hvac

بیایید به انواع مختلف بخاری های وان آب گرم نگاه کنیم

این مقاله به انواع مختلف بخاری های جکوزی موجود در بازار و اینکه چرا ممکن است به بخاری جکوزی نیاز داشته باشید تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند، می پردازد.

انواع مختلفی از بخاری های جکوزی وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید، چه برای جکوزی داخلی یا فضای باز یا در واقع برای آبگرم منزل خود بخواهید، باید تصمیم بگیرید که بهترین نوع برای شما کدام است، به عنوان مثال اگر از آبگرم خود استفاده می کنید. وان زیاد و سپس یک بخاری وان آب گرم گازی سرمایه گذاری عاقلانه ای خواهد بود.

با یک جکوزی در فضای باز می‌خواهید مطمئن شوید که وان آب گرم خود را در تمام طول سال در دمایی دوست‌داشتنی داشته باشید، هیچ چیز بدتر از آب ولرم در وسط زمستان نخواهد بود!

مطلب پیشنهادی  چگونه بفهمیم یک سیستم تهویه مطبوع مینی اسپلیت بدون داکت برای شما مناسب است یا خیر

بنابراین انواع مختلف بخاری های جکوزی چیست؟

سه مورد از محبوب ترین آنها عبارتند از:

> بخاری های چوبی وان داغ

> بخاری های وان آب گرم گاز یا پروپان

> بخاری برقی وان داغ

از آنجایی که هر کدام نقاط مثبت و منفی خود را دارند، باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما مناسب تر است و بنابراین توضیح دقیق تری در زیر برای کمک به شما پیدا خواهید کرد:

هیترهای وان آب گرم چوب سوز

مزیت بزرگ بخاری های وان آب گرم چوب سوز این است که برای جکوزی خود نیازی به پمپ گردش یا برق ندارید. این به این دلیل است که گرم شدن آب یک عمل پمپاژ طبیعی ایجاد می کند. بدیهی است که استفاده از بخاری چوب سوز به جای تکان دادن کلید برای برق نیاز به کمی آمادگی دارد، اما آب به سرعت گرم می شود و بسیار مقرون به صرفه تر از استفاده از برق یا گاز است. این نوع بخاری ها باید روی یک پایه جداگانه در کنار وان شما نصب شوند.

مطلب پیشنهادی  5 دلیل برای اینکه اسپاهای شنا بهترین استخرهای کوچک زیرزمینی را می سازند

بخاری های وان آب گرم گاز و پروپان

کارکرد این نوع بخاری های جکوزی نسبت به بخاری های برقی ارزان تر است و اگر برق در دسترس ندارید و می خواهید گرمایش فوری داشته باشید بهترین انتخاب شما هستند. آنها وان شما را خیلی سریعتر از بخاری برقی گرم می کنند. اگر در هوای سرد نیاز به گرم کردن مکرر وان آب گرم دارید، این بخاری انتخابی شما خواهد بود.

بخاری برقی جکوزی

اگر پکیج جکوزی بخرید، این احتمال وجود دارد که به طور خودکار با بخاری برقی عرضه شود. با این حال، همانطور که قبلاً خوانده اید، بخاری های مختلف وان آب گرم در دسترس هستند و اگر قبلا جکوزی خود را خریداری نکرده اید، ممکن است بخواهید در اطراف خرید کنید. بخاری های برقی جکوزی به منبع 110/220 ولت خانگی شما متصل می شوند و در خود جکوزی قرار دارند. بنابراین اگر مشکلی دارید، راحت و آسان هستند، اما ممکن است استفاده از آنها گران باشد.

مطلب پیشنهادی  چگونه از ماهی بتا مراقبت کنیم

ما سه نوع بخاری جکوزی و مزایا و معایب را بررسی کرده‌ایم و اکنون باید بدانید که کدام یک برای شما بهترین است. وان داغ مبارک!Source by Lynsey Leigh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *