hvac

خدمات HVAC مسکونی و تجاری

انواع مختلفی از خدمات HVAC برای کاربردهای مسکونی و تجاری وجود دارد. هر دوی این انواع مختلف تنظیمات تهویه مطبوع به دلیل نوع کانال ها و واحدهایی که برای آنها استفاده می شود بسیار متفاوت است. واحدهای تجاری معمولاً بسیار بزرگ هستند یا در مکان های عجیب و غریب مانند پشت بام قرار دارند. همچنین واحدهای سقفی خاصی وجود دارند که هوا را از انبارهای بزرگ بیرون می کشند تا هوا به خوبی در گردش باشد. سیستم‌ها و واحدهای تهویه مطبوع مسکونی کوچک‌تر از کاربردهای تجاری هستند، اما هنوز همان اصول اولیه را دارند. واحدهای مسکونی کوچک، آرام و کارآمد هستند. کانال کشی نیز باید به روش خاصی نصب شود تا از حفظ دمای خانه اطمینان حاصل شود.

مطلب پیشنهادی  NewAir AC-1600H قابل حمل AC - قدرتمندترین AC قابل حمل موجود در بازار!

خدمات بسیار مهمی که ارائه می شود تعمیر و نگهداری است. این هوشمندانه است که واحدهای خود را به خوبی نگهداری کنید تا بر روی شما خراب نشوند. نگهداری یا تعمیر یک واحد HVAC، چه تجاری و چه مسکونی، بسیار ارزان تر از خرید واحد جدید است. داشتن یک روال سرویس و سابقه قوی برای سیستم تهویه مطبوع شما از خرابی سیستم ها جلوگیری می کند و باعث می شود سیستم شما تا حد امکان کارآمد باشد. پمپ های حرارتی نیز در کنار واحدهای HVAC قابل تعمیر و سرویس هستند.

اگر به یک سیستم تهویه مطبوع کاملاً جدید در خانه فعلی خود نیاز دارید، یا اگر در حال ساخت یک خانه جدید هستید، می توانید انتظار یک تخمین رایگان برای عملیات نصب و راه اندازی کامل داشته باشید. این به این معنی است که شما یک قیمت کلی دریافت خواهید کرد که شامل همه موارد مربوط به سیستم شما می شود. این شامل کانال‌ها، واحدها، پریزها، ترموستات‌ها و همه چیزهای بین‌المللی است. همین امر در مورد سیستم های تجاری نیز صدق می کند. پیدا کردن شرکتی با تخمین های رایگان بسیار مهم است تا پول زیادی را برای پیشنهاد کار خرج نکنید. هنگامی که سیستمی را توسط یک شرکت HVAC نصب می کنید، آنها خود سیستم را ضمانت می کنند و کار خود را فقط در صورت بروز مشکل در آینده تضمین می کنند.

مطلب پیشنهادی  در اینجا نحوه تأثیر آلودگی هوا بر سلامت کودکان آمده است

ارتقاهای اساسی برای برنامه های تجاری و خانه ها به طور یکسان در دسترس هستند، مانند ترموستات جدید و به روز شده. استفاده از یک ترموستات جدید دیجیتالی اطمینان حاصل می کند که دمایی ثابت و دقیقاً همان چیزی است که می خواهید. سایر ارتقاءها شامل کانال کشی جدید یا واحدهای ارتقا یافته است که با سیستم فعلی شما کار می کنند. حتی می‌توانید دریچه‌هایی را که نصب کرده‌اید ارتقا دهید تا مشخصات کمتری داشته باشند، از نظر ظاهر و اندازه قابل تنظیم باشند، یا اگر می‌خواهید رنگ را تغییر دهید، این دلیل خوبی برای نیاز به خرید دریچه‌های جدید است.

مطلب پیشنهادی  تهویه مطبوع روی زمین - سه مزیت نسبت به تهویه مطبوع مرکزیSource by Paul A Buchanan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *