hvac

با درد عصب سیاتیک آشنا شوید

سیاتیک یک بیماری بسیار شایع است. افراد زیادی در سرتاسر کره زمین هستند که از درد در ناحیه کمر، پاها، باسن و باسن خود رنج می برند. اینها مناطقی هستند که تحت تأثیر سیاتیک قرار می گیرند. برخی از علائمی که معمولاً با وضعیت سیاتیک مرتبط هستند چیست؟ درد و ناراحتی در نواحی مورد بحث در بالا می تواند زمانی ایجاد شود که شما سیاتیک را تجربه می کنید. درد ناشی از سیاتیک می تواند بسیار شدید باشد. اگر کاری برای مشکل خود انجام ندهید، می توانید تحرک خود را از دست بدهید.

اگر می خواهید از شر درد عصب سیاتیک خلاص شوید، کارهای زیادی می توانید انجام دهید. می توانید از یخ برای کاهش درد سیاتیک خود استفاده کنید. باید مطمئن باشید که این کار را بلافاصله پس از اینکه متوجه شدید درد وجود دارد، انجام دهید. اگر می خواهید علائم خود را بهبود بخشید، باید از گرما برای افزایش گردش خون نیز استفاده کنید. فقط وقتی این درمان ها را امتحان می کنید مراقب باشید زیرا نمی خواهید کمردرد را تشدید کنید.

مطلب پیشنهادی  مشکلات، بررسی ها و قیمت ها Dimplex Opti Myst

با استفاده از درمان نقطه ماشه ای می توانید برای درد عصب سیاتیک درمان کنید. این شامل اعمال فشار شدید بر روی نقطه ای است که درد دارد با نوعی جسم مانند توپ.

می توانید از یک بالش برای کاهش درد ناشی از سیاتیک استفاده کنید. بالش را زیر زانوهای خود قرار دهید و به پشت دراز بکشید. این می تواند کمک زیادی به کاهش درد شما کند.

می توانید از آب درمانی برای کاهش درد عصب سیاتیک استفاده کنید. اگر می‌خواهید دردتان را تسکین دهید، می‌توانید یک حمام آب گرم خوب بگیرید. سعی کنید حداقل 20 دقیقه در آن بمانید، اما برای مدت طولانی در آن نمانید. اگر به دلیل نشستن طولانی مدت درد دارید، می توانید همیشه سعی کنید به جای آن یک دوش آب گرم بگیرید.

مطلب پیشنهادی  انواع مختلف چاپ تجاریSource by Steven Sea

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *