hvac

خوابیدن درست در کنار کولر گازی

برخی افراد متوجه می شوند که در طول تابستان نمی توانند شب ها بخوابند مگر اینکه اتاقشان سرد باشد. این تا حدودی خنده دار است زیرا برخی از همین افراد اصرار دارند که در زمستان خوب و گرم باشند. به هر حال، مهم است که هنگام خواب شبانه با کولر گازی روشن، از انجام آن زیاده روی نکنید. هوای تازه همیشه بهترین است، اما اگر به دلیل نگرانی های ایمنی یا ترس نمی توانید با پنجره باز بخوابید، از کولر گازی استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که اتاق خیلی سرد نباشد.

تعجب خواهید کرد که چند نفر در وسط تابستان گرم به سرماخوردگی می رسند زیرا در اتاقی با دمای زیر چهل درجه می خوابند. برای اینکه مطمئن شوید اتاق خیلی سرد نمی شود، ممکن است بخواهید به یک تهویه مطبوع با دمای کنترل شده نگاه کنید.

مطلب پیشنهادی  توضیحی در مورد نحوه عملکرد پمپ های حرارتی

واحدهای پنجره ای وجود دارند که به شما امکان می دهند دقیقاً دمایی را که می خواهید بکوبید و سپس به جای اینکه به سردتر کردن اتاق ادامه دهید، وقتی به آن دما رسید دستگاه خاموش می شود. همانطور که اتاق کمی گرم می شود، تهویه مطبوع دوباره روشن می شود تا دما را به تنظیمات دلخواه شما برگرداند.

این واحدهای تهویه مطبوع پنجره ای معمولاً قیمت کمی بیشتر دارند اما نه چندان. اگر می خواهید مطمئن شوید که خواب راحت و بدون یخ زدگی در شب داشته باشید، این واحدهای هوا هستند که باید به سراغ آنها بروید.Source by Myloer Jamery

مطلب پیشنهادی  علائم خرابی سیستم HVAC چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *