hvac

پیدا کردن بهترین قرص کلر برای استخر شنا

قرص کلر کمک زیادی به اطمینان از تمیز بودن استخر، داشتن تعادل شیمیایی مناسب و در نتیجه ایمن بودن شنا برای شما و خانواده شما خواهد کرد. همه اینها حول تعادل شیمیایی استخر در حال حفظ است. با حداقل تلاش و کمی نظم، استخر شما می تواند در تمام طول سال درخشان باشد و برای شنا ایمن باشد.

قرص دی اکسید کلر در ضدعفونی و کنترل فعالیت میکروبیولوژیکی بسیار موثر است. هنگامی که این قرص ها به آب اضافه می شوند، آزاد شدن گاز CIO2 را حفظ می کنند. قرص های خشک بی اثر هستند. برای فعال کردن محصول، قرص باید از بسته بندی خارج شود و در آب ریخته شود. ظرف چند دقیقه محلول کار خود را آغاز می کند – از بین بردن بوها، اکسید کننده آلاینده ها و کنترل میکروب هایی مانند باکتری لژیونلا و فیلم زیستی.

مطلب پیشنهادی  نکاتی برای افزایش عمر پورشه شما

از دیگر کاربردهای قرص های کلر می توان به تصفیه آب در فرآیندهای صنعتی مانند مخازن ذخیره آب، برج های خنک کننده و سیستم های خنک کننده اشاره کرد. بهداشت کارخانه های فرآوری مواد غذایی؛ تسهیلات دامپزشکی و مراقبت های بهداشتی؛ گردش مجدد سیستم های آب خنک کننده و انواع کاربردهای دیگر. در بسیاری از پاک کننده های صنعتی و همچنین پاک کننده های خانگی به شکل بسیار رقیق استفاده می شود. از قرص های کلر نیز می توان برای تصفیه فوری آب آشامیدنی اضطراری استفاده کرد.

با این حال، رایج ترین استفاده از قرص های کلر در استخرهای شنا است. قرص کلر از رشد جلبک ها جلوگیری می کند، باکتری ها را از بین می برد و سطح pH خوبی را حفظ می کند. کار تعمیر و نگهداری توسط قرص های با انحلال آهسته آسان می شود. برای راحتی بیشتر، کاربر نیازی به مخلوط کردن کلر ندارد. این قرص به سادگی و در صورت نیاز به آب اضافه می شود.

مطلب پیشنهادی  5 دلیل برای اینکه اسپاهای شنا بهترین استخرهای کوچک زیرزمینی را می سازند

ماشین‌حساب‌هایی هم در فروشگاه استخر و هم به صورت آنلاین برای محاسبه بزرگی استخر شما وجود دارد. طول استخر خود را با معیار اندازه گیری کنید، اندازه استخر هنگام تعیین مقدار کلر در استخرتان بسیار مهم است. به طور طبیعی، عمق استخر به همان اندازه مهم است.

قرص کلر تثبیت شده حاوی اسید سیورانیک اضافه شده است. این برای ثابت نگه داشتن سطح pH استخر شما مفید است. برای جلوگیری از خوردگی عناصر گرمایشی یا کفگیر استخر، تبلت را باید در یک دستگاه پخش کننده تبلت قرار دهید.

مقدار و دفعات استفاده از قرص در استخر به اندازه استخر و میزان استحکام قرص کلر بستگی دارد. دستورالعمل ها باید به طور کامل دنبال شود و این موارد روی بسته خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  محصولات PEX راه حل هایی را برای مشکلات لوله کشی و گرمایش شما ارائه می دهند

روی یک کیت تست استخر سرمایه گذاری کنید. این کیت سطوح مختلف تعادل شیمیایی را در استخر شما نشان می دهد و به شما کمک می کند تا در صورت لزوم روش درمانی را انتخاب کنید. خواندن مکرر به شما کمک می کند تا قبل از بروز یک واکنش نامطلوب، روال درمان و نگهداری خود را تنظیم کنید. قرائت کلر باید 1-3 قسمت در میلیون باشد. اگر این سطح نادرست است، می دانید که آیا باید یک قرص کلر اضافه کنید.Source by James Frolsburg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *