hvac

کولر گازی اینورتر چیست؟

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که فروشندگان وارد خانه شما شده و شروع به توصیه تهویه مطبوع کانالی اینورتر کنند. و این احتمال وجود دارد که شما به طور کامل نحوه عملکرد آن را درک نکرده باشید.

خب در اینجا یک توضیح اساسی در مورد واحدهای اینورتر وجود دارد.

ببینید، یک سیستم معمولی اولیه یک موتور اصلی دارد، درست مانند ماشین موتوری شما. این موتور در اصل دو سرعت دارد. صاف کردن و توقف.

این سیستم ها از الکتریسیته زیادی در این نوع موتورها استفاده می کنند زیرا برای راه اندازی یک موتور از صفر انرژی زیادی مصرف می شود. و هنگامی که خانه شما به دمایی برسد که در ترموستات کنترل تهویه مطبوع خود درخواست کرده اید، موتور به طور کامل خاموش می شود.

مطلب پیشنهادی  AC خود را با کولرهای Arvin Swamp آسان برای نگهداری تعویض کنید

با سیستم تهویه مطبوع اینورتر، مانند فوجیتسو، دایکین یا میتسوبیشی الکتریک، این موتورها متفاوت طراحی شده اند.

ببینید، وقتی اینورتر را روشن می کنید، موتور به آرامی روشن می شود تا توان زیادی مصرف نکند، سپس موتور به آرامی در مقیاس کشویی به قدرت کامل می رسد. به این ترتیب سیستم برای راه اندازی اولیه انرژی کمتری مصرف می کند.

هنگامی که سیستم کانالی به دمایی که شما در خانه خود درخواست کرده اید نزدیک می شود، موتور شروع به کند شدن می کند و در نتیجه برق کمتری مصرف می کند. و به عنوان یک مزیت اضافی، دمای خانه شما ثابت تر می ماند، با این فرض که بار حرارتی انجام شده است و شما اندازه واحد خود را به درستی تنظیم کرده اید.

مطلب پیشنهادی  حقایق اساسی که باید قبل از انتخاب پیمانکار HVAC در نظر گرفته شوند

نتیجه نهایی این است که موتور مجبور نیست به طور کامل متوقف شود و به همین دلیل شما برای غلبه بر اینرسی از الکتریسیته زیادی استفاده نمی کنید و سعی می کنید موتور را از توقف کامل شروع کنید.

آنها در مقایسه با سیستم های معمولی یک فناوری بسیار خوب برای استفاده هستند، با این حال نظر شخصی من این است که واحدهای دیجیتال اسکرول صرفه جویی بیشتری در انرژی و کنترل دما ارائه می دهند.

یک هشدار سایز سیستم اینورتر خود را کمتر نکنید وگرنه حداقل 10 درصد بیشتر از یک سیستم تهویه مطبوع معمولی برق مصرف خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی  5 عاملی که باید هنگام جستجوی یک شرکت تعمیر AC خوب در نظر بگیرید

دفعه بعد بیشتر در این مورد صحبت خواهم کرد.Source by Ian Marsh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *