hvac

پخش جریانی رسانه در اتوماسیون خانگی – نگاهی دقیق تر به چیستی اتوماسیون خانگی

سیم کشی سپس به مرکز اتصال که ریزپردازنده را در خود جای داده است می رود. این هسته سیستم خودکار خانه است و اینجاست که همه چیز در خانه شما کنترل می شود. این رابط شامل پانل های کنترل صفحه لمسی، یک کنترل از راه دور و برخی از سیستم های خودکار خانگی است که به اینترنت متصل هستند و می توانید از طریق اینترنت به کنترل پنل دسترسی پیدا کنید.

فقط تصور کنید که فراموش کرده اید که سیستم های امنیتی خانه خود را روشن کرده اید و در راه کار هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق PDA یا کامپیوتر اداری که در حال گشت و گذار در اینترنت است به کنترل پنل دسترسی داشته باشید. به همین دلیل دیگر نگران امنیت خانه خود نخواهید بود.

یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد آن این است که قبل از رسیدن به خانه، همه چیز برای راحتی شما آماده می شود. با توجه به مشخصات و سفارشی‌سازی فرآیند خودکار، می‌توانید آن را طوری برنامه‌ریزی کنید که پخش موسیقی مورد علاقه‌تان را شروع کند، یا واحد تهویه مطبوع یا گرمایش را در زمان خاصی، قبل از رسیدن به خانه، شروع کند.

مطلب پیشنهادی  مزایا و معایب استفاده از سیستم گرمایش مرکزی

همچنین سیستم‌های خودکار خانگی وجود دارند که با صدا فعال می‌شوند. اگر برای پیدا کردن کلید چراغ ها مشکل دارید، می توانید به راحتی آن را از طریق صدای خود روشن کنید.

به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که در یک اتاق خواب تاریک مشغول گشت و گذار هستید و در پیدا کردن سوئیچ ها یا پنل کنترل مشکل دارید، می توانید به راحتی با گفتن آنچه در ماژول صوتی مشخص کرده اید در مورد اینکه چه الگوی گفتاری برای روشن کردن چراغ ها باید تشخیص دهد، چراغ ها را بخواهید. . بعد از اینکه به رختخواب رفتید و در حال حاضر راحت هستید، می توانید به راحتی چراغ ها را دوباره با صدای خود از طریق همان فرآیند خاموش کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مشخص کنید برای روشن کردن یک دستگاه خاص چه خواهید گفت. برای مثال، می‌توانید ماژول تشخیص صدا را طوری برنامه‌ریزی کنید که پس از شنیدن گفتن «چراغ‌ها روشن»، چراغ‌ها را روشن کند و با گفتن «چراغ‌ها خاموش»، چراغ‌ها را خاموش کند.

مطلب پیشنهادی  مارک های تهویه مطبوع - چگونه بهترین را انتخاب کنیم

همچنین می توانید از ماژول های تشخیص صدا در استریو یا سیستم های سرگرمی خانگی خود استفاده کنید. حتی می توانید آن را در لوازم الکترونیکی آشپزخانه خود نصب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را طوری برنامه ریزی کنید که صدای شما و فرمان خاص را تشخیص دهد.

این بسیار مهم است که واقعاً باید به این فکر کنید که کدام سیستم امنیتی خانه را باید خریداری کنید. باید بتواند کار کند و به طور موثر از مزاحمان جلوگیری کند. امروزه محصولات امنیتی مختلفی در بازار موجود است. شما باید به فکر تهیه یک سیستم امنیتی خانه مناسب با نیازهای خانواده خود باشید. مهم نیست که هزینه آن چقدر است، باید این واقعیت را در نظر بگیرید که امنیت خانواده شما قیمتی ندارد.

مطلب پیشنهادی  ثبت بهترین خدمات برق در ایالات متحده آمریکا

یکی از انواع محصولات امنیتی خانه، سیستم خودکار خانه امنیت CHS است. این محصول نه تنها یک سیستم امنیتی است، بلکه یک سیستم اتوماسیون خانگی در یک بسته نیز می باشد. نکته مهم در مورد این محصول قابلیت اتوماسیون خانگی است. با این نوع قابلیت، می‌توانید به جای هشدارها و تماس‌های اضطراری خودکار برای هشدار به مقامات مناسب، محافظت بیشتری داشته باشید.

اگر می خواهید در خانه ای آینده نگر زندگی کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک سیستم خودکار خانگی با سیستم تشخیص صدا را نصب کنید. با آن می توانید طوری زندگی کنید که گویی در آینده هستید.

سیستم خودکار امنیتی CHS خانگی همچنین قادر به کنترل هر قطعه از تجهیزات الکترونیکی داخل خانه شما است. می تواند سیستم سرگرمی، چراغ های شما، سیستم امنیتی خانه و حتی قهوه ساز شما را کنترل کند. با استفاده از این مزیت، می توانید هر قسمت از خانه خود را در کف دست کنترل کنید.Source by Abhishek Agarwal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *