hvac

انتخاب شرکت مناسب برای تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع

وقتی کولر یا کوره شما خراب می شود، خانه شما بلافاصله از یک محیط راحت به خیلی گرم یا خیلی سرد تبدیل می شود. در نتیجه، بسیاری از افراد دفترچه تلفن را باز می‌کنند و با یک شرکت تعمیرات HVAC تماس می‌گیرند، بدون انجام برخی تحقیقات اساسی که می‌تواند تعیین کند که آیا وضعیت گرمایش یا سرمایش آنها به شیوه‌ای مناسب پاسخ داده می‌شود یا خیر. در حالی که هر سرویس تعمیر گرمایش و تهویه مطبوع خانگی برای رفع مشکل شما پیشنهاد می شود، انتخاب سرویسی که آن را به روشی بهینه برطرف کند، نیازمند ملاحظات زیر است.

آیا یک سرویس در تعمیرات تخصص دارد؟

در حالی که تمام شرکت های گرمایش و سرمایش می توانند مشکل شما را تشخیص دهند، شما می خواهید مطمئن شوید که یک شرکت متخصص در تعمیر سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع است. اگرچه اکثر متخصصان HVAC تعمیر سیستم‌های گرمایش و تهویه مطبوع را ارائه می‌دهند، اما برخی از شرکت‌ها بیشترین سود خود را از تعویض عناصر گرمایشی و سرمایشی معیوب به دست می‌آورند، که می‌تواند به این معنی باشد که اولین تمایل آنها به جای تعمیر کولر یا کوره شما تعویض آن است. با توجه به قیمت قابل توجه جایگزینی سیستم های گرمایش و سرمایش، تمرکز اصلی باید بر ارزیابی این باشد که آیا کوره یا تهویه مطبوع شما از قطعه بدی رنج نمی برد یا سیستمی از قطعات که به نظر می رسد برای کاهش بیشتر منقار آماده هستند.

مطلب پیشنهادی  انتخاب سیستم HVAC مناسب برای سالن کلیسای خود

کیفیت تکنسین های یک سرویس

وقتی نکاتی را برای استخدام بهترین تکنسین های تعمیر تهویه مطبوع می خوانید، با هزاران احتیاط مواجه می شوید که از معقول بودن تا عجیب شخصی متغیر است، مانند این ایده که باید تعیین کنید که آیا یک تکنسین الکلی است یا نه. اما مگر اینکه تمایل به استخدام یک محقق خصوصی داشته باشید، بهترین راه برای استخدام یک تکنسین تهویه مطبوع با کیفیت این است که مطمئن شوید که او دارای مجوز، باند و بیمه شده و دارای گواهینامه NATE است. تکنسین هایی که دارای مجوز، باند و بیمه شده اند نشان می دهند که در آزمون گواهینامه HVAC گذرانده اند و در صورتی که در نتیجه کار HVAC به شخص یا اموال شما آسیبی وارد شود، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. گواهی NATE نشان می دهد که یک تکنسین دارای دانش به روز از بهترین شیوه های HVAC است.

مطلب پیشنهادی  شغل تکنسین تهویه گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) چه جالب است؟

قراردادهای خدمات حساس به زمان

بسته به مشکل تعمیر تهویه مطبوع یا کوره شما، ممکن است تکنسین نتواند آن را در همان روزی که مشکل تشخیص داده می شود تعمیر کند، در این صورت باید قبل از پرداخت بر روی توافق نامه حساس به زمان پافشاری کنید. یک قرارداد خدمات حساس به زمان باید بیان کند که، مگر اینکه تعمیر تا تاریخ معینی تکمیل شود، بدون توجه به وضعیت تکمیل پروژه، از مسئولیت پرداخت هزینه‌های پروژه مبرا هستید. اکثر ارائه دهندگان خدمات تهویه مطبوع تعمیرات را به موقع انجام می دهند حتی بدون توافق حساس به زمان. اما مواردی نیز وجود دارد که شرکت‌های تهویه مطبوع هفته‌ها یا حتی ماه‌ها بیشتر از حد پیش‌بینی شده برای رفع مشکل زمان می‌برند، چیزی که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان نمی‌توانید از عهده آن برآیید.

مطلب پیشنهادی  پخت و پز غذاهای بسته بندی شده منجمد در اجاق توسترSource by Brian Figlioli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *