hvac

رادیاتورهای گرمایش ترانشه برای گرمایش مجزای خانه و تجاری

بخاری های ترانشه – سیستم گرمایش گسسته پیشرفته

گرمایش ترنچ اساساً یک سیستم رادیاتور کف است، هوای خنک از یک طرف ترنچ هیتر وارد می شود و هوای گرم از طرف دیگر خارج می شود. به طور کلی جریان هوا با افزایش هوای گرم که فشار کمتری ایجاد می‌کند و هوای خنک‌تر را جذب می‌کند، تسهیل می‌شود. اگرچه برخی از سیستم‌ها از واحدهای کمک فن بی‌صدا تقویت‌کننده BTU نیز استفاده می‌کنند.

بخاری ترانچ یک پرده حرارتی ایجاد می کند و به این ترتیب این رادیاتورها که به عنوان گرمایش کانالی یا محیطی نیز شناخته می شوند، در مجاورت نماهای لعابدار یا درب پاسیو، مناطقی که می تواند تراکم یا مناطق خنک وجود داشته باشد، عالی هستند.

رادیاتورهای ترانچ هیتر مانند رادیاتورهای دیواری با عبور آب گرمایش مرکزی که توسط شیرهای دستی یا ترموستاتیک یا سیستم های کنترل زون کنترل می شود، کار می کنند. به طور کلی ترموستات ها بهتر است از راه دور از بخاری های ترنچ نصب شوند تا از ضربه موضعی خود بخاری جلوگیری شود.

گرمایش ترانچ را می توان با پمپ های حرارتی نیز استفاده کرد، اگرچه توصیه می شود از فن کمکی برای افزایش خروجی های BTU استفاده شود.

مطلب پیشنهادی  گرمایش ساختمان باغ، دفتر در فضای باز، خانه تابستانی یا سوله شیک

گرمایش ترانشه را می توان به عنوان گرمایش کل اتاق، گرمایش تکمیلی یا گرمایش منطقه مورد استفاده قرار داد، در کاربرد آن بسیار انعطاف پذیر است و می تواند اتاق شما را با حفظ گرما و عملکرد آن حداقلی تر کند.

تعدادی از تولید کنندگان گرمایش ترانشه در بریتانیا و اروپا وجود دارد، اما تنها تعداد کمی از آنها ضمانت طولانی مبدل حرارتی را ارائه می دهند که بخش مهمی از این سیستم گرمایش مرکزی است.

Jaga Heating سی سال گارانتی برای مبدل‌های حرارتی مس و آلومینیوم ارائه می‌کند، که در بازار پیشرو است، اما شما برای کیفیت گرمایش Jaga Trench حق بیمه پرداخت می‌کنید، زیرا این مبدل‌ها معمولاً با 4 هفته زمان سفارش ساخته می‌شوند.

خروجی های گرمایش ترانشه به طور کلی به فضای داخل بدنه بخاری ترانشه بستگی دارد، بنابراین هرچه خانه، دفتر کار و غیره شما طولانی تر، عریض تر و عمیق تر باشد، خروجی بیشتری را می توان BTU تولید کرد. با تنها تغییر، کمک فن است که می تواند خروجی حرارت را 20 تا 50 درصد بهبود بخشد.

برای تکمیل دکوراسیون شما، تولیدکنندگان ممتاز مانند Jaga گزینه‌های زیادی را در رابطه با نوع و جنس توری ارائه می‌دهند، چوب هم لاک‌شده و هم طبیعی یک گزینه محبوب توری گرمایش سنگر است، همانطور که آلومینیوم طبیعی است، فولاد ضد زنگ به طور کلی گزینه‌ای گران‌تر است اما ظاهری فوق‌العاده دارد. . توری‌ها در دو سطح انعطاف‌پذیری Rigid و Roll Up هستند، توری‌های بخاری ترانچ سفت و سخت به صورت تکه‌ای تک، متصل یا جدا جدا می‌شوند و به طور کلی هیچ حرکتی در زیر پا وجود ندارد، رول‌آپ برای تمیز کردن و نگهداری بخاری ترانشه راحت‌تر برداشته می‌شود. برای افزایش گزینه های خود، رنگ مشبک را می توان برای اکثر رنگ های Ral نیز مشخص کرد. گاهی اوقات انتخاب این است که گریل ها را با دکوراسیون یا کفپوش موجود خود تضاد یا تکمیل کنید که عموماً یک انتخاب شخصی است.

مطلب پیشنهادی  چگونه از تماس های پرهزینه خدمات اضطراری HVAC جلوگیری کنیم

به طور خلاصه برای اضافه کردن گرمایش ترانشه به خانه موارد زیر را در نظر می‌گیرم:

خروجی گرمای BTU مورد نیاز – وقتی محاسبه می شود باید تصمیم بگیریم که چگونه می توان به این رسید، یک یا چند بخاری ترنچ؟ به طور کلی یک اتاق بزرگتر می تواند به گرادیان گرمایش متعادل تری دست یابد اگر از دو یا چند منبع گرمایش در مناطق مخالف استفاده شود. به یاد داشته باشید که عمق خارج از سایت است، به طور کلی هر چه BTU بیشتر باشد، شما معمولاً طول تقریبی در دسترس خواهید داشت، بنابراین عرض گرمکن سنگر، ​​شخصاً برای نصب خانه که بخشی از یک مسیر پیاده روی مانند درب های دوفولد را تشکیل می دهد، مهم می شود. درهای پاسیو، درها، پله‌ها و غیره پیشنهاد می‌کنم تا عرض 26 سانتی‌متر مناسب باشد، اگر در مسیر پیاده‌روی تا 42 سانتی‌متر نباشد، مثلاً در مقابل دیوار مناسب است. همچنین به یاد داشته باشید که می‌توانید با افزودن Fan Assist BTU Boost، خروجی گرمایش خود را برای واحد اندازه یکسان حداقل 20 تا 40 درصد افزایش دهید.

مطلب پیشنهادی  برترین مدهای ATV برای ماجراجویان

طراحی – می‌خواهم دکور من چگونه باشد، این است که گرمایش ترانشه یک واحد پنهان باشد که در این صورت شما مواد و رنگ توری را با کف موجود ترکیب می‌کنید، شاید به دنبال قرار دادن در مسیری غیر پیاده روی باشید. آیا خوشحالم که فضای دیوار خود را حفظ کنم و سیستم گرمایشی نوآورانه خود را به نمایش بگذارم، سپس یک توری را انتخاب کنم که متضاد باشد و ویژگی عملکرد گرمایشی مبتنی بر کف را تشکیل دهد.Source by Mark Hughes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *