hvac

مواد اولیه یک بولدوزر

شرکت‌های معروف در ایالات متحده که بولدوزر تولید می‌کنند، یعنی کاترپیلار، جان دیر، شرکت کیس تراکتور و مانند آن‌ها، ماشین‌های کامپیوتری خودکاری دارند که به نوبه خود تولید انبوه بولدوزر را تولید می‌کنند. سیستم آنها تحت طرح پیچیده ای قرار می گیرد و تحت مونتاژ پیچیده موتور و سایر اجزای بولدوزر قرار می گیرد، ممکن است به صورت رباتیک یا دستی باشد. با این حال، پس از مدتی اتصال هیدرولیک، خطوط آب، رادیاتور و انتقال در محل، نتیجه نهایی گرد هم آوردن آنها یک وسیله نقلیه خاکی است.

برای بررسی کنجکاوی ما در مورد اینکه این دستگاه از چه چیزی تشکیل شده است، برخی از جزئیات دقیق در قسمت های بولدوزر و برخی از آنها قبلاً چندی پیش ذکر شده است. اجازه دهید اطلاعات مورد نیاز را برای تکمیل مونتاژ یک بولدوزر جمع آوری کنیم.

مطلب پیشنهادی  مشکلات رایج آب گرم بویلر ترکیبی Vaillant Eco Tec

مواد اولیه بولدوزرها و خزنده ها تا حدودی ماهیت مشابهی دارند. اینها با تیغه بسیار زیاد و مسیر همه کاره مشخص می شوند. بدنه مرکزی بولدوزر شامل مین فریم و زیرانداز است. این دو عمدتاً از صفحات فولادی ساختاری کم کربن و ریخته گری بزرگ ساخته می شوند. کابین، جایی که لوازم الکترونیکی و کنترلی در آن یافت می‌شود، حاوی انواع شیشه، لاستیک و قطعات پلاستیکی است که حس ارگونومیک دستگاه را افزایش می‌دهد. همچنین برای تامین نیروی بولدوزر و سایر سیستم های جانبی به قطعات فولادی با استحکام بالا نیاز است تا بتوان در برابر دماهای شدید مقاومت کرد. همچنین ممکن است تیغه، قطار برق و اجزای مختلف سیستم را نیز در نظر بگیریم که برای عملیات نیز ضروری هستند. اینها از فولاد ساختاری و با کربن بالا تشکیل شده اند. مسیر، که طراحی آن از چندین پیوند فولادی درجه استاندارد نشات گرفته است، یک ابزار تکمیلی برای وزن حجیم دستگاه فولاد است. با این حال، اگر سوخت، سیال هیدرولیک، روغن خنک کننده و انواع دیگر مایعات در آن قرار داده شود، وزن آن به میزان قابل توجهی چند صد پوند سنگین تر می شود. برای یک کلینچ، آن تزئینات تزئینی، برگردان ها و مقداری اسپری رنگ ترفند افزودن جلوه های زیبایی شناختی و جذابیت متمایز بر جذابیت بولدوزر را انجام می دهند.

مطلب پیشنهادی  چگونه درخت زیتون را در یک ظرف پرورش دهیمSource by Bianca Gianni

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *