hvac

خانه های ساخته شده 101 – چیزهایی که باید بدانید!

همه آرزوی داشتن خانه رویایی خود را داشته اند. جایی که آنها می توانند آن را محل شما بنامند. این مکان پناهگاهی برای پناه دادن به شما و خانواده شما است. خانه های تولیدی همیشه گزینه خوبی بوده اند. قرار دادن پول خود در آن ارزش دارد، اگرچه بسیاری از مردم هنوز مطمئن نیستند که یکی را بخرند.

خانه های ساخته شده در کارخانه در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. آنها در کفپوش‌ها و مدهای مختلفی عرضه می‌شوند که به راحتی می‌توان آن را پیدا کرد که مطابق با سلیقه شما باشد. این خانه‌ها علاوه بر ارزان‌تر بودن از خانه‌هایی که درست در محل ساخته شده‌اند، به شما فرصتی برای طراحی خانه‌تان می‌دهند. از 20،000 تا 100،000 دلار، آنها آماده انتقال به هر مکانی هستند که می خواهید خانه شما تنظیم شود.

مطلب پیشنهادی  راه اندازی ماشین آلات با واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل

خانه ای که کارخانه ساخته شده است: چیست؟

خانه های تولیدی که به عنوان خانه های پیش ساخته نیز شناخته می شوند، واحدهایی از خانه هایی هستند که در یک کارخانه بزرگ ساخته شده اند. پس از خرید، سپس به محل کشیده می شود و می توان آن را برای انتقال به مکان دیگری آماده کرد یا از طریق سنگ تراشی روی زمین نصب کرد.

خانه های پیش ساخته بر اساس مجموعه ای از کدها ساخته می شوند که تحرک، ایمنی در برابر آتش، اثربخشی، سبک و استحکام را مدیریت می کند. همه این مجموعه دستورالعمل ها توسط وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده (HUD) به دقت نظارت می شود. مجموعه دستورالعمل های مشابه سیستم های برق، گرمایش و لوله کشی را نیز مدیریت می کند.

مطلب پیشنهادی  ارزیابی ایمنی خانه برای سالمندان

اصول اولیه خانه های پیش ساخته

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد خانه های ساخته شده یا پیش ساخته بدانید.

  • آنها خانه هایی هستند که در کارخانه های بزرگ ساخته شده اند.
  • پس از ساخت آنها از کارخانه ها، آنها را به محل انتخاب شده برای خانه هدایت می کنند. این کار با حمل و نقل کل خانه یکی پس از دیگری انجام می شود.
  • هزینه خانه های پیش ساخته کمتر از خانه های ساخته شده در محل است.
  • آنها به عنوان خانه های متحرک یا تریلر در نظر گرفته می شوند. آنها در طرح های بسیاری وجود دارند.
  • آنها بر اساس دستورالعمل های تعیین شده توسط HUD یا وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده (HUD) ساخته شده اند.
  • پس از انتقال قسمت های خانه در سایت، آنها را تکه تکه می کنند.
  • ارزش بازار آن با گذشت زمان کاهش می یابد.
مطلب پیشنهادی  12 کاربرد شگفت انگیز فلفل که نمی دانستید

بنابراین، اکنون که دانش اولیه در مورد آنچه a خانه ساخته شده در کارخانه است، من حدس می زنم که شما می توانید ذهن خود را پاک کنید و شروع به وزن کردن چیزها کنید. خرید خانه واقعاً سرمایه گذاری خوبی از پولی است که به سختی به دست آورده اید و با توجه به جزئیات داده شده در مورد خانه های پیش ساخته، حساب کردن آن به عنوان یک گزینه ایده بدی نیست.Source by Eva Grace Gorreon-Montemayor

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *