hvac

خدمات ایرکن – 3 نکته که هنگام استخدام یک پیمانکار ایرکن باید به آن توجه کنید

امروزه تقریباً در هر خانه و اداره ای یک واحد تهویه مطبوع نصب شده است. تهویه مطبوع به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است، حتی اگر زیاد به آن فکر نکنیم. هر زمان که برای خرید بیرون بروید، مطمئناً تمام مراکز دارای تهویه مطبوع خواهند بود. هر زمان که هوا گرم می شود، به شدت به دنبال مکانی برای خنک کردن خود هستید.

از آنجایی که اکنون بیش از حد به تهویه مطبوع وابسته هستیم، گاهی اوقات پیمانکاران تهویه مطبوع از این فرصت برای به حداکثر رساندن سود خود به روش های غیراخلاقی استفاده می کنند. بنابراین، اجازه دهید 3 مورد را با شما در میان بگذارم که هنگام استخدام یک پیمانکار تهویه مطبوع باید به آن توجه کنید:

1. مطمئن شوید که پیمانکار با استفاده از مواد شیمیایی مناسب، کولر گازی شما را به روش صحیح تمیز می کند. در فن کویل های کولر گازی شما کپک های مضر رشد می کنند. وقتی پیمانکار فن کویل های شما را با برس یا جاروبرقی تمیز می کند، این هاگ ها را از واحدهای فن کویل جدا می کند. این هاگ های کپک شل شده در هوا دمیده می شوند و شما در ریه های خود تنفس خواهید کرد. این برای سلامتی شما بسیار مضر است و باید مطمئن شوید که پیمانکار شما این کار را انجام نمی دهد. همیشه در هنگام تمیز کردن تهویه مطبوع خود از انواع مواد شیمیایی پاک کننده مناسب بخواهید. گاهی اوقات، ممکن است پیمانکار مایل به استفاده از آن نباشد زیرا می‌خواهد قیمت نهایی خود را حفظ کند. این نیز بخشی از استراتژی او برای به دست آوردن مشاغل خدماتی بیشتر از شما است.

مطلب پیشنهادی  انتخاب سیستم HVAC مناسب برای پروژه شما

2. همیشه حداقل یک لوله زهکشی ½ اینچی برای تهویه مطبوع یونیت اسپلیت اصرار کنید. اگر پیمانکار شما خلاف این را به شما می گوید، باید مراقب باشید. گاهی اوقات، پیمانکار ممکن است فقط یک لوله زهکشی کوچک به شما بدهد تا لوله خفه شود. این باعث می شود که دستگاه به راحتی نشت کند و بنابراین شما را مجبور می کند که اغلب برای خدمات تماس بگیرید. بنابراین همیشه روی یک لوله زهکشی به اندازه کافی بزرگ برای استفاده اصرار کنید.

3. همیشه طیف کامل خدمات ارائه شده توسط پیمانکاران ایرکن را بررسی کنید. یکی از ترفندهایی که بسیاری از پیمانکاران از آن استفاده می‌کنند، ارائه هزینه نسبتاً کم برای قراردادهای خدمات سالانه خود است، که از روش مسواک زدن و جاروبرقی برای سرویس دستگاه تهویه مطبوع شما استفاده می‌کنند. همانطور که قبلا هم اشاره کردم، مسواک زدن و جاروبرقی کافی نیست و در صورت عدم انجام صحیح می تواند برای سلامتی شما مضر باشد. معمولاً در سرویس دوم، از عملکرد پایین کولر گازی خود شکایت خواهید کرد. در این زمان، پیمانکار شما یک سرویس شیمیایی کامل را توصیه می کند. یک سرویس کامل شیمیایی بسیار گران است و از آنجایی که قبلاً یک سال است که به پیمانکار متعهد شده اید، با سرویس کامل موافقت می کنید تا هوای قوی و تمیز مانند قبل را پس بگیرید. بنابراین، مطمئن شوید که دقیقاً می دانید آنها برای بسته سالانه خود چه چیزی ارائه می دهند و اطمینان حاصل کنید که آنها با روش های صحیح تمیز می کنند تا عمر مفید واحد تهویه مطبوع شما حفظ شود.

مطلب پیشنهادی  خدمات معمولی که توسط شرکت های HVAC انجام می شود

با انجام یک تحقیق در اینترنت برای یافتن روش صحیح تمیز کردن، خود را به روز نگه دارید. در این صورت از قربانی شدن خود در برنامه های غیراخلاقی پیمانکاران جلوگیری خواهید کرد.Source by Cheow Yu Yuan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *