hvac

بافت مو – هزینه واقعی یک بافت مو

هزینه یک بافت مو می تواند از 100 دلار برای بافت سریع تا 2000 دلار برای یک بافت با کیفیت افراد مشهور متغیر باشد. متغیرهای مختلفی وجود دارد که قیمت را تشکیل می دهند، مانند بافت تمام سر یا نیمه بافت، دوخته شده یا چسبانده شده، موی انسان یا موی مصنوعی. نه تنها برای فرآیند اولیه بافت مو هزینه دارد، بلکه باید هزینه مراقبت و نگهداری منظم را نیز در نظر بگیرید. در این مقاله هزینه ها را بر اساس دسته بندی تقسیم می کنیم تا بتوانید مدل موی بافتنی را متناسب با بودجه خود سفارشی کنید.

ابتدا چند سوال از خود بپرسید. آیا می خواهید ظاهر خود را برای یک رویداد خاص (یک تاریخ خاص یا کنسرت) یا برای چندین هفته (تعطیلات تابستانی، تعطیلات آخر سال، یا فقط تا زمانی که موهایتان رشد کند) زیباتر کنید؟ دوم، آیا می خواهید همه چیز را به آرایشگر خود بسپارید یا حاضرید کمی از پاها را خودتان انجام دهید؟ و در نهایت، چقدر حاضرید هزینه کنید؟

نوع مو / چقدر مو (30٪ هزینه)

از زنان تاجر گرفته تا ستاره های هالیوود، مشتریان خواستار کیفیت بالاتری از محصولاتی هستند که خریداری می کنند. نوع موهایی که خریداری می کنید به مدل مورد نظر بستگی دارد. بافت مو از ابریشمی صاف، آرام، موج دار تا فر متغیر است. کیفیت مو می تواند از موهای مصنوعی بی کیفیت تا موهای انسان با کیفیت عالی متغیر باشد. موهای باکره هندی محبوب ترین نوع برای اکستنشن هستند. با موهای هندی، پودها تقویت شده و محکم دوخته می شوند تا از ریزش مو جلوگیری شود.

مطلب پیشنهادی  پیشرفته و چند منظوره - Newair ACP-1400H قابل حمل AC

اگر می خواهید یک بافته و دوخت تمام سر ببافید، افراد به طور متوسط ​​حدود شش اونس مو استفاده می کنند. اکثر برندها در هر بسته حدود چهار اونس می فروشند. برخی افراد بیشتر استفاده می کنند برخی کمتر استفاده می کنند. بهتر است دو بسته بخرید تا مطمئن شوید به اندازه کافی دارید. همیشه می توانید بعداً از موهای اضافی استفاده کنید. اگر از موهایی با اندازه 18 اینچ یا بیشتر استفاده می‌کنید، ممکن است به یک بسته اضافی نیاز داشته باشید (گاهی اوقات انتها با موهای بسیار بلند نازک به نظر می‌رسد). پنج آهنگ

به طور معمول، طول مو از 10 اینچ (حدود 80 دلار در هر کیسه) تا 18 اینچ (حدود 130 دلار در هر کیسه) است. بسیاری از برندهای ارزان قیمت در دسترس هستند، اما به خاطر داشته باشید که کیفیت گاهی اوقات با قیمت کمتر کاهش می یابد.

موهای مصنوعی در مقایسه با موهای انسان بسیار ارزان است و اغلب برای دم اسبی یا کش مو استفاده می شود. هزینه ها می تواند از 5.00 تا 20.00 دلار در هر بسته بسته به طول متغیر باشد. وسایل گرمایشی مانند اتوهای فر کننده، اتوهای صاف یا شانه های صاف کننده هرگز نباید روی موهای مصنوعی استفاده شوند. در حالی که نسخه‌های جدیدتری از موهای مصنوعی از برندهایی وجود دارد که ادعا می‌کنند با دمای پایین‌تر وسایل گرمایشی، حالت دادن به موهای مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کنند، مردم باید از چنین ادعاهایی دوری کنند. قانون طلایی موهای مصنوعی این است که گرما یک گزینه نیست. موهای مصنوعی برای استفاده کوتاه مدت بهترین هستند. معمولاً وقتی موهای مصنوعی به بهترین شکل شکل می‌گیرند که آن را تغییر ندهید، «آنچه می‌بینید همان چیزی است که به دست می‌آورید».

مطلب پیشنهادی  4 عاملی که باید در هنگام استخدام سرویس های HVAC در نظر گرفت

بافندگی در مقابل پیوند (50٪ هزینه)

باندینگ یک روش بافت موقت رایج است و راهی عالی برای حجم دادن یا رگه های رنگی پر جنب و جوش به موهای طبیعی شماست. رد مو با چسب مخصوص به ریشه موهای خود نزدیک پوست سر چسبانده می شود. برای جلوگیری از آسیب رساندن به موهای طبیعی، ردها نباید بیش از یک یا دو هفته باقی بمانند و باید با محلول خاصی از بین بروند. به طور متوسط ​​هزینه درخواست برای هر آهنگ 10-20 دلار است (برش و سبک ممکن است در قیمت شما لحاظ شود یا نباشد).

با بافت، گزهای طبیعی دور سر به صورت دایره های متحدالمرکز بافته می شوند. قیطان ها را پایین می دوزند، سپس اکستنشن یا پود به قیطان دوخته می شوند. به طور متوسط ​​شش تا ده آهنگ برای یک سر کامل مورد نیاز است. این تکنیک را می توان برای چند هفته یا چند ماه حفظ کرد. این یک فرآیند بسیار زمان بر است و قیمت گذاری بسیار متفاوت است، اما به طور متوسط ​​هزینه ها از 20 تا 60 دلار برای هر مسیر متغیر است.

در نتیجه گیری زیر یاد خواهید گرفت که چگونه این هزینه را به طور کامل حذف کنید.

تعمیر و نگهداری منظم و سفت کردن (20٪ از کل هزینه)

مهم است که اکستنشن خود را مانند موهای خود بدانید. متوسط ​​بافت مو – چه چسبیده، چسبانده یا دوخته شده به موهای طبیعی – حدود دو ماه دوام می آورد. در این مدت باید بافت خود را و همچنین موهای طبیعی خود را بشویید. موهای بافت به ویژه در معرض شکننده شدن و خشک شدن هستند زیرا به پوست سر چسبیده نیستند و بنابراین هیچ یک از روغن های طبیعی بدن را دریافت نمی کنند. همانطور که در مورد موهای طبیعی شما، اگر به درستی از بافت خود مراقبت نکنید، موهایتان به سرعت شکافته شده و وز و غیر قابل کنترل می شود. به طور متوسط، نگهداری و سفت کردن منظم 20 تا 40 دلار برای هر مسیر هزینه دارد و باید هر دو تا چهار هفته یکبار انجام شود.

مطلب پیشنهادی  تهویه مطبوع فریون به زودی متعلق به گذشته خواهد بود

نتیجه

در نهایت می توانید بافت خود را متناسب با هر بودجه ای بسازید. شما می توانید انتخاب کنید که موهای خود را بخرید و آن را به صورت حرفه ای اعمال و حالت دهید. ممکن است بخواهید بافت آن را خودتان یاد بگیرید و سپس توسط یک متخصص برش و مدل دهید. یا ممکن است آن را به صورت حرفه ای بافت و مدل دهید و خودتان آن را سفت کنید.

بافت ها راهی را برای شما فراهم می کنند تا سبک های جدید و روندهای فعلی مو را بدون آسیب رساندن به موهای طبیعی خود با گرمای بیش از حد یا مواد شیمیایی آزمایش کنید. بافت ها ظاهر جدیدی را ارائه می دهند که معمولاً به راحتی قابل مراقبت هستند، اما باید توجه داشته باشید که این روش ها چرخه عمر محدودی دارند.

به یاد داشته باشید که مو مهم است!Source by Elaine A.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *