hvac

با ارزش ترین بازیکن GS Warrior در این فصل، استفن کری است

استفن کوری همه چیز جدیدی در اطراف خود دارد: یک فصل جدید و یک مربی جدید. علیرغم همه این چیزهای جدید، او مجدداً تأیید کرده است که با ارزش ترین بازیکن GS Warriors است.

تصمیمات جدید مربیگری

GS Warriors در فصل 2014-2015 NBA با سوالات زیادی روبرو شد. این تیم یک سری پلی آف دور اول 2013-2014 را در هفت بازی به لس آنجلس کلیپرز باخت و پس از آن مارک جکسون سرمربی تیم اخراج شد. اگرچه مجموع برد فرنچایز در هر یک از سه فصل زمانی که مارک جکسون در تیم حضور داشت افزایش یافت، با این حال، دفتر اصلی Warrior تصمیم گرفته بود که زمان آن رسیده است که به کار ادامه دهند. این تصمیم جسورانه دفتر برای هفته ها موضوع بحث داغ رسانه ها بود. چندین بازیکن، از جمله کری، از این حرکت ناراضی بودند. برای ابراز نارضایتی خود علنی می شود. استیو کر، کارشناس سابق NBA، اندکی پس از اخراج جکسون، با نادیده گرفتن عدم تجربه قبلی مربیگری، استخدام شد.

مطلب پیشنهادی  خرید کاندو

عشق کجاست؟

مربی جدید بدون تجربه قبلی تنها مشکلی نیست که GS Warriors باید در فصل آینده 2014-2015 با آن روبرو شود. قرعه کشی تجارت کوین لاو تابستان امسال داغ شد. در حالی که تیم مینه سوتا تیمبرولوز به دنبال بازگشتی ارزشمند برای فوروارد قدرتمند خود بود، چند تیم به طور مداوم از آنها جلوتر بودند. در نهایت کلیولند کاوالیرز برنده قرعه کشی شد، اما همراه با آن، GS Warriors یکی از معدود تیم هایی بود که پیشنهاد ارزشمندی برای مینه سوتا تیمبرولوز داشت. گزارش شد که GS Warriors بسته ای را ارائه می کند که حول محور Klay Thompson می چرخد. گارد تیراندازی تیز تیمبرولوز. پس از اینکه کر این حرکت احتمالی را رد کرد، و کاوالیرز بسته‌ای را ارائه کرد که حول محور اندرو ویگینز (انتخاب شماره یک کلی در درفت NBA 2014_) ساخته شده بود، Love به کلیولند فرستاده شد. تامپسون مدت کوتاهی پس از اینکه نامش در شایعات تجاری مطرح شد، قراردادی 5 ساله به ارزش 70 میلیون دلار با گلدن استیت وریرز امضا کرد. بنابراین، با همه چیز در جای مناسب، GS Warriors همه برای فصل 2014-15 آماده شده است.

مطلب پیشنهادی  مزایای استفاده از فناوری تمیز کردن کانال ربات

چالش پیروزی و ناراحتی

از طریق 20 بازی، GS Warriors ثابت کرده است که می تواند بر آسیب های بزرگ بازیکنان کلیدی غلبه کند و کری می تواند جایگاه خود را به عنوان سرپرست لیگ حفظ کند. از میان همه اینها، کری به عنوان یکی از بهترین پاس گل های تیم و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان NBA در کل ظاهر شده است. در طی 20 بازی، امتیازات، پاس گل ها و توپ ربایی های او در هر بازی همگی در رده های اول لیگ قرار می گیرند. 5.1 ریباند/بازی او در بین تمام گاردهای امتیازی در رتبه دوم قرار دارد. اینها او را به با ارزش ترین بازیکن تیم و لیگ تبدیل کرده است. او همچنین یکی از افراد مورد علاقه برای دریافت جایزه MVP NBA است.

مطلب پیشنهادی  BlitzWolf BW-F4: بلندگوی استفاده در فضای باز با بلوتوث CSR 4.0

کر تأثیر زیادی روی بازیکنان وریرز داشت. علاوه بر این، عملکرد کری همچنان تاثیرات ناگهانی را در دادگاه به ارمغان می آورد. در حال حاضر استفن کری دوران حرفه ای خود را در رده تهاجمی بالا می گذراند و در حال افزایش تعهد به دفاع از خود نشان می دهد. متقابلا. اکنون – بدون کر – واریرز ممکن است در میانه کنفرانس غرب NBA از دست برود. که هنوز دیده نشده است در این میان، صعود GS Warriors به ​​قله واقعاً یک تلاش تیمی است. با این حال، بدون رهبر خود کوری، آنها در هیچ کجا نبودند.Source by Quintin I Goynes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *