hvac

هر کسی می‌تواند ماشینش را تمیز کند، اما چراغ‌های جلوی ابری و زرد چطور؟

یک اتفاق بسیار رایج است. ما هر روز می بینیم. این مانند یک بیماری است – لنزهای زرد و کدر چراغ جلو که به شدت نیاز به تعمیر دارند. من حتی آنها را روی ماشین ها در کارواش محلی دیدم. من گیج شدم که این افراد اینقدر دقت می کنند – شستن، جاروبرقی فضای داخلی، برداشتن کفپوش ها و حتی خشک کردن دست ماشین هایشان، اما آنها هنوز آن چراغ های جلوی زرد و ابری را داشتند. این مشکل فقط در خودروهای قدیمی و بسیار مستعمل نیست. در خودروهای 2 تا 3 ساله نیز شایع است. فرقی نمی کند دوج، فورد، مرسدس بنز یا پورشه باشد.

هنگامی که از آنها سؤال شد، اکثر آنها گفتند که نمی توانند هزینه های خود را بپردازند، یا نمی خواهند قیمت های بالای تعویض را از فروشنده خودرو محلی خود بپردازند. قیمت متوسط ​​برای یک جفت چراغ جلو پلاستیکی جایگزین در نمایندگی‌های خودروی محلی حدود 450 دلار بود – که حتی شامل نصب و تراز کردن هم نمی‌شد (که 60 تا 120 دلار دیگر خواهد بود). چراغ‌های جلوی بازار وجود دارند، اما بررسی‌های متفاوتی دریافت کرده‌اند، و صرفه‌جویی آن‌چنان عالی نیست، کیفیت و تناسب اندک است، و پس از آن همچنان باید آنها را نصب و تنظیم می‌کردید. و برای چه که می توانید آن را دوباره در یکی دو سال دیگر انجام دهید؟

مطلب پیشنهادی  آیا می توانید عمر و مسافت پیموده شده سیستم اگزوز و صدا خفه کن خودروی خود را افزایش دهید؟

راه حل دیگری وجود دارد، کیت های تعمیر چراغ جلو، پاک کننده و ترمیم کننده با قیمت کمتر از 30 دلار (به دنبال پاک کننده چراغ های جلو و/یا ترمیم کننده چراغ های جلو در گوگل باشید)، بسیار ارزان تر از لنزهای جایگزین هستند، و کار می کنند!

لنزهای پلاستیکی چراغ جلو در حال حاضر در صنعت خودرو متداول هستند – هر خودرویی آنها را دارد. برخی از آنها نام های فانتزی مانند plexan و Lexan دارند، اما همه آنها مشکلات یکسانی دارند. آفتاب، باران اسیدی، شرایط آب و هوایی سخت، مواد شیمیایی (مایع ترمز، روغن فرمان، مایعات داغ رادیاتور، آب گرم، پاک کننده های خشن و غیره) همگی باعث تخریب و ضعیف شدن سریع لنزهای پلاستیکی می شوند. برخی از تولیدکنندگان به دنبال قرار دادن یک فیلم محافظ روی لنزها هستند. صرف نظر از این، همه آنها در طول زمان مستعد این ضعیف شدن و زرد شدن هستند.

مطلب پیشنهادی  محصولات PEX راه حل هایی را برای مشکلات لوله کشی و گرمایش شما ارائه می دهند

با این تعمیر چراغ‌های جلو، کیت‌های پاک‌کننده و ترمیم‌کننده حتی لنزهای خودروی حیاط آشغال نیز تعمیر شده و کاملاً نو شده‌اند (همانطور که در برخی از وب‌سایت‌ها نشان داده شده است). همین لنزها قبلا دور ریخته می شدند و اکنون به مراکز سود جدیدی برای یاردهای نجات تبدیل شده اند. درمان‌ها به طور مشابه در قسمت بیرونی لنز چراغ جلو اعمال می‌شوند، جایی که آسیب‌دیدگی شدیدتر است و تعمیر آن نیازی به مکانیک ندارد.

این کیت ها را می توان به راحتی در زیر پاک کننده هدلایت و ترمیم کننده چراغ جلو در گوگل پیدا کرد. بنابراین اکنون می دانید که یک راه حل بسیار اقتصادی برای مشکل چراغ های جلوی زرد، کدر و فرسوده وجود دارد – تعمیر، تمیز کردن و بازگرداندن آنها به حالت جدید. اکنون هیچ بهانه ای برای نداشتن چراغ های جلوی درخشان و تمیز وجود ندارد. نمایندگی های خودرو از این تعمیر، پاک کننده و ترمیم کننده چراغ جلو در خودروهای خود استفاده کرده اند و شما نیز می توانید.

مطلب پیشنهادی  نوآوری سبز - چگونه در دنیای نامشخص رقابت را شکست دهیمSource by David Maillie

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *