hvac

چند نکته برای نصب AC در Noida

تهویه مطبوع اسپلیت برای اکثر مصرف کنندگان از نظر خرید کولر گازی انتخابی ایده آل است. کلمه اسپلیت به این دلیل به کار می رود که نیمی از سیستم در داخل ساختمان و نیمی دیگر در بیرون نصب می شود. به عبارت دیگر، کمپرسور در خارج نصب می شود در حالی که سیستم داکت در داخل نصب می شود. به همین دلیل است که نصب و راه اندازی این سیستم کمی تلاش بیشتری می کند. در این مقاله قصد داریم چند نکته برای نصب AC را با شما در میان بگذاریم. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

قسمت داخلی و خارجی

مطلب پیشنهادی  چگونه درخت زیتون را در یک ظرف پرورش دهیم

زیبایی اسپلیت AC این است که نیازی به سیستم مجرای گران قیمت ندارد، به همین دلیل است که این سیستم یک انتخاب ایده آل برای گاراژها و سایر مناطق دفتر یا خانه شما است.

اول از همه، باید سوراخی برای اتصال یونیت داخلی به بیرون وجود داشته باشد. برای این منظور، باید خطوط تبرید را به سیستم تهویه که در بیرون نشسته است اجرا کنید.

بنابراین، اولین حرکت شما تصمیم گیری در مورد مکانی است که می خواهید کولر گازی را در داخل اتاق خود نصب کنید. جدا از این، باید یک سوراخ برای این خطوط ایجاد کنید.

3 بخش از اسپلیت AC

نیازی به ذکر نیست که اگر می خواهید کولر گازی اسپلیت نصب کنید، باید چند مرحله مهم را دنبال کنید. سه بخش اصلی AC عبارتند از کانکتورها، دریچه داخلی و کندانسور خارجی. بیایید بیشتر بدانیم.

مطلب پیشنهادی  چرا به یک پیمانکار گرمایشی نیاز داریم؟

کندانسور بیرونی: این قسمت بزرگ AC است که کاملاً شبیه واحد تهویه مطبوع مرکزی است. از آنجایی که یک کولر گازی مصرفی ظرفیت خنک کنندگی زیادی ندارد، این کندانسورها از نظر اندازه کوچکتر هستند.

این واحد به منظور جلوگیری از سر و صدا در بیرون قرار داده شده است تا ساکنین مزاحم نشوند. جدای از این، این قطعه شامل سیستم تهویه واحد داخلی است.

دریچه داخلی: به مغز AC اشاره دارد. این بخش دما را کنترل می کند و هوای خنک را تحویل می دهد. در واقع کندانسور کار سختی را انجام می دهد و هوای خنک را به داخل می آورد.

مطلب پیشنهادی  افزایش تقاضای HVAC در طول همه‌گیری

کانکتورها: از این قطعه برای ایجاد اتصال بین دو قسمت کولر گازی استفاده می شود. انتقال عاقلانه الکتریسیته و لوله ها آب تشکیل شده در طول فرآیند خنک سازی را پخش می کنند.

کل راه اندازی ساده است اما به تلاش و زمان نیاز دارد. بنابراین، اگر توضیحات ارائه شده در این مقاله را دنبال کنید، می توانید AC اسپلیت خود را بسیار راحت تر نصب کنید.Source by Abdul Waheed Zafar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *