hvac

بوتان – آیا بازدید از این کشور گران قیمت واقعاً ارزشش را دارد؟

بوتان خانه صحنه‌های باشکوه، گروه‌های مذهبی لذت‌بخش، اقامتگاه‌های عجیب و غریب باورنکردنی و محیطی آرام و آرام است. بوتان که در میان هند و منطقه خودمختار تبت چین قرار دارد و در دره‌های مهم هیمالیا شرقی پوشیده شده است، به بهشت ​​کوچکی روی زمین شهرت دارد. این کشور در سال‌های اخیر با معرفی نوآوری‌های پیشرفته، رستوران‌های کوچک و Wi-Fi مهمان‌های بیشتری شده است. با این حال، شکار بازدید از بوتان وجود دارد. شما نمی توانید مانند هر مقصد دیگری از آن بازدید کنید. اگر به دنبال بسته های تور بوتان از بمبئی هستید، متوجه خواهید شد که جستجوی شما برای رزرو بسته های تور بوتان بسیار تیره و تار خواهد بود، باید این کار را از طریق مدیران تور در بوتان انجام دهید. همچنین هزینه اجباری 250 دلاری در روز برای بازدیدکنندگان وجود دارد که حدود 17000 روپیه روپیه است، مبلغی سنگین برای یک روز! تمام آنچه گفته شد، اگر همه شما در مورد سفر به بوتان در آینده نزدیک مشتاق هستید، در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مطلب پیشنهادی  سیستم های گرمایش از کف برقی

زمان سفر خود را در فصول جشن تعیین کنید

وقتی روزانه 250 دلار به هر دولتی می پردازید، قطعا باید سعی کنید بهترین استفاده را از سفر خود ببرید! از هر فرصتی استفاده کنید تا بازدید خود را به موضوعی بی پایان از کارهای جالب تبدیل کنید. جشنواره های بوتان به طور کلی نمایشی از آثار هنری متحرک لذت بخش و بوتانی های مجاور با بهترین لباس سنتی خود هستند. برخی از جشنواره ها، به عنوان مثال، Paro Tsechu، جمعیت زیادی را به خود جذب می کند. برای انجام کارهای راحت‌تر، می‌توانید به فستیوال‌هایی بروید که به وضوح درک نشده‌اند. جشنواره‌های کوچک‌تری نیز وجود دارند که در زمان‌های مختلف سال برگزار می‌شوند که توجه افراد را از همه جا به خود جلب می‌کند.

مطلب پیشنهادی  محافظت از آلت تناسلی در برابر آب و هوای زمستان

مراقب فصول اوج باشید

آوریل، اکتبر و نوامبر در بیشتر موارد اوج زمان در بوتان هستند. اگر در میانه این ماه‌های خاص به گذر از بوتان فکر می‌کنید، باید بلیط هواپیما و هتل‌های خود را حداقل چند ماه قبل از تاریخی که برای سفر خود تعیین کرده‌اید رزرو کنید، زیرا برای رزرو بلیط یا با مشکل مواجه خواهید شد. حتی گرفتن یک اتاق مناسب به انتخاب خود.

خانه نشینی را در نظر بگیرید

این به احتمال زیاد یک رویکرد معتبرتر به جای اقامت در مسافرخانه است. در حالی که هتل های سه ستاره راحت در بوتان وجود دارد که همه امکانات لازم را دارند، این چیزی است که می توانید در هر جایی تجربه کنید. اگر با آن راحت هستید، هیچ چیز بهتر از اقامت در خانه در بوتان وجود ندارد. داشتن یک اقامتگاه به شما کمک می کند تا مستقیماً در زندگی روزمره خانواده بوتان درگیر شوید. صرف نظر از این موضوع، احتیاط کنید که اکثر خانواده ها دوش آب گرم، گرمایش مرکزی یا Wi-Fi نخواهند داشت.

مطلب پیشنهادی  قطعات و لوازم جانبی ATV

بنابراین بله، سفر به بوتان ممکن است مجلل ترین سفر نباشد و با برچسب روزانه 250 دلاری که روی آن آویزان است، ممکن است فکر کنید که چرا بسته های تعطیلات را در هند نگیرید و از بخش هایی در شمال شرقی هند بازدید نکنید که برخی از بخش ها دارای ویژگی ها و سبک زندگی مشابه هستند. اما به من اعتماد کنید، بوتان به‌عنوان یک کشور کاملاً متفاوت است و آن‌ها گروهی مغرور از مردم هستند، وقتی صحبت از فرهنگشان به میان می‌آید و یکی از مهربان‌ترین نژادهای مردمی است که روی کره زمین می‌بینید، عمدتاً به دلیل آموزه‌های مذهبی آن. و تربیتSource by Ravinder Malik

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *