hvac

محافظت از آلت تناسلی در برابر آب و هوای زمستان

در آغوش گرفتن در کنار یک آتش خروشان خوب راه بسیار خوبی برای غلبه بر هوای یخ زده زمستانی است – اما متأسفانه، اکثر مردان نمی توانند تمام زمستان را به این ترتیب بگذرانند. بیرون رفتن در سرما و باد واقعیتی است که همه باید با آن روبرو شوند، و فکر کردن به برخی استراتژی‌های محافظت از آلت تناسلی در ماه‌های سرد سودمند است. البته سلامت آلت تناسلی فقط یک موضوع هوای گرم نیست، بنابراین انجام اقداماتی برای محافظت از عضو در برابر طغیان زمستان ارزش آن را دارد.

بنابراین یک مرد چه اقداماتی را برای محافظت از آلت تناسلی خود می تواند انجام دهد تا ویلی خود را در زمستان گرم نگه دارد؟

بسته بندی.

هنگامی که به سمت یک طوفان برفی حرکت می کنید – یا فقط یک روز به شدت سرد، خوب است که در کنار هم قرار بگیرید. مردم در پوشیدن روسری، دستکش و کلاه بسیار خوب عمل می کنند و بسیاری از افراد خود را با پلیور و همچنین مانتو می پوشانند. اما هر مردی به اندازه کافی به آلت تناسلی توجه نمی کند. چند کار وجود دارد که یک مرد می تواند انجام دهد تا مردانگی خود را گرم نگه دارد. یکی از روش‌های ساده DIY این است که یک جوراب را داخل لباس زیر قرار دهید، یا آن را به دور آلت تناسلی بپیچید یا آلت تناسلی را داخل قسمت باز جوراب بچسبانید. پوشیدن بیش از یک جفت لباس زیر نیز می تواند کمک کننده باشد – برای مثال، پوشیدن یک جفت شلواری که با یک جفت شورت پوشیده شده توسط بوکسورها می تواند راه خوبی برای جلوگیری از سرما باشد. و مخصوصاً برای آنهایی که تمایل به ورزش دارند و در هوای سرد می دوند یا می دوند، شورت بادی – که بالشتک اضافی در فاق ایجاد می کند – می تواند جایگزین خوبی باشد. و این واقعاً ناگفته نماند، اما برای آن دسته از مردانی که ترجیح می دهند کماندویی شوند – این عادت را برای روزهای گرمتر نگه دارید و حداقل یک جفت لباس زیر برای سرما بپوشید.

مطلب پیشنهادی  مبرد در سیستم HVAC چیست؟

قبل از بیرون رفتن خود را گرم کنید.

اگر آلت تناسلی از جای گرمتر شروع شود بهتر در برابر سرما مقاومت می کند. قبل از لباس پوشیدن مطمئن شوید که خانه یا آپارتمان به اندازه کافی گرم است. اگر مردی اخیراً دوش گرفته است، مطمئن شوید که آلت تناسلی کاملاً خشک است، یک شیرینی آلت تناسلی را بسیار سردتر می کند. با گرم کردن آلت تناسلی در مقابل آتش (در صورت دستی بودن)، منبع گرم کننده (بدون نزدیک شدن زیاد) یا با مالیدن آن با دستان خود (اگر می توانید در مقابل میل به خودارضایی مقاومت کنید) یک لایه اضافی محافظ آلت تناسلی اضافه کنید. .

مطلب پیشنهادی  لوازم جانبی اینترکولر و هوا خشک کن نیسان

آن را داخل کنید.

گاهی اوقات یک شخص فقط لازم است برای چند دقیقه بیرون بیاید و نمی خواهد به زحمت پوشیدن لباس زیر یا ایستادن در مقابل آتش را بکشد. در چنین مواردی، یکی از ترفندهای قدیمی این است که آلت تناسلی را بگیرید و بین پاها قرار دهید. این فقط یک راه حل موقتی است، اما زمانی می تواند کار کند که مثلاً سطل های زباله را سریع به گوشه خیابان ببرید.

هیجان زده بمان.

آلت تناسلی در حالت نعوظ به طور طبیعی بسیار گرمتر می شود. هوای سرد معمولاً روی آلت تناسلی اثر کاهش می دهد، اما برخی از مردان متوجه می شوند که بیرون رفتن با نعوظ کامل اغلب برای مدتی گرمای کافی برای جلوگیری از سرمای اضافی فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی  چند نکته برای نصب AC در Noida

ماه‌های زمستانی به محافظت از آلت تناسلی فراتر از اثرات هوای سرد نیز نیاز دارند، بنابراین استفاده مطمئن از کرم سلامت آلت تناسلی عالی (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است) مطلوب است. به عنوان مثال، هوای سرد اغلب پوست آلت تناسلی را خشک می کند، حتی زمانی که عضو مستقیماً در معرض هوا نباشد. به همین دلیل، مردان به کرمی با ترکیبی از عوامل مرطوب‌کننده، مانند کره شی و ویتامین E نیاز دارند. گردش آلت تناسلی نیز در زمستان می‌تواند تاثیرگذار باشد، بنابراین کرمی را پیدا کنید که حاوی ال-آرژنین نیز باشد. این اسید آمینه به تقویت اکسید نیتریک کمک می کند، که به نوبه خود به انبساط رگ های خونی آلت تناسلی کمک می کند و آنها را برای گرم کردن جریان خون پذیراتر می کند.Source by John Dugan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *