hvac

شرکت های خدمات تهویه مطبوع

انتخاب بهترین پیمانکار تهویه مطبوع کار آسانی نیست و مواردی وجود دارد که باید به آنها تسلط داشته باشید تا مطمئن شوید که فقط بهترین ها را به دست خواهید آورد. پیمانکاران متفاوت هستند و بنابراین باید تحقیقات کافی را انجام دهید تا مطمئن شوید که بهترین ها را در این زمینه پیدا می کنید. پیمانکاران معمولاً به دلایل مختلف شهرت وحشتناکی دارند، اما به این معنی نیست که همه آنها بد هستند. هنوز شرکت های بسیار خوبی وجود دارند که می توانند نیازهای HVAC شما را برطرف کنند. شما هنوز هم باید به کسی فرصت دهید تا تهویه مطبوع شما را نصب کند. بنابراین انتخاب پیمانکار بخش بزرگی از خوب بودن خدماتی است که دریافت می کنید. وقتی با دقت انتخاب می کنید، مشکلی نخواهید داشت و تهویه ای که نصب می کنید در واقع می تواند برای مدت طولانی به شما خدمت کند.

مطلب پیشنهادی  انتخاب خدمات تعمیرات HVAC تجاری

1. برآوردهای تلفنی

اگر با یک پیمانکار تماس بگیرید و آنها آماده هستند تا یک تخمین یا پیشنهاد تلفنی به شما بدهند، باید نگران باشید. باید بدانید که هر واحد تهویه مطبوع از بقیه واحدها منحصر به فرد است. ارائه پیشنهاد یا حتی تخمین تلفنی کار معقولی نیست. این به این دلیل است که عوامل بسیار زیادی وجود دارد که باید قبل از نقل قول پول در نظر گرفته شود. بهترین پیمانکار ابتدا رجیستر، عایق، کانال کشی، پنجره های شما و بسیاری موارد دیگر را بررسی می کند. همه این موارد فیزیکی هستند و شما نمی توانید آنها را از طریق تلفن انجام دهید. حتی اگر آنها بازدید می کنند، با شخصی که قبل از انجام محاسبات خانه را به طور انتقادی بازرسی نمی کند، خیلی راحت نباشید.

مطلب پیشنهادی  آیا ارتقای بهره وری انرژی سبز عمیق منطقی اقتصادی دارد؟

2. جایگزینی

اگر یک پیمانکار تهویه مطبوع قدیمی را با تهویه مطبوع دیگری که مشابه واحد است جایگزین کرد، بسیار مراقب باشید. یک واحد خوب می تواند حدود 15 سال دوام بیاورد. درست مانند وسایل نقلیه با وجود اینکه در یک دسته قرار می گیرند ارتقا پیدا می کنند، همین مورد در مورد واحدهای تهویه مطبوع نیز صدق می کند. یک پیمانکار هود توصیه هایی را ارائه می دهد تا مطمئن شود خانه شما به روز و کارآمد است. وقتی مدل‌های قدیمی را به شما پیشنهاد می‌کنند، ممکن است در تلاش باشند مقداری موجودی قدیمی را که فروخته نمی‌شوند، تخلیه کنند. باید از جدیدترین و کارآمدترین واحدهای انرژی استفاده کرد تا خدماتی را که شایسته شماست به شما ارائه دهند.

3. تجربه

درست است که تجربه افراد زیادی را جذب می کند، اما باید توجه داشته باشید که این تنها چیز نیست. ممکن است کسی به شما بگوید که سال‌هاست نصب‌ها را به روش خاصی انجام می‌دهند، اما همیشه باید بدانید که کسب‌وکار مانند سایر فناوری‌ها در حال تغییر است. فن آوری های بسیار هیجان انگیزی وجود دارد که هر از چند گاهی وارد بازار می شوند. چنین پیشرفت‌های فناوری در واقع می‌تواند هزینه‌های آب و برق را کاهش داده و خنک‌کننده بهتری را ارائه دهد. پیمانکار باید بتواند از تکنولوژی روز استفاده کند و این شامل واحدهای کنترلی می شود که به روز هستند. در حالی که تجربه مهم است، تنها چیزی نیست که باید در نظر گرفته شود.

مطلب پیشنهادی  همه چیز درباره خدمات AirZone HVAC

4. صدور مجوز

بهترین پیمانکاران نیاز به مجوز از سازمان مجاز دارند و این چیزی است که همیشه باید بررسی کنید.Source by Shalini Madhav

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *