hvac

بررسی شکم سوز

تا آنجا که محصولات Seen On TV پیش می روند، شکم سوز باید محصول کاملی باشد. یکی از آزاردهنده ترین مسائل پیش روی مردم را شناسایی می کند و یک راه حل ساده ارائه می دهد. اگر کار کند، میلیون ها دستگاه فروخته می شود و آمریکا به عنوان کمانچه مناسب می شود. چه چیزی میتواند بهتر و کاملتر باشد؟

ابتدا باید بگویم که وقتی تبلیغ Belly Burner را دیدم بسیار مشکوک بودم اما سازنده مراقب بود که ادعاهای ظالمانه زیادی نداشته باشد. اگر با دقت گوش دهید و از مدل های تناسب اندام مجسم در تبلیغات اجتناب کنید، این فرض منطقی است. ایده این است که گرم کردن دمای مرکزی بدن باعث تسریع متابولیسم و ​​سوزاندن کالری بیشتری در طول تمرین می شود.

بیانیه فوق بسیار مهم است. برخلاف آرزوها و رویاهای اولیه من، شکم سوز ادعا نمی کند که برای شما کار می کند. شما نمی توانید آن را بپوشانید و پوندها را آب کنید. بنابراین این محصول As Seen On TV یک معجزه نیست، اما این بدان معنا نیست که کار نخواهد کرد. Belly Burner Commercial به وضوح بیان می کند که این کمربند تمرینی باید در حین ورزش استفاده شود و نتایج شما را افزایش می دهد.

مطلب پیشنهادی  خانه های ساخته شده 101 - چیزهایی که باید بدانید!

با این حال، فکر می کنم شکم سوز، اگر دوباره کار کند، چیز جالبی است. اگر بتوانم به آن سیلی بزنم و به پیاده روی، دویدن یا دویدن بروم و با این کار کالری بیشتری بسوزانم، پس ارزش پول را دارد. من به دنبال آن گشتم، اما نتوانستم شکم سوز را در فروشگاه ها پیدا کنم، بنابراین به صورت آنلاین سفارش دادم و از پیشنهاد آزمایشی 30 روزه استفاده کردم. این پیشنهاد بیان می‌کند که کمربند شکمی را به مدت 30 روز فقط با هزینه حمل و نقل و جابجایی 7.95 دلار دریافت می‌کنید و در صورت عدم رضایت کامل، می‌توانید آن را برگردانید اما باید 7.95 دلار را بخورید. حالا میدونم چی میگی “آیا تا به حال کسی از تجهیزات ورزشی As Seen On TV کاملا راضی بوده است؟” خوب. جواب بله است. اگر امیدهای زیادی دارید اما انتظارات معقول دارید، می توانید محصولاتی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد. من اثبات زنده هستم

بنابراین هنگام بررسی محصول، این را در نظر داشته باشید زیرا بر خلاف تبلیغات وحشیانه آخر شب، من به دنبال محصولاتی هستم که به من کمک می کند بهتر از زمانی که اصلاً از آنها استفاده نکرده بودم، خوش فرم باشم. من امید زیادی به شکم سوز داشتم و بعد از چند هفته استفاده از آن می توانم این را بگویم. من مطمئناً مقداری گرما را در ناحیه زیر کمربندم احساس کردم.

مطلب پیشنهادی  نکاتی برای یافتن بهترین تهویه مطبوع برای خانه شما

نمی‌توانستم ثابت کنم که آیا متابولیسمم به دلیل پوشیدن آن افزایش یافته است یا خیر، اما گمان می‌کنم که در واقع به دلیل وجود آن در تمریناتم کوشاتر بودم. من می گویم که پوشیدن در حین انجام تمریناتی که نیاز به خم شدن و بلند کردن زیاد دارند کمی ناراحت کننده بود، بنابراین پوشیدن را بیشتر در حین فعالیت هوازی توصیه می کنم.

من تصمیم گرفتم آن را در اطراف نگه دارم زیرا کالای گران قیمتی نبود و بدنم تقریباً همانطور که آگهی تبلیغاتی گفته بود واکنش نشان داد. باید گزارش دهم که اضافه وزن ندارم و فقط حدود 1.5 اینچ باید در ناحیه کمرم “نیشگون” کنم، بنابراین وزن زیادی برای کاهش نداشتم. بنابراین به همین دلیل من اینجا نیستم تا بگویم که شکم سوز برای من یک معجزه بود اما می توانست به خوبی به من کمک کند.

مطلب پیشنهادی  آشنایی با نصب کولر گازی

توصیه من این است که اگر پوشیدن این کمربند شکمی شما را تشویق می‌کند که سخت‌تر و طولانی‌تر ورزش کنید، برای شما مفید خواهد بود. اگر انتظار دارید آن را بپوشید و به عنوان پشتیبان بپوشید و امیدوار باشید که هنگام نشستن در مقابل کامپیوتر کالری بسوزاند، برای شما مناسب نیست.

مانند اکثر محصولات As Seen On TV، Belly Burner به عنوان بخشی از یک برنامه برای افزایش مزیت خرید آن ارائه می شود. در این مورد، بابی والدرون، مربی افراد مشهور، با دادن یک کالری شمار و یک دی وی دی تمرینی ویژه، به شما کمک می کند تا از مزایای خود استفاده کنید. این برنامه Blazing Abs DVD نام دارد و بسیار چالش برانگیز است. ژورنال غذایی چیزی است که من می‌توانم بدون آن انجام دهم، اما کل بسته به من می‌گوید که اگر درست غذا بخورید و ورزش کنید، از شکم سوز نتیجه خواهید گرفت. اگر بستن کمربند به شما در انجام این کار کمک می کند، پس حتماً به خرید محصول فکر کنید.Source by Mike Flatow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *