hvac

انواع کولر گازی برای صاحبان خانه

نصب تهویه مطبوع در خانه را نباید ساده انگاشت، زیرا این دستگاه چیزی است که شما را در مواقعی که دمای بیرون مطلوب نیست، راحت نگه می دارد. واحد مناسب همچنین باید از نظر انرژی کارآمد باشد، زیرا بسیاری از واحدها برای چندین ساعت کار می کنند و واحدهای ناکارآمد می توانند به میزان قابل توجهی در قبض برق شما کمک کنند. چندین واحد وجود دارد که می توانید بسته به نیاز خود از بین آنها انتخاب کنید – بیایید به برخی از گزینه هایی که خدمات برق شبه جزیره مورنینگتون می توانند در خانه یا محل کار نصب کنند نگاه کنیم.

واحدهای پنجره

یک سیستم تهویه مطبوع که ممکن است برخی از ساکنان شبه جزیره مورنینگتون قبلاً با آن آشنا باشند واحد پنجره است. این کولرگازی ها به صورت مستقل بوده و برای قرار دادن در پنجره ها طراحی شده اند. آنها جمع و جور هستند و برای نصب آنها در داخل خانه نیازی به تجهیزات اضافی ندارید. واحدهای پنجره نیز گزینه ای مقرون به صرفه برای صاحبان خانه و مشاغلی است که می خواهند دمای یک یا چند اتاق را با کمترین هزینه کنترل کنند. این واحدها از استفاده از پنجره جلوگیری می کنند، اما می توان آنها را به راحتی جدا کرد و جایگزین کرد.

مطلب پیشنهادی  حقایق اساسی که باید قبل از انتخاب پیمانکار HVAC در نظر گرفته شوند

از طریق واحدهای دیوار

گزینه دیگر آن دسته از واحدهایی هستند که در دیوار تعبیه شده اند. اینها شبیه واحدهای پنجره هستند و تقریباً یکسان طراحی شده اند. آنها به قدری شبیه به هم هستند که بسیاری از صاحبان خانه کولر گازی اشتباهی خریداری کرده اند، اما عملکرد آنها کمی متفاوت است. این واحدهای تهویه مطبوع بر روی دیوار نصب می شوند، بنابراین ممکن است نیاز داشته باشید خدمات برق شبه جزیره مورنینگتون برای کمک به نصب، و به طور کلی می تواند اتاق ها را بهتر از تهویه مطبوع پنجره ای خنک کند. تهویه مطبوع از طریق دیوار هیچ دریچه ای در طرفین خود ندارند، زیرا دیوار جریان هوا را مسدود می کند.

مطلب پیشنهادی  جزئیات تغییرات آیین نامه ساختمانی کالیفرنیا در سال 2008

واحدهای قابل حمل

واحدهای تهویه مطبوع قابل حمل به دلیل مستقل بودن و مونتاژ بودن تمامی اجزای مورد نیاز بسیار محبوب هستند. این تهویه مطبوع را می توان در هر جایی از خانه – حتی از اتاقی به اتاق دیگر – قرار داد. تهویه مطبوع قابل حمل همچنین برای افرادی که به مصرف انرژی علاقه دارند ایده آل هستند، زیرا انرژی زیادی مصرف نمی کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را در اتاقی که می خواهید خنک کنید قرار دهید، و می توانید بروید.

یونیت های اسپلیت دیواری

سیستم اسپلیت به سرعت به محبوب ترین گزینه در میان صاحبان مشاغل تجاری و صاحبان خانه تبدیل می شود. این سیستم ها به دلیل نصب بخشی از واحد در خارج از ساختمان، بی سر و صدا عمل می کنند در حالی که واحد نصب شده روی دیوار داخلی به هوای خنک به داخل اتاق منتقل می شود. این نوع ساختمان نیازی به داشتن کانال هوا ندارد. در عوض، خطوط تبرید از واحد بیرونی به واحد(های داخلی) اجرا می شود، بنابراین سیستم را می توان برای خنک کردن چندین اتاق به طور همزمان تنظیم کرد. واحد داخلی باید در دیوارهای ساختمان نصب شود، بنابراین استخدام یک برقکار حرفه ای شبه جزیره مورنینگتون ضروری است.

مطلب پیشنهادی  انواع مختلف چاپ تجاری

اینها تنها تعدادی از رایج ترین واحدهایی هستند که برای کنترل دما و راحت منازل مسکونی و مشاغل تجاری بدون توجه به فصل آن استفاده می شوند. هنگامی که دستگاه خود را نصب کردید، باید آن را به طور منظم نگهداری کنید سرویس کولر گازی توسط متخصصان شبه جزیره مورنینگتون این متخصصان می‌توانند اطمینان حاصل کنند که دستگاه شما تا زمانی که ممکن است دوام می‌آورد و به کارایی خود ادامه می‌دهد، مصرف انرژی شما را کنترل می‌کند و دمای خانه یا محل کار شما را در تمام طول سال مطلوب نگه می‌دارد.Source by Edmund Brunetti

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *