hvac

چرا IQAir’s Perfect 16 بهترین تصفیه کننده هوای کل خانه است

بررسی IQair’s Perfect 16 به عنوان محصولی از یکی از تولید کنندگان پیشرو تصفیه هوا، چیزی جز کامل نیست. IQair’s Perfect 16 با عملکرد فوق العاده تولید کنندگان سوئیسی با کیفیت بالا به عنوان بهترین تصفیه کننده هوای کل خانه شناخته شده است. چرا نباید باشد؟ این دستگاه آلرژن ها، باکتری ها، گرد و غبار و دود را تا 100 برابر موثرتر از سایر سیستم های فیلتر کوره حذف می کند.

دستگاه تصفیه هوای کل خانه Perfect 16 برای تمام افرادی که از آلرژی و آسم رنج می برند ایده آل است. برای همه کسانی که نیاز به تجهیزات فناوری پیشرفته دارند که هوا را تمیز می کند و همچنین انرژی را حفظ می کند، پس Perfect 16 بهترین تصفیه کننده هوای کل خانه برای شما است … تا زمانی که یک سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) موجود دارید.

مطلب پیشنهادی  دوچرخه سواران - یک خوابگاه خودگردان ارزان قیمت در مسیر کتی میسوری

IQair’s Perfect 16 ویژگی های بسیار خوبی دارد. سیستم فیلتراسیون بهترین تصفیه کننده هوای کل خانه موجود در بازار است زیرا Perfect 16 امتیاز فیلتراسیون MERV 16 (مقدار گزارش حداقل کارایی) را برای حذف میکرو ذرات دریافت کرده است، بنابراین 95 درصد ذرات 0.3 میکرون یا بزرگتر به راحتی قابل دسترسی هستند. حذف شده؛ چنین امتیازی هرگز توسط هیچ سیستم تمیز کننده هوای کل خانه دریافت نشده است! به لطف فیلتر طولانی مدت به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز است – هر فیلتر تقریباً 3 سال عمر می کند. علاوه بر این، Perfect 16 باعث صرفه جویی در هزینه قبض برق شما می شود زیرا عملکرد سیستم HVAC شما را بهبود می بخشد. طراحی ویژه دو فیلتر V راندمان سیستم HVAC را کاهش نمی دهد زیرا مانند سایر پاک کننده های هوای کل خانه مانعی در جریان هوا نیست. این اجازه می دهد تا هوا به طور موثر در هر اتاق در خانه توزیع شود.

مطلب پیشنهادی  تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع و نکات

قیمت نسبتاً بالا است – می تواند از 2700 تا 3200 دلار متغیر باشد، اما در این قیمت یک ارزیابی قبل از نصب در محل، نصب توسط یک مهندس حرفه ای و یک آزمایش پس از نصب گنجانده شده است. ارزیابی پیش از نصب به IQAir اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل کند که کدام مدل از Perfect 16 با سیستم تهویه هوای شما سازگار است و این سیستم در کجای خانه شما قابل نصب است.

یک سیستم تهویه مطبوع موجود برای استفاده از Perfect 16 مورد نیاز است. بنابراین کسانی از شما که این سیستم را ندارید باید هزینه اضافی سیستم HVAC را متحمل شوید. علاوه بر آن، IQair’s Perfect 16 نیاز به نصب حرفه ای دارد و این در قیمت بالاتر از میانگین محصول منعکس می شود. پرفکت 16 بیش از 95 درصد از ذرات هوا را جذب می کند، با این حال، مواد شیمیایی و گازها را حذف نمی کند، بنابراین اگر مورد استفاده شما این است، باید روی یک پاک کننده هوا سرمایه گذاری کنید.

مطلب پیشنهادی  ثبت بهترین خدمات برق در ایالات متحده آمریکا

به طور کلی، دستگاه تصفیه هوای کل خانه IQAir بهترین راه برای داشتن هوای تمیز در سراسر خانه است. IQAir در واقع نه تنها در تولید بهترین تصفیه کننده هوای کل خانه، بلکه در مدیریت این فرآیند برای صاحب خانه بسیار عالی عمل کرده است. فیلتر طولانی مدت یک جزء حیاتی برای عملکرد عالی IQair’s Perfect 16 است. سایر پاک کننده های هوای کل خانه 2 تا 4 بار در سال نیاز به تعمیر و نگهداری دارند، اما Perfect 16 نیازی به لمس ظرف 3 سال ندارد! مطمئناً با IQAir Perfect 16 در دراز مدت در پول خود صرفه جویی خواهید کرد.Source by Henry Thornton

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *