی تجهیزات فناوری شما را در صورت وقوع آتش سوزی تضمین کند.

البته، اطلاعاتی که در تجهیزات IT خود ذخیره می کنید، از آنجایی که به کسب و کار شما مربوط می شود، ارزشمند و حساس هستند. بنابراین، شما باید یک سرور امن را انتخاب کنید که دارای پرسنل امنیتی 24 ساعته در محل است، دارای چندین دوربین مدار در اطراف مکان باشد، و سوابق نقض امنیتی را ثبت کرده باشد. همچنین ضروری است که تمام تجهیزات آنها، مانند کابینت یا اتاق آنها، به خوبی محافظت شوند تا مطمئن شوند که هیچ کس، به جز شما و مدیران فناوری اطلاعات شما، نمی توانند به سرور شما دسترسی داشته باشند.

مطلب پیشنهادی  گام های تعیین کننده برای بهبود بهره وری انرژی سیستم های گرمایشی

به طور کلی، نمی توان انکار کرد که colocation از طرق مختلف مفید است. با این حال، همچنین باید در نظر داشته باشید که اجرای سرور و رفع آن در صورت بروز مشکل همچنان بر عهده شماست. بنابراین، این گزینه واقعاً فقط برای مشاغلی است که تخصص مدیریت سرور دارند اما نمی‌خواهند با ایجاد زیرساخت میزبانی خود هزینه‌های سربار بیشتری را متحمل شوند. اگر می‌توانید بودجه کسب‌وکارتان را کمی بیشتر کنید یا اگر فاقد تخصص فنی برای رسیدگی به نیازهای تعمیر و نگهداری یک سرور هستید، آن‌چه که نیاز دارید یک سرور اختصاصی است.Source by Menlo Lippowski

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *