hvac

چگونه از تماس های پرهزینه خدمات اضطراری HVAC جلوگیری کنیم

یک سیستم تهویه مطبوع شامل بسیاری از جنبه های راحتی، ایمنی و راحتی یک تاسیسات است: دما، آب گرم و ایمنی دیگ. وجود یک وضعیت اضطراری HVAC در زمان نامناسبی از سال می‌تواند منجر به گرم یا بیش از حد سرد شدن بیش از حد صاحبان خانه یا ساکنان تأسیسات تجاری شود، اما می‌تواند به معنای کمبود آب گرم برای دوش‌ها، نیازهای مراکز بهداشتی، لباس‌شویی، ظروف یا مشکلات تبرید تجاری باشد. . بیاموزید که چه چیزی یک وضعیت اضطراری HVAC است و چگونه خدمات پیشگیرانه HVAC می تواند از آن جلوگیری کند.

جلوگیری از تماس های اضطراری HVAC

داشتن یک برنامه نگهداری پیشگیرانه مناسب به جلوگیری از بسیاری از مشکلات رایج گرمایش، تهویه مطبوع، تبرید و دیگ کمک می کند. خدمه تعمیر و نگهداری تاسیسات باید اطمینان حاصل کنند که فیلترهای سیستم را در فواصل زمانی منظم تعویض می کنند و کویل ها برای کارایی و عملکرد مناسب تمیز می شوند. در حالت ایده‌آل، کارکنان تعمیر و نگهداری ساختمان باید در روش‌های اضطراری دیگ بخار و تهویه مطبوع با تجربه باشند. در غیر این صورت، شرکتی که در زمینه خدمات تهویه مطبوع تخصص دارد باید فوراً تماس گرفته شود.

مطلب پیشنهادی  ابزارهای تحلیل مالی برای مدیریت کسب و کار شما

تأثیرات سرویس نامناسب HVAC

در برخی موارد، به دلیل اولویت دادن به سایر نگرانی‌ها، تأسیسات از داشتن یک برنامه نگهداری پیشگیرانه چشم پوشی می‌کنند. نادیده گرفتن اهمیت سرویس مناسب HVAC تا زمانی که دیگ بخار خراب شود، آبگرمکن شکسته شود، یا مستاجران از دما شکایت کنند، امری عادی است. انجام تعمیرات اضطراری HVAC می تواند بسیار پرهزینه تر از تکمیل تعمیر و نگهداری منظم باشد. علاوه بر این، مستاجران یا مالکان اغلب از زمانی که نیاز به تعمیر طولانی مدت است، ناراحت می شوند، به خصوص زمانی که ساختمان برای راحتی در دماهای شدید خیلی گرم یا خیلی خنک است.

مطلب پیشنهادی  تعمیر تهویه مطبوع - اولین قدم برای انجام آن توسط خودتان

تعمیر حرفه ای HVAC ضروری است

سرویس تهویه مطبوع یا تعمیر اضطراری تهویه مطبوع نباید توسط شخصی که حرفه ای نیست انجام شود. تعمیر بویلرها، چه فشار بالا و چه فشار پایین، بدون تجربه می تواند خطرناک باشد. حمل و دفع مایعات خنک کننده و تبرید نیز می تواند خطرناک باشد. به جای هدر دادن زمان و هزینه گرانبها برای انجام تعمیر، صرف یک بار تعمیر توسط یک شرکت خدمات تهویه مطبوع متخصص بسیار مقرون به صرفه تر است، اما در پایان باید با کارشناسان تماس بگیرید. شرکتی را زودتر انتخاب کنید و به دنبال در دسترس بودن اضطراری تهویه مطبوع 24/7 باشید. سال‌ها تجربه نیز مفید است، زیرا نشان می‌دهد که کارکنان نه تنها در کاری که انجام می‌دهند آموزش دیده‌اند، بلکه شرکت عمر طولانی دارد تا ثابت کند که می‌دانند چه می‌کنند.

الزامات ویژه تعمیر و نگهداری تسهیلات بهداشتی

تعمیر و نگهداری تسهیلات بهداشتی چالش ها و الزامات خاصی را برای تکنسین ها فراهم می کند. زمان اغلب در نگهداری از مراکز مراقبت بهداشتی بسیار مهم است، زیرا سلامت و ایمنی بیماران به گرم بودن، تغذیه و دسترسی به لباس‌های تمیز بستگی دارد. داشتن یک شرکت خدمات تهویه مطبوع قابل اعتماد در حال تماس برای مدیریت تاسیسات بسیار مهم است و داشتن یک رابطه خوب با آنها ایده آل است. توصیه می‌شود برای شناسایی خرابی‌های احتمالی آتی، روی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و پیاده‌روی‌های با تجربه تمرکز کنید تا بتوان از بروز حوادث اضطراری به‌کلی اجتناب کرد.

مطلب پیشنهادی  نکاتی برای افزایش عمر پورشه شما

اضطراری HVAC نه تنها باعث ناراحتی کارکنان و ساکنان می شود، بلکه می تواند مشکلات ایمنی را نیز ایجاد کند و تعمیر آن پرهزینه باشد. سرویس‌های HVAC پیشگیرانه را برنامه‌ریزی کنید تا سیستم‌های شما در اوج راندمان کار کنند و از موقعیت‌های اضطراری جلوگیری کنند.Source by Chris A. Harmen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *