hvac

مشکلات، بررسی ها و قیمت ها Dimplex Opti Myst

دیمپلکس یک تولید کننده بزرگ آتش نشانی های الکتریکی است و بیش از 20 سال است که در خط مقدم بازار آتش نشانی های الکتریکی با ارائه محصولات استثنایی بوده است. با این حال، چندین محصول مشابه دیگر در دسترس هستند که بسته به نیاز شما می‌توانند ارزش بیشتری نسبت به پول داشته باشند و مناسب‌تر باشند.

چه چیزی دیمپلکس را به یک برند معروف تبدیل کرد؟

در اوایل دهه 1980 آتش سوزی های الکتریکی برای اولین بار راه اندازی شد و در آن زمان آتش های رقیب دارای یک اثر نواری وحشتناک بودند و به درستی ظاهر و احساس آتش را تقلید نمی کردند. اکثر صاحبان خانه‌ها از آتش‌سوزی‌های الکتریکی دوری می‌کنند، زیرا آنها به عنوان شومینه‌های تقلبی شناخته می‌شوند. در آن زمان، اقتصاد دچار رکود بود و نوآوری کمی در توسعه محصولات جدید وجود داشت یا اصلاً وجود نداشت. در طول این دوره سخت اقتصادی، Dimplex اولین کسی بود که با ایجاد یک اثر انقلابی به نام opti flame که از یک سری آینه برای انعکاس اثر شعله ایستا استفاده می کرد، از بازار آتش های الکتریکی عبور کرد. این اثر هنوز هم در بازار امروز بسیار محبوب است و بسیار مقرون به صرفه است.

مانند تمام محصولات ثبت اختراع، این فقط می تواند به طور انحصاری توسط Dimplex تولید شود و در طول سال ها دلیل این است که این شرکت در گرمایش الکتریکی نامی شناخته شده است. پس از راه اندازی و موفقیت افکت Opti Flame، هیچ تولیدکننده بزرگی نتوانست به طور قابل توجهی به بازار فوق العاده سودآور آتش سوزی الکتریکی اضافه کند. دیمپلکس بار دیگر با استفاده از یک ماشین دود در آتش الکتریکی، یک شکست انقلابی ایجاد کرد. اثر کلی کاملاً نفس گیر است و آنقدر واقع بینانه است که نمی توانید آن را لمس کنید!

مطلب پیشنهادی  بررسی تراکتور آلیس چالمرز WD

سایر آتش سوزی های اثر شعله:

1. آتش های Flavel یک جلوه ساده را اختراع کردند که به نظر می رسد جوراب شلواری در حال روشن شدن است، با وجود فناوری طراحی اولیه، بسیار واقع گرایانه است. Flavel قیمت خرده‌فروشی به‌طور شگفت‌آوری پایینی دارد و این آتش‌سوزی‌ها با قیمتی کمتر از 160 پوند به فروش می‌رسند و ارزش پولی باورنکردنی دارند. جای تعجب نیست که چرا آنها فوق العاده محبوب هستند.

2. Valor fires محدوده Valor Dimension را اختراع کرد که حول یک هولوگرام است و بستر سوخت را شبیه آتش درخشان می کند. یک اثر سوسو زدن متوسط ​​وجود دارد و آتش کاملا واقعی است. چشمگیرترین جنبه Valor Dimension قابلیت روشن شدن افکت شعله هنگام خاموش شدن آتش است. این واقعاً باورنکردنی است زیرا آتش هنوز می درخشد وقتی که اصلاً از برق استفاده نمی شود. آتش انرژی الکتریکی را ذخیره می کند (مشابه ماشین حساب خورشیدی) و بدون استفاده از نیروی اضافی در تاریکی روشن می شود. Valor همیشه به خاطر فریم های باکیفیت (به نام تریم) و فرها (قسمت پایین آتش) در تمام آتش های گازی خود شهرت داشته است. طیف جدیدی از آتش‌های ابعاد Valor اکنون محدوده ثبت اختراع خود را از تزئینات و فرهای روی آتش‌های الکتریکی ارائه می‌دهند و نتیجه کلی به سادگی خیره‌کننده است. آتش های الکتریکی آنها تقریباً مشابه آتش سوزی های گازی آنها است که برای اکثر صاحبان خانه هرگز قابل تصور نبود.

مطلب پیشنهادی  با تهویه مطبوع مرکزی سازگار با محیط زیست سبز شوید

3. شرکت های مختلفی وجود دارند که آتش های الکتریکی را از کشورهای کم هزینه مانند چین وارد می کنند، با این حال اثر شعله اغلب وحشتناک است و واقعاً فاقد واقع گرایی است.

مشکلات Opti Myst

1 Opti Myst باید با آب فیلتر شده پر شود تا اثر دود اثر کند. ویژگی باورنکردنی در مورد این آتش، توانایی ایجاد اثر با استفاده از آب است. آب در هنگام بالا آمدن به بخار تبدیل می شود و توسط لامپ هایی که به دقت در محل قرار گرفته اند روشن می شود. بخار برای لمس سرد است.

2. آتش باید با آب تصفیه شده پر شود و استفاده از آب لوله کشی با رسوب آهک باعث ایجاد اختلال در مکانیسم کار آتش می شود. این نیاز به وضوح در دستورالعمل ها مشخص شده است و به راحتی می توان آن را دور زد.

مطلب پیشنهادی  بررسی وان آب گرم بادی

3. آتش به عمق فرورفتگی 160 میلی متر نیاز دارد. آتش های الکتریکی معمولی فقط به 55 میلی متر نیاز دارند و این باعث می شود که آتش برای نصب دیوارهای مسطح نامناسب باشد. برخی از شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنند که نصب روی دیوار صاف امکان‌پذیر است، با این حال 160 میلی‌متر بسیار عمیق است و عمق اضافی با نصب یک نوار پلاستیکی در اطراف موتور فرورفته آتش (به نام اسپیسر) پنهان می‌شود. این به طور موثر به این معنی است که آتش روی اجاق گاز (بخش پایه شومینه) می نشیند و توسط یک نوار پلاستیکی پنهان می شود که گزینه خوبی نیست.

4. اگر می خواهید آتش را به طور کامل در یک محیط آتش فرو ببرید، به یک شومینه با عمق فرورفتگی کافی (به نام تخفیف) نیاز دارید. فضای خالی شومینه (Rebate) باید 160 میلی متر باشد تا آتش Dimplex Opti Myst را در خود جای دهد.

هزینه:

Dimplex Opti Myst با قیمتی بین 500 تا 900 پوند در نمایشگاه ها به فروش می رسد و به همین دلیل برای اکثر صاحبان خانه جایگزین چندان مقرون به صرفه ای نیست.Source by Raj Lakhani

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *