hvac

نکاتی برای تمیز کردن کفش های فوتبال

آیا یک جفت کفش فوتبال دارید؟ اگر چنین است، باید اقدامات درستی برای تمیز کردن آنها انجام دهید وگرنه ممکن است در آزمون زمان مقاومت نکنند. ما نکاتی را گردآوری کرده ایم که به شما کمک می کند تا چکمه های خود را به روش صحیح تمیز کنید. ادامه مطلب

مرحله 1: بعد از اینکه به خانه برگشتید، بند ها را شل کنید و چکمه ها را از روی پای خود بردارید. حالا چکمه هایتان را بگیرید و با هم بکوبید تا گل و لای شل از بین برود. از یک برس سفت برای مسواک زدن کناره های چکمه استفاده کنید.

مرحله 2: یک پارچه مرطوب بردارید و آن را در آب ولرم خیس کنید. حالا پارچه را فشار دهید و سپس چکمه های خود را با آن بمالید تا گل و لای از روی کفش پاک شود. ممکن است مقداری گل در شیارهای کوچک گیر کرده باشد. می توانید آن را با یک مسواک پاک کنید.

مطلب پیشنهادی  چگونه از تماس های پرهزینه خدمات اضطراری HVAC جلوگیری کنیم

مرحله 3: یک صفحه روزنامه قدیمی بگیرید و آن را پاک کنید. اکنون، قبل از اینکه برای مدت طولانی آن را در چکمه های خود نگهداری کنید، آن را داخل چکمه های خود قرار دهید. این کمک می کند که چکمه شما همان شکل باقی بماند. جدا از این، روزنامه همچنین به خشک شدن سریع چکمه های شما کمک می کند زیرا کاغذ آب را جذب می کند. چکمه های خود را در مکانی امن و خشک قرار دهید تا زمان زیادی برای خشک شدن کامل آنها صرف نشود.

مرحله 4: هنگامی که چکمه های شما خشک شد، می توانید از ژله نفتی یا وازلین برای چرب کردن گل میخ ها استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای ژله نفتی این است که میخ ها را از زنگ زدگی نجات می دهد و طول عمر کفش شما را افزایش می دهد.

مرحله 5: برای حفظ رنگ کفش های فوتبال خود، باید آن را به صورت منظم براق کنید. پس از 24 ساعت، می توانید با استفاده از روغن چرم طبیعی روی چکمه های خود، چرم را از آسیب آب نجات دهید.

مطلب پیشنهادی  آیا باید کولر گازی بدون پنجره بخرید؟

برخی از بایدها و نبایدها

برخی از افراد به پاشنه چکمه های خود لگد می زنند. در حالی که این وسوسه انگیز است، هرگز نباید آن را انجام دهید زیرا ممکن است باعث آسیب جدی شود.

هرگز از برس سیمی روی چکمه های خود استفاده نکنید زیرا خیلی زبر است. در عوض، باید از یک برس ساخته شده از یک ماده طبیعی و نرم استفاده کنید.

برای تمیز کردن گیره های خود، از مواد پاک کننده حاوی مواد شیمیایی خشن استفاده نکنید. بهترین ایده استفاده از آب ولرم و یک تکه لباس تمیز است.

قرار دادن گیره های خود در نزدیکی رادیاتور برای خشک شدن سریعتر نیز توصیه نمی شود. انجام این کار باعث سفت شدن گیره های شما می شود و آنها را ضعیف تر می کند.

مطلب پیشنهادی  مفید بودن کرم ها برای تسکین درد عضلانی

استفاده بیش از حد از ژله روی گل میخ ها نیز ایده خوبی نیست زیرا ممکن است گل میخ ها را شل کند یا اصطکاک را کاهش دهد.

پس از هر بار استفاده باید گیره های خود را بشویید. این یک عادت خوب است. علاوه بر این، مسواک های قدیمی خود را دور نریزید. در عوض، آنها را در جایی در خانه خود نگه دارید و سپس از آنها برای تمیز کردن کفش فوتبال خود استفاده کنید.

بنابراین، اگر یک جفت گیره فوتبال دارید، باید از این نکات برای نگهداری آنها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که تعویض کفش یک تکه کیک نیست. برای هر تعویض باید مقدار زیادی پول خرج کنید. پس مراقب کفش های خود باشید تا دوام بیشتری داشته باشند. امیدوارم کمک کند.Source by Satvik Mittal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *