hvac

نیاز به تعمیرات گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC).

سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) از اجزای مکانیکی و الکترونیکی بسیاری از جمله کمپرسورها، پمپ ها، فن ها، لوله ها، ترموستات ها و غیره تشکیل شده است. سیستم های گرمایش و سرمایش مرکزی بیشتر مستعد خرابی هستند زیرا در شرایط آب و هوایی شدید مقاومت می کنند. به همین دلیل است که همیشه به یک تکنسین متخصص برای تعمیر، نگهداری، تشخیص و همچنین اصلاح مشکلات شدید در سراسر سیستم نیاز است.

لوله کش های مجرب و تکنسین های HVAC خدمات جامعی را برای موارد زیر ارائه می دهند:

1. کمپرسورها
2. کویل های اواپراتور

کمپرسورها

در واحدهای AC، کمپرسور جزء اصلی است و عملکردهای بزرگی را انجام می دهد. وظیفه اصلی آن فشار دادن مبردی است که به عنوان گاز خنک و کم فشار به کمپرسور می آید. کمپرسور به نوبه خود مولکول های سیال را نزدیک به هم می پوشاند. فرآیند فشردن مولکول ها با هم انرژی زیرین و همچنین دما را افزایش می دهد و سیال کار از کمپرسور به عنوان گاز داغ و پرفشار خارج می شود.

مطلب پیشنهادی  یافتن تسهیلات مناسب برای موقعیت مکانی کسب و کار شما

در سیستم های تهویه مطبوع مرکزی، در یک جعبه مجزا خارج از آسایش خانه قرار می گیرد. اگر کولر گازی شما به طور مداوم کار می کند، اما نمی تواند دمای داخلی را خنک یا حفظ کند، مشکل در کمپرسور وجود دارد. بنابراین لازم است کمپرسور خود را تمیز و شفاف نگه دارید. لوله کش های متخصص می توانند این کار را انجام دهند و هر گونه برگ، سبزی، گل، زباله، بریده چمن یا ذرات گرد و غبار را پاک کرده و آن را با شلنگ بشویید. کمپرسور را تمیز کرده و کارآمدتر می کند. لوله کش ها همچنین پره های آلومینیومی موجود در داخل قطعه را تمیز می کنند.

مطلب پیشنهادی  بافت مو - هزینه واقعی یک بافت مو

کویل های اواپراتور

این بخشی جدایی ناپذیر از واحد تهویه مطبوع است که گرما را از فضای خانه شما خارج می کند. بخش اصلی آن این است که اجازه می دهد مایعی که از کمپرسور می آید تبخیر شود، که گرما را از هوای خانه بیرون می کشد و در نهایت دمای هوای داخل را کاهش می دهد.

برای اینکه واحد تهویه مطبوع شما هوشمندانه و کارآمد کار کند، تمیز و شفاف نگه داشتن کویل های اواپراتور بسیار مهم است. لوله کش ها و تکنسین های متخصص HVAC فیلتر را به طور مکرر تعویض می کنند. آنها همچنین تهویه مطبوع شما را بررسی می کنند تا تشخیص دهند که آیا کویل اواپراتور شما نیاز به تمیز کردن کامل تر و حرفه ای دارد یا خیر.

مطلب پیشنهادی  کمپرسورهای هوا برای کاربردهای خانگی و صنعتی موثر

متخصصان همچنین سایر اجزای سیستم از جمله ترموستات را تشخیص می دهند. هواگیرها، کوره ها، پمپ های حرارتی و ارائه نکات حیاتی HVAC به مردم. آنها نکات صرفه جویی در مصرف انرژی، برنامه های سالانه تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع و پمپ حرارتی و خدمات تعمیر منظم را ارائه می دهند تا سیستم را کارآمد، روان و بدون مشکل نگه دارند. برای آرامش کامل آنها تمایل به ارائه خدمات لازم از جمله تعمیر و نصب بخاری و کوره، نصب و تعمیر HVAC و طراحی سیستم تهویه مطبوع دارند.Source by Alfred Gordan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *