hvac

انواع تعمیرات تهویه مطبوع

در یک زمان ممکن است نیاز به اجرای انواع تعمیرات HVAC داشته باشید. حروف اول “HVAC” مخفف Heating Ventilation and Air Conditioning Systems است. آنها سیستم هایی هستند که با تنظیم جریان هوا و دما به شما کمک می کنند تا راحت باشید و به کنترل آب و هوا در خانه کمک می کنند. تعمیر تهویه مطبوع می تواند از یک چیز ساده که صاحب خانه می تواند از آن مراقبت کند تا مشکلات جدی که یک متخصص مجاز باید آنها را برطرف کند متغیر باشد. تعمیرات می تواند شامل کارهایی باشد که باید در دریچه ها، دیگ بخار، کانال کشی یا کوره شما انجام شود.

یکی از کارهایی که صاحب خانه می تواند انجام دهد این است که مطمئن شود فیلترها به طور مرتب تعویض می شوند زیرا ممکن است بیش از حد کثیف یا مسدود شوند. این مشکل می تواند عملکرد سیستم HVAC را به شدت مختل کند. اگر دریچه داخلی بسته یا کانال نشتی دارید، می توانند بر عملکرد سیستم تأثیر بگذارند، اما این مشکلات باید توسط یک متخصص بررسی شود.

مطلب پیشنهادی  موتور استرلینگ

یکی از تعمیرات جدی تهویه مطبوع که نیاز به متخصص دارد، تعویض یا تعمیر کوره یا دیگ بخار است. اگر سیستم قدیمی تری دارید، باید توجه داشته باشید که آنها در معرض مشکلات دیگ یا کوره هستند. وقتی با یک متخصص تماس می‌گیرید تا بررسی کنید که چه چیزی اشتباه است، از نرم‌افزار تشخیصی استفاده می‌کند تا به آنها کمک کند دقیقاً کجا مشکل و مشکل را تشخیص دهند. گاهی اوقات فقط یک قطعه جایگزین نیاز دارد، اما مواردی وجود دارد که باید به طور کامل تعویض شود.

دو تعمیر دیگر شامل کانال کشی و دریچه های مسدود شده است که معمولاً می توان با رفع گرفتگی دریچه ها یا تعویض قسمت های خراب کانال ترمیم کرد. این دو مشکل باید توسط یک متخصص مجاز برطرف شود زیرا اگر صاحب خانه تلاش کند آنها را برطرف کند آسیب بیشتری رخ می دهد و مشکلات بیشتری ایجاد می کند. یکی دیگر از تعمیرات تهویه مطبوع ترموستات مرکزی است، اما قبل از اینکه با تعمیرکار خود تماس بگیرید، باید عیب یابی را انجام دهید. باید بررسی کنید که آیا باتری های ترموستات نیاز به تعویض دارند یا خیر. همچنین می‌خواهید تمام تنظیمات و دکمه‌ها را بررسی کنید تا ببینید اشتباهی تنظیم نشده‌اند یا خیر. اگر هیچ کدام از اینها مشکلی نداشت، باید با تعمیرکار تهویه مطبوع تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی  مارک های تهویه مطبوع - چگونه بهترین را انتخاب کنیم

از دیگر کارهایی که می توان برای جلوگیری از تعمیر تهویه مطبوع بعداً انجام داد این است که مطمئن شوید عایق به درستی نصب شده است و همچنین باید آن را به روز نگه دارید تا مطمئن شوید که هوا و گرما به اندازه کافی در خانه شما محبوس شده است. همچنین باید مطمئن شوید که تمام پنجره ها و درها به طور کامل آب بندی شده اند تا از هوای بیرون جلوگیری شود.Source by Lora Davis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *