hvac

سیستم HVAC خود را سالانه سرویس کنید

تقریباً هر تولید کننده کوره و سیستم های تهویه مطبوع توصیه می کند که واحد را در فواصل زمانی سالانه بازرسی و سرویس کنید. با این حال، بسیاری از مردم این ضرورت را نادیده می گیرند و از خدمات برای مدت طولانی تری صرف نظر می کنند، چه به دلیل مسائل هزینه یا فراموشی. نادیده گرفتن خدمات سالانه در سیستم تهویه مطبوع شما می تواند منجر به صرف هزینه بیشتر در قبض انرژی شود، نه اینکه سلامت و ایمنی شما و خانواده تان را در معرض خطر قرار دهد. یک تکنسین خدمات تهویه مطبوع دارای مجوز اطمینان حاصل می کند که واحد تهویه مطبوع شما به درستی و با حداکثر کارایی کار می کند – که در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه و درد شما می شود.

اگر کوره نفت یا گاز طبیعی دارید، سیستم HVAC شما سوخت فسیلی را می سوزاند. سوزاندن این سوخت‌های فسیلی می‌تواند منجر به یک محصول جانبی مرگبار شود – مونوکسید کربن. یک تکنسین خدمات تهویه مطبوع اطمینان حاصل می کند که هیچ خطر مسمومیت با مونوکسید کربن از کوره شما وجود ندارد. حتی نشت های کوچک می تواند خطرناک باشد، بنابراین بازرسی سالانه خدمات برای بررسی وجود گاز سمی کشنده بسیار توصیه می شود.

مطلب پیشنهادی  چه چیزی تهویه مطبوع پاناسونیک را کارآمد و قابل اعتماد می کند

همچنین کوره هایی که از نفت یا گاز طبیعی استفاده می کنند نیز در معرض خطر آتش سوزی بیشتری هستند زیرا این سوخت ها بسیار قابل اشتعال هستند. یک متخصص تهویه مطبوع اطمینان حاصل می کند که دستگاه شما به درستی کار می کند و از آلودگی، گرد و غبار، زباله و سایر موادی که به راحتی می توانند آتش بگیرند تمیز است.

یکی از سودمندترین مزایای سرویس سالانه سیستم تهویه مطبوع شما، به حداکثر رساندن کارایی آن است. سوخت گرمایش خانه بسیار گران است، بنابراین اطمینان از اینکه سیستم HVAC شما آن را با سرعت کارآمد می سوزاند، مستقیماً با میزان قبض انرژی شما مرتبط است. یک تکنسین حرفه ای خدمات تهویه مطبوع می تواند کوره شما را تنظیم کند تا مطمئن شود که با بالاترین راندمان کار می کند. بازرسی ها و “تنظیمات” منجر به مصرف سوخت کمتر و صورتحساب کمتر می شود.

مطلب پیشنهادی  عیب یابی ژنراتورهای Kubota

سرویس سالانه سیستم تهویه مطبوع شما یک راه عالی برای انجام تعمیرات پیشگیرانه است. توصیه می شود که خدمات سالانه قبل از ماه های زمستان انجام شود تا اطمینان حاصل شود که کوره در طول فصل سرد به درستی کار می کند. اغلب اوقات، یک پیمانکار HVAC قبل از شروع به مشکلات احتمالی متوجه می شود و راه حل هایی را برای تعمیر یا تعویض قطعات ارائه می دهد. این می تواند برای صاحب خانه بسیار مفید باشد، زیرا آنها مجبور نخواهند بود که در پایان زمستان برای شکستن کوره خود تلاش کنند و خانواده خود را برای روزها یا هفته ها بدون گرما بگذارند تا زمانی که بتوان آن را تعمیر کرد.

مطلب پیشنهادی  هر کسی می‌تواند ماشینش را تمیز کند، اما چراغ‌های جلوی ابری و زرد چطور؟

مزایای بازرسی و سرویس کوره توسط تکنسین حرفه ای HVAC بسیار زیاد است. شما در هزینه های سوخت و قبض انرژی خود صرفه جویی خواهید کرد و خیالتان راحت باشد که کوره شما حتی در سردترین روزهای زمستان به درستی کار می کند. با استخدام یک مهندس حرفه ای تهویه مطبوع برای بازرسی و سرویس سالیانه کوره شما، مطمئن شوید که سیستم تهویه مطبوع شما ایمن و با بالاترین راندمان کار می کند.Source by Budda Oliver

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *