hvac

برترین مدهای ATV برای ماجراجویان

لجن زنی یکی از فعالیت های سرگرم کننده ای است که سواران ATV می توانند در فصل تابستان انجام دهند. پایین آمدن و کثیف شدن در یک زمین گل آلود در طول یک روز گرم واقعاً هیجان انگیز به نظر می رسد!

این فعالیت هیجان‌انگیز خارج از جاده می‌تواند تقریباً غیرقابل بخشش باشد، بنابراین باید مطمئن شوید که دوچرخه شما به مدهایی مجهز است که می‌توانند در برابر عناصر خشن همراه با ورزش مقاومت کنند.

وقتی نوبت به گل و لای می شود یکی از اولین ارتقاهایی که به ذهن می رسد لاستیک های ATV هستند. مطمئن شوید که دوچرخه خود را با لاستیک های گلی مجهز کرده اید. این نوع لاستیک بزرگتر است و دارای الگوهای آج عمیق است که کشش عالی را در مسیرهای گل آلود ایجاد می کند.

مطلب پیشنهادی  یافتن تسهیلات مناسب برای موقعیت مکانی کسب و کار شما

یکی دیگر از مدهایی که باید داشته باشند، اسنورکل ها هستند. آب مانند گل و لای یکی از عناصری است که می توان در هنگام گل و لای با آن مواجه شد. کیت های اسنورکل این امکان را برای ATV شما فراهم می کند تا در گل و لای عمیق و آب بدون مرگ موتور حرکت کند.

کیت های اگزوز. اگزوزهای افترمارکت نه تنها ظاهری تهاجمی به دوچرخه شما می‌دهند، بلکه غرغر بلندی را نیز ارائه می‌کنند که می‌تواند هنگام حرکت در مسیرهای خارج از جاده، سواری شما را به حرکت درآورد.

وینچ. این لوازم جانبی کاربردی ATV امکان بیرون کشیدن دوچرخه را از گل و لای عمیق فراهم می کند.

کیت های بالابر یکی دیگر از ارتقاء ضروری ATV هستند زیرا از ساییده شدن لاستیک های گلی بزرگ شما به گلگیرها جلوگیری می کند و همچنین ارتفاع و فاصله بیشتری را برای دوچرخه فراهم می کند.

مطلب پیشنهادی  اطمینان از عملکرد کارآمد تهویه مطبوع - نکاتی برای نصب مقرون به صرفه

صفحات اسکید صفحات فلزی محافظی هستند که از دوچرخه شما در برابر آسیب هایی که ممکن است در هنگام حرکت در زمین های صخره ای با آن مواجه شوید محافظت می کند.

کیت های جابجایی رادیاتور این مد این امکان را برای رادیاتورها فراهم می کند تا به مکان دیگری، به طور معمول در جلوی قفسه جلویی ATV منتقل شوند و آن را از پر شدن با گل ایمن تر می کند.

کیت های کلاچ عملکرد بهتر از کلاچ های استوک در زمین های گل آلود عمل می کنند. این نه تنها پاسخ دریچه گاز را برای ATV بهبود می بخشد، بلکه از لغزش تسمه در هنگام حرکت در شرایط سخت جاده جلوگیری می کند.

مطلب پیشنهادی  چک لیست تعمیر و نگهداری ژنراتور برای ژنراتورهای دیزلی

اینها تنها برخی از تغییراتی است که می توان در ATV خود انجام داد تا آن را در خارج از جاده مناسب کند. همیشه قبل از تصمیم به خرید هر گونه ارتقاء، تحقیق کنید. مشورت با یک فروشنده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک قطعه ATV خاص که قصد سفارش آن را دارید می تواند کمک کند.

اگر تصمیم به خرید آنلاین لوازم جانبی خود دارید، در اینجا برخی از فروشگاه های آنلاین قطعات ATV/UTV وجود دارد که باید مراقب آنها باشید: 4 Wheel Online، دنیس کرک، Rocky Mountain ATV/MC، JC Whitney، و Pro Armor.Source by Anthony Smith

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *