hvac

ماشین های بیمار – میلیون ها نفر ممکن است در جاده باشند

ماشین مریض چیست؟ منظورم خودروهایی است که فاقد تعمیر و نگهداری عادی هستند و/یا ممکن است به نوعی کار مکانیکی نیاز داشته باشند. تعمیر و نگهداری معمولی خودرو شامل مواردی مانند تعویض منظم روغن، سالم نگه داشتن ترمزها، و آج کافی روی تایرها برای ایمن بودن در جاده است. برخی از موارد جدی تر تعمیر می تواند مشکلات رادیاتور، تسمه یا حتی گیربکس باشد. هرچه تعمیرات معمول و جدی‌تر به تعویق بیفتد، احتمال اینکه ماشین بیمار شما ضعیف کار کند یا اصلاً کار نکند بیشتر می‌شود.

طبق آمار اداره آمار کار ایالات متحده، در ماه ژوئن، تعداد افراد بیکار 14.6 میلیون نفر بود. نرخ بیکاری 9.5 درصد بود. ما همچنین هزاران نفر را داریم که از جستجوی کار منصرف شده اند، و همچنین خانواده هایی که در مشاغل با حداقل دستمزد کار می کنند. همانطور که گفته شد، ما افراد زیادی داریم که پول محدودی برای نگهداری وسایل نقلیه خود دارند.

به ویژه باید توجه داشت که این وضعیت برای بیکاران یک وضعیت 22 است. بدون حمل و نقل، یافتن و حفظ شغل دشوار است، اما بدون شغل، پرداخت هزینه نگهداری و تعمیر خودرو دشوار است. اگر ماشین بیمار دارید یا وضعیت مالی شما در تنگنا قرار دارد، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند:

1. عزیزم ماشین شما–این خیلی اهمیت دارد. ماشین خود را یا با سرعت مجاز یا کمی پایین تر اجرا کنید. در هنگام توقف ترمز نزنید. سهولت در ترمزگیری این دو مورد باعث کاهش ساییدگی لاستیک ها و ماشین شما می شود. تا زمانی که بتوانید تعمیرات و تعمیرات مورد نیاز را انجام دهید، زمان می‌برد. جک خرگوش شروع به سوزاندن گاز بیشتری می کند و از آج بیشتری روی لاستیک ها استفاده می کند.

مطلب پیشنهادی  بهترین بخاری های گازی صبح گرم را بخرید

2. تماس های تلفنی-هر وقت می توانید به جای رانندگی با تلفن تماس بگیرید. به عنوان مثال می توان از قبل برای ساعات کاری فروشگاه به جای رانندگی به فروشگاه برای اطلاع از بسته بودن فروشگاه، تماس گرفت. اگر مسافت پیموده شده را حفظ کنید، عمر ماشین خود را حفظ می کنید. این در واقع حتی برای خودروهای سالم منطقی است.

3. استخر ماشین– هنگام رفتن به مجالس یا کلیسا، می‌توانید استخر ماشین بگیرید. هیچ کس نیازی به دانستن این موضوع ندارد که شما در حال حذف برخی از سفرهای اتومبیل خود هستید. هر از گاهی با دوستان خود به نوبت رانندگی کنید. اگر شغلی دارید، این یک ایده عالی برای کاهش استفاده از ماشین و قیمت بالای بنزین است.

4. خودتان آن را انجام دهید–البته این برای همه نیست. اگر می توانید کارهای مکانیکی انجام دهید، روغن و فیلتر خود را تعویض کنید. بسیاری از مشخصات و دستورالعمل های تعمیر را می توان به صورت آنلاین برای کسانی که خواهان این چالش هستند پیدا کرد. این باعث صرفه جویی در هزینه های نیروی کار می شود. همچنین به دنبال قطعات تخفیف خورده، از جمله قطعاتی که در زباله دانی ها یافت می شوند، باشید. فراموش نکنید که eBay در بسیاری از قطعات خودرو قیمت ارزانی دارد.

مطلب پیشنهادی  اهمیت خدمات گرمایش و تهویه مطبوع

5. از یک دوست بپرس–مکانیک های محلی ممکن است کارهای کوچکی را با مبلغی حداقلی در خارج از گاراژ خانه خود انجام دهند یا در یک مکان تبلیغاتی پنهان شده باشند. گاهی اوقات حتی بازنشستگان از انجام این نوع کارها با نرخ بسیار مناسب لذت می برند. بنابراین، از دوستان خود برای توصیه های شخصی بخواهید. این برای من زمانی که به یک ایالت دیگر نقل مکان کردم کار کرد.

6. خدمات مبادله یا مبادله–اگر استعداد یا خدماتی دارید که می توانید با تعمیر خودرو معاوضه کنید، آن را امتحان کنید. شاید شما در تمیز کردن مهارت دارید. پیشنهاد تمیز کردن در ازای تعمیر خودرو. این روزها تعجب خواهید کرد که چه چیزی کار می کند!

7. پیاده روی یا دوچرخه سواری–بله، وقتی می‌توانید به راحتی به هر جایی که می‌روید، همیشه سوار ماشین نشوید. دوچرخه سواری به فروشگاه محلی شما نیز یک گزینه است. یک سبد کوچک برای خرید مواد غذایی به دوچرخه خود وصل کنید. این یک برنده واقعی است زیرا شما نیز از افزایش تمرینات بدنی سود زیادی می برید.

مطلب پیشنهادی  4 عاملی که باید در هنگام استخدام سرویس های HVAC در نظر گرفت

8. حمل و نقل عمومی– استفاده از اتوبوس راه عالی دیگری برای کاهش استفاده از ماشین شما است. اگر در یک شهر بزرگ با سیستم حمل و نقل عالی زندگی می کنید، این ممکن است پاسخگو باشد. این یکی دیگر از موارد مورد علاقه من است. من با برخی از به یاد ماندنی ترین و دوست داشتنی ترین افراد سوار بر وسایل حمل و نقل عمومی آشنا شدم. پول زیادی هم پس انداز کردم.

اگر ماشین بیمار و بودجه محدودی دارید، ممکن است بتوانید برخی از این نکات را بسته به شرایط یا محل زندگی خود اجرا کنید. هر کاری که انجام می دهید، مطمئن شوید که سطوح مانند روغن، آب و روغن انتقال کامل باشد. سطوح بسیار پایین می تواند منجر به خاموش شدن موتور شود. میدانم؛ برای من اتفاق افتاد

همچنین توجه داشته باشید که در صورت تاخیر در تعمیرات، خودروی شما ممکن است برای جاده “ناامن” شود. با این حال، گاهی اوقات بدون شارژ، یک مکانیک خوب می تواند به شما بگوید که آیا ماشین شما به آن مرحله رسیده است یا خیر. به احتمال زیاد ماشین شما به آن نقطه نمی رسد. با کمی نبوغ و برخی از این نکات، ممکن است بتوانید خودروی خود را به سلامت بازگردانید.Source by Rita Duponty

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *