hvac

چگونه یک یونیزر اتومبیل به تازه نگه داشتن هوا در اتومبیل من کمک می کند؟

بسته به اینکه در کجا زندگی می کنید و هوا در کجا زندگی می کنید به این بستگی دارد که آیا ماشین خود را هنگام رانندگی در اطراف بسته نگه دارید یا خیر. اکثر مردم در طول تابستان از کولر گازی خود استفاده می کنند و در زمستان گرما را اجرا می کنند و بنابراین نمی خواهند شیشه های خود را کمی باز نگه دارند تا عناصر خاصی که در ماشین شما هستند فرار کنند. اگر سیگاری هستید و مدت زمان مشخصی با ماشین خود رانندگی می کنید، از استفاده از یونیزر خودرو سود خواهید برد. یونیزر ماشین برای حذف عناصر موجود در ماشین شما که از دود سیگار و همچنین سایر عناصر ایجاد می شود ساخته شده است.

مطلب پیشنهادی  بطری های مایکروویو: چه هستند و چند نکته برای استفاده ایمن از آنها

اگزوز ماشین می تواند به داخل وسیله نقلیه شما نفوذ کند و باعث سردرد شما و عزیزانتان شود و در نهایت می تواند شما را از خوردن تا بسیاری از دودهایی که اگزوز خارج می کند بیمار کند. این می تواند ناشی از تعدادی از عوامل باشد. اگر خودروی شما نشتی اگزوز داشته باشد، ممکن است از نشت گاز به خودروی خود بخورید. یونیزر خودرو برای فیلتر کردن هوایی که یونیزر در آن قرار داده شده است طراحی شده است. بسته به اندازه ماشین شما بستگی به اندازه یونیزر مورد نیاز شما و همچنین اینکه به بیش از یک دستگاه نیاز دارید بستگی دارد. در برخی موارد ماشین بسیار بزرگ است و برای تمیز کردن هوا به درستی نیاز به نصب بیش از یک یونیزر دارید. اگر یک مینی ون دارید، ممکن است علاقه مند به خرید بیش از یک یونیزر باشید تا افراد پشت مینی ون از مزایای کامل یونیزر بهره مند شوند.

مطلب پیشنهادی  مواد اولیه یک بولدوزر

هنگامی که شما علاقه مند به خرید یونیزر هوا برای ماشین خود هستید، ممکن است علاقه مند به خرید یونیزر با سیم بلند باشید تا بتوانید یونیزر را در وسط خودرو قرار دهید که نیاز به خرید بیش از یک یونیزر را برطرف می کند. . در غیر این صورت، یونیزرهای کوچک اتومبیل وجود دارند که به درگاه فندک اتومبیل شما وصل می شوند و فقط بخش کوچکی از اتومبیل شما را اشغال می کنند. هنگامی که یونیزر به درگاه فندک خودروی شما وصل می شود، فیلتر داخل یونیزر به گونه ای طراحی شده است که ذرات بد موجود در هوای ماشین شما را از هوا فیلتر کرده و سپس هوای تمیز را به داخل ماشین شما برگرداند. این یونیزرهای خودرو برای حذف این گونه مواد گرد و غبار، دود، دود و غیره از هوای شما ساخته شده اند. سپس هوای پاک در هوای ماشین شما پخش می شود تا همه به اشتراک بگذارند. این برای ماشین های کوچک یا ماشین های بزرگ مناسب است. رانندگی با شیشه های بسته تفاوت زیادی در کیفیت هوای ماشین شما ایجاد می کند و همچنین می توانید کیفیت هوا را در روزهای بد بیرون از ماشین خود حفظ کنید.

مطلب پیشنهادی  گام های تعیین کننده برای بهبود بهره وری انرژی سیستم های گرمایشیSource by Jason Taloner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *