hvac

سوالاتی که باید قبل از خرید کپسول ژلاتین از سازنده بپرسید

بدون شک، هر یک از ما به خوبی از یک کپسول آگاه هستیم. این یک فرم دارویی جامد استوانه ای است که در آن عوامل دارویی محصور شده است. با این حال، اگر تازه وارد صنعت کپسول شوید، احتمالاً سؤالات زیادی در ذهن شما ایجاد می شود که می خواهید به آنها پاسخ دهید. در اینجا در این مقاله، پاسخ اکثر سوالات خود را خواهید گرفت. بنابراین، چرا صبر کنید؟ برای دانستن بیشتر به پایین بروید.

کدام ماده برای ساخت پوسته کپسول استفاده می شود؟

یکی از سوالات رایجی که هر شخصی می خواهد بداند این است که از چه ماده ای برای ساخت پوسته کپسول استفاده می شود، بنابراین، پاسخ ژلاتین است. ژلاتین ترکیبی است که در اصل از کلاژن استخوان های حیوانات به دست می آید. این بیشتر به دلیل خواص و فوایدی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

مطلب پیشنهادی  سیستم HVAC خود را سالانه سرویس کنید

چگونه می توانم اندازه کپسول مناسب را برای فرمول خود تعیین کنم؟

ناگفته نماند که انواع مختلف دارو داخل کپسول تزریق می شود و میزان پرکردن آن به ظرفیت پوسته آن بستگی دارد. برای تعیین اندازه مناسب می توانید از سازنده یا تامین کننده کپسول نمودار ظرفیت بخواهید که به شما کمک می کند تا تصمیم عاقلانه ای بگیرید.

چگونه باید کپسول ژلاتین خود را ذخیره کنم؟

به احتمال زیاد دو نوع کپسول ژلاتین در بازار موجود است:

  • کپسول ژلاتین سخت

  • کپسول ژلاتین کوچک

هر دو مورد نیاز ذخیره سازی متفاوتی دارند. برای ماندگاری طولانی‌تر، همیشه آنها را دور از نور مستقیم خورشید، آب گرم، رادیاتور هوا و لوله‌های آب گرم و غیره نگهداری کنید. نگه‌داشتن آنها روی پالت‌ها از روی زمین گزینه خوبی است. با این حال، نگهداری آنها در فریزر انتخاب بدی است.

رنگ های غذایی برای ساخت آن چه هستند؟

به احتمال زیاد برای تولید کپسول ژلاتین در رنگ های مختلف از رنگ های ارگانیک، مواد غذایی و خوراکی استفاده می شود. انتخاب سایه کاملاً به نیاز مشتری بستگی دارد.

اهمیت چاپ روی پوسته کپسول چیست؟

چاپ روی پوسته کپسول بسیار مهم است زیرا به برندسازی شرکت شما، ارائه جزئیات دارو در داخل آن و برچسب زدن نام کپسول کمک می کند. این ممکن است به شما این امکان را بدهد که به راحتی حق نوع آن را بر اساس نیاز خود شناسایی کنید.

انواع مختلفی از روش های چاپ مورد استفاده توسط سازندگان چیست؟

چاپ روی پوسته کپسول بخشی از ساخت است که به دلیل رویه حساس آن توجه ویژه ای را می طلبد. به احتمال زیاد چاپ خطی، دایره ای، دو رنگ و جهت گیری، به دلیل ویژگی های خاص خود، توسط تولید کنندگان استفاده می شود.

بسته بندی آن:

با توجه به موارد فوق، اکنون پاسخ تمام سوالات خود را خواهید گرفت، بنابراین، دفعه بعد که قصد خرید کپسول ژلاتین را دارید، دانش کافی برای تصمیم گیری عاقلانه را دارید.Source by Anil Kumar Khaitan

مطلب پیشنهادی  خشکی پوست آلت تناسلی: نکات پیشگیری در تابستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *