hvac

بررسی تهویه مطبوع داخلی و AC قابل حمل Friedrich Ph148

در این عصر و عصر ما همه در مورد راحتی هستیم. ما هم چیزی را بیهوده می خواهیم. AC قابل حمل و تهویه مطبوع داخلی هر دو را به شما می دهند. روش های خنک کننده معمولی ثابت هستند اما این واحد AC داخلی دارای ارزش واقعی است. در اینجا سه ​​دلیل برای در نظر گرفتن واحد تهویه مطبوع داخلی Friedrich Ph148 آورده شده است.

1) گرم و خنک می کند. این برای کمپینگ در کابین عالی است زیرا معمولاً در شب سرد و در روز گرم است. این به شما این توانایی را می دهد که خود و عزیزانتان را در طول روز راحت نگه دارید.

2) بسیار قدرتمند! 13500 BTU تمام چیزی است که برای خنک کردن یک یا دو اتاق نیاز دارید. تا زمانی که آن را در زمان مناسب از روز روشن کنید، زمانی که تغییر آب و هوا را پیش بینی می کنید، با موفقیت بر بار خنک کننده غلبه خواهد کرد. به عبارت دیگر شما نیازی به اجرای آن در تمام طول روز ندارید، اما برای نتایج بهینه آن را در زمان مناسب روشن کنید.

مطلب پیشنهادی  آروبا - یک جزیره شاد

3) داشتن آن ارزان است. برای کاری که این کولر گازی قابل حمل و تهویه مطبوع داخلی انجام می دهد باید ارزش بیشتری داشته باشد. متوجه خواهید شد که نه تنها کیف پول شما را برآورده می کند، بلکه آنچه را که نیاز دارید را در مدت زمان نسبتاً کوتاهی تحویل می دهد.

اینجا جایی است که استفاده از آن به عنوان ابزاری برای تمرکز اگزوز جالب می شود. باز هم این یک واحد بسیار قدرتمند است. هنگامی که دستگاه را در یک اتاق 70-72 درجه قرار می دهید و آن را در حالت گرما قرار می دهید، شیلنگ اگزوز هوای حدود 40 درجه را خارج می کند. و هنگامی که آن را در همان اتاق 70-72 درجه قرار می دهید و حالت خنک را روشن می کنید، شیلنگ اگزوز هوای حدود 120 درجه را خارج می کند. اگر لوله تهویه مطبوع را به لوله اگزوز وصل کنید، به طور ناگهانی این توانایی را خواهید داشت که مقدار زیادی از هوای بسیار گرم یا بسیار سرد را روی یک نقطه یا فضای خاص متمرکز کنید.

مطلب پیشنهادی  مزایا و معایب کوره های با راندمان بالا در مقابل. کوره های با راندمان متوسط

عملکرد گرمایش مقداری تراکم ایجاد می کند. یک پمپ و یک لوله کوچک برای کمک به حذف تراکم وجود دارد. اگر دستگاه روی سطح کاملاً هموار باشد، این پمپ بهترین عملکرد را دارد. این یک ویژگی عالی است که شما را از تخلیه مداوم دستگاه در حالی که در حالت گرما است باز می دارد.

برای هر عملکرد حالت روش های مختلفی برای اتصال شیلنگ های پشتی وجود دارد.

– برای حالت تهویه مطبوع، هر دو شیلنگ به صفحه آداپتور پنجره وصل می شوند.

– در حالت فن مهم نیست که شیلنگ ها چگونه وصل شده اند.

– در حالت Dehumidify شیلنگ ها را از واحد AC داخلی خارج کنید و باید درپوش های ارائه شده را روی صفحه آداپتور پنجره نصب کنید.

– حالت گرمایش باید شلنگ ورودی را جدا کرده و پوشش ارائه شده را روی صفحه آداپتور پنجره قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  4 نکته برای انتخاب شرکت تعمیر تهویه مطبوع مناسب

Friedrich Ph148 یک کولر گازی قابل حمل و تهویه مطبوع داخلی است که می توانید به لیست ابزارهای مفید برای استفاده در خانه یا تعطیلات اضافه کنید.Source by Eric Frazier

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *