hvac

به طور منظم به این موارد سرویس دهید تا کسب و کار خود را در بهترین شکل نگه دارید

در شرکت شما، ابزارها و لوازم مختلف کسب و کار به چندین دسته مختلف تقسیم می شوند. برخی از آنها به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند، اما در صورت نیاز بسیار مهم هستند. موارد دیگری نیز وجود دارند که همیشه مورد استفاده قرار می گیرند یا خیلی مهم نیستند یا نیازی به توجه ندارند تا مطمئن شوید که همیشه آماده استفاده هستند. سپس آن دسته از ابزارها و لوازمی هستند که همیشه مورد استفاده قرار می گیرند و برای کسب و کار بسیار حیاتی هستند که نیاز به نگهداری مداوم دارند.

در اینجا فهرستی از چند ابزار و لوازم تجاری که باید به خوبی نگهداری شوند، آورده شده است، زیرا برای کسب و کار بسیار مهم هستند.

کامپیوترهای شرکت شما

این احتمال وجود دارد که قلب تجارت امروز شما سیستم های کامپیوتری شرکت شما باشد. امروزه تجارت با نرم افزار، فناوری سخت افزار و اینترنت انجام می شود و همه اینها از طریق رایانه انجام می شود. بنابراین اگر رایانه‌های شما از کار بیفتد، احتمال زیادی وجود دارد که کل تجارت شما نیز از کار بیفتد. به همین دلیل بسیار مهم است که روی تعمیر و نگهداری کامپیوتر تمرکز کنید.

مطلب پیشنهادی  خدمات تهویه مطبوع معمولی ارائه شده توسط یک شرکت HVAC

در صورت لزوم، تعمیرات کامپیوتر باید بر روی یک تکنسین کامپیوتر متمرکز شود و می تواند تفاوت بین فروش بیشتر برای شرکت شما و عدم فروش باشد. اگر متوجه شدید که به خدمات لپ‌تاپ شرکتی نیاز دارید، شاید به تعمیر صفحه‌نمایش لپ‌تاپ، تعمیر کیبورد لپ‌تاپ، تعمیر مک بوک یا حتی تعمیر هارد دیسک نیاز دارید، هرگز برای انجام این تعمیرات معطل نکنید و با یک تکنسین کامپیوتر تماس بگیرید.

تهویه مطبوع شرکت شما

قرار گرفتن در رتبه دوم نسبت به سیستم های رایانه ای خود از نظر ارزش نسبت به محل کسب و کار شما، سیستم خنک کننده شرکت شما است. تهویه مطبوع حال و هوای شرکت شما را تنظیم می کند و نشان داده است که باعث افزایش شادی و بهره وری در کارکنان می شود. با این حال، یک واحد تهویه مطبوع می تواند یکی از مواردی در یک شرکت باشد که از نظر تعمیر و نگهداری نادیده گرفته می شود. کولر گازی ها وسایلی با کیفیت هستند که بدون ایجاد مشکل برای مدت طولانی کار می کنند. و اغلب هنگامی که مشکلاتی وجود دارد، به دلیل برنامه نگهداری ضعیف است.

مطلب پیشنهادی  سبد Ronco Rotisserie و سایر لوازم جانبی

هنگامی که کولر گازی خود را خریداری می کنید، این شرکت یک برنامه زمانبندی خدمات و احتمالاً یک قرارداد خدماتی را در اختیار شما قرار می دهد که نگهداری خوب واحد AC شما را تضمین می کند. برای اطمینان از اینکه شرکت شما هرگز AC معیوب ندارد، باید برنامه تعمیر و نگهداری را کاملاً رعایت کنید. علاوه بر این عدم رعایت برنامه تعمیر و نگهداری می تواند ضمانت شما را برای دستگاه باطل کند.

در نهایت، بزرگترین مشکل احتمالی در صورت خرابی واحد است. در این صورت کارمندان داغی خواهید داشت که از حضور در محل کار شما ناراضی هستند. بهره وری آنها نیز کاهش می یابد و مشتریان شکایت خواهند کرد. این تأثیر منفی بر قیمت شما خواهد داشت و این واقعیت را تقویت می کند که باید به طور منظم واحد AC خود را سرویس کنید.

مطلب پیشنهادی  موتور استرلینگSource by Tyron Tromp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *