hvac

مزایا و معایب نصب بخاری پایه پایه

به بخاری پایه پایه کیک برد یا پایه هیتر نیز گفته می شود. این بخاری های کوچک معمولاً در زیر کابینت ها و در قرنیزها نصب می شوند. آنها در اطراف این قسمت پایینی یک اتاق قرار می گیرند که در آن گرمای ثابت و معمولاً بادکش را فراهم می کنند. اگرچه برای گرم کردن یک اتاق کمی زمان می برد، اما می تواند هم در مصرف انرژی صرفه جویی کند و هم کارآمد باشد.

گرما افزایش می یابد، بنابراین گرمای تولید شده در سطح کف به ناچار افزایش می یابد تا کل اتاق را گرم کند. نصب بخاری های پایه دار مزایای زیادی دارد. آنها می توانند یک راه عالی برای تامین گرمایش اضافی به یک اتاق باشند. آنها معمولاً نسبتاً محجوب هستند و این روزها بیشتر آنها به گونه ای ساخته می شوند که در واقع در قسمت قرنیز بسیار زیبا به نظر می رسند. آنها برای استفاده در مناطقی که فضا تا حدودی محدود است یا نمی خواهید گرمایش قابل حمل اضافی داشته باشید، عالی هستند، مانند بخاری های فضایی، ایستادن در اتاق شما به دلایل زیبایی شناسی یا ایمنی.

مطلب پیشنهادی  آماده سازی سیستم HVAC و خانه شما برای سرما

همچنین نصب آنها نسبتاً ارزان است زیرا نیازی به مجرای یا عایق ندارند و پس از نصب نیز برای اجرا نسبتاً ارزان هستند. آنها معمولاً با برق کار می کنند و از یک فن کوچک برای بیرون راندن هوای گرم شده و دور کردن بخاری استفاده می شود. آنها مدتی طول می کشند تا واقعاً یک اتاق را گرم کنند، با این حال هنگامی که اتاق گرم می شود، کار بسیار خوبی برای حفظ آن در یک سطح و دمای یکنواخت انجام می دهند.

اشکال اصلی این است که آنها بسیار قابل توجه هستند و نمی توان آنها را در تابستان جمع کرد. با این حال، هر بخاری قابل حمل زمانی که در یک اتاق قرار می گیرد بسیار واضح است، بنابراین از این نظر واقعاً از هر نوع بخاری کوچک دیگری قابل توجه نیست. این روزها معمولاً کاملاً خوب ساخته می شوند و طوری طراحی می شوند که بدون اینکه فوراً مشخص شوند در یک اتاق قرار می گیرند. آنها معمولا یک پوشش رنده ای دارند که در صورت تمایل به راحتی می توان آن را به همان رنگ قرنیز رنگ کرد. در غیر این صورت می توان آنها را به همان شکلی که هست رها کرد. بسیاری از آنها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند یا به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند.

مطلب پیشنهادی  Viper Boa Care (Candoia aspera aspera)

بخاری پایه تخته ای برای نصب در حمام یا هر اتاقی که ممکن است با آب در تماس باشد مناسب نیست. در حالی که این امر استفاده از آنها را تا حدودی محدود می کند، آنها هنوز برای گرم کردن بیشتر اتاق های یک خانه، از جمله اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه مناسب هستند.

اگر به دنبال گرمایش اضافی هستید که فضای زیادی را در یک اتاق اشغال نکند، ممکن است متوجه شوید که نصب بخاری پایه پایه بهترین گزینه شماست. آنها کوچک هستند، به راحتی نصب می شوند و پس از قرار گرفتن در محل نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. آنها همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند و عملکرد نسبتا خوبی در حفظ دمای یکنواخت در یک اتاق دارند.

مطلب پیشنهادی  نکاتی برای تمیز کردن کفش های فوتبالSource by Bob Hander

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *