hvac

نصب تهویه مطبوع

نصب تهویه مطبوع شامل چه مواردی می شود؟

از گرمای طاقت فرسا خسته شده اید؟ به نظر می رسد که سطوح گرما و رطوبت هر تابستان رکوردهای جدیدی را می شکند. اگر در مورد نصب یک سیستم خنک کننده در خانه خود فکر می کنید، به خاطر داشته باشید که کولرهای گازی جدیدتر نسبت به مدل های قدیمی کم صداتر، قدرتمندتر و کارآمدتر هستند. تهویه مطبوع حتی با کاهش قبض انرژی شما ارزش افزوده ای ارائه می دهد.

از ابتدا شروع کنید

اولین قدم برای نصب یک سیستم خنک کننده در خانه شما این است که اندازه واحد مورد نیاز خود را تعیین کنید. یک تهویه مطبوع کوچک به اندازه کافی برای خنک کردن خانه شما قدرتمند نخواهد بود، در حالی که یک تهویه مطبوع بسیار بزرگ باعث می شود هوا در اثر رطوبت بیش از حد سرد شود. این راحت به نظر نمی رسد، اینطور است؟

مطلب پیشنهادی  همه چیز درباره خدمات AirZone HVAC

ظرفیت کولر گازی بر حسب تن اندازه گیری می شود. تناژ به میزان گرمایی اطلاق می شود که واحد می تواند در یک ساعت خانه را حذف کند. یک کولر گازی یک تنی می تواند 12000 BTU را خارج کند در حالی که یک سیستم 3 تنی 36000 BTU را خارج می کند. سیستم اندازه گیری تناژ بر این واقعیت استوار است که برای ذوب یک تن یخ در 24 ساعت 12000 BTU نیاز است. به عنوان مثال، خانه ای به وسعت 1600 فوت مربع می تواند با یک سیستم تهویه مطبوع دو و نیم تنی به خوبی خدمات رسانی کند. یک پیمانکار واجد شرایط می تواند به شما کمک کند تا ظرفیت سیستم خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی  در اینجا نحوه تأثیر آلودگی هوا بر سلامت کودکان آمده است

الزامات نصب

برای خانه‌ای که قبلاً هرگز تهویه مطبوع مرکزی نداشته است، نصب اغلب به یک قطع کننده مدار جدید در تابلوی برق، سیم‌کشی جدید از فونداسیون شما و کانال‌کشی جدید، بعلاوه نصب واحد جدید روی براکت‌های فلزی یا روی دال بتنی نیاز دارد. از آنجایی که کار این مهم باید به درستی انجام شود، مطمئن شوید که به جای اتلاف وقت برای انجام آن، از یک متخصص معتبر درخواست پیشنهاد رایگان کنید. همچنین از آسیب احتمالی خود جلوگیری خواهید کرد.

انتخاب پیمانکار

برای اینکه سیستم خنک کننده شما کارآمد و طولانی مدت باشد، نصب باید به درستی انجام شود. هیچ شانسی رو قبول نکن اطمینان حاصل کنید که پیمانکار شما واجد شرایط نصب و نگهداری تجهیزات است. موسسه گرمایش، تبرید و تهویه مطبوع کانادا (HRAI) یک انجمن تجاری ملی غیرانتفاعی متشکل از پیمانکاران، عمده فروشان و تولیدکنندگان در این صنعت است. بخشی از وب سایت آنها برای کمک به شما اختصاص داده شده است یک پیمانکار واجد شرایط پیدا کنید. همچنین ایده خوبی است که با مقامات استانی خود بررسی کنید تا مطمئن شوید مجوزها، صلاحیت ها و پوشش بیمه ای پیمانکار احتمالی شما به روز هستند. در نهایت، می توانید با Better Business Bureau آنلاین برای اطلاع از طرح شکایت از پیمانکار.

مطلب پیشنهادی  5 دلیل برای اینکه اسپاهای شنا بهترین استخرهای کوچک زیرزمینی را می سازند

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در تمام تابستان از راحتی خنک کننده تهویه مطبوع خود لذت ببرید.Source by Afef Ayadi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *